Rowerek stacjonarny - magnetyczny składany rower treningowy

Sortowanie:
Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Sport Polska: Wszystkie miasta
Rowerek stacjonarny - magnetyczny składany rower treningowy
Rowerek stacjonarny - magnetyczny składany rower treningowy
699 zł
nowe 30+ kilka dni temu

sprzedaż wysyłkowa kurier 15 zł kurier za pobraniem25 zł wysyłka 3 dni robocze SKŁADANY - rower posiada możliwość złożenia, wystarczy wyjąć blokadę, złożyć go i następnie ponownie założyć blokadę dzięki temu rowerek nie rozłoży się samoistnie. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w którym miejsce jest mocno ograniczone, rowerek po złożeniu zajmuje praktycznie o połowę mniej miejsca w porównaniu do zwykłych modeli. SENSORY POMIARU PULSU – trening rowerowy powinno zaczyna się od krótkich tras, stopniowo zwiększając dystans i tempo. Na rączkach roweru umieszczone zostały sensory. Podczas treningu bardzo ważne jest by kontrolować stale swoje tętno. Najlepiej jest gdy wynosi ono od 110 do 150. Wynik zawsze wyświetlany jest na wyświetlaczu. Komputer pokładowy podczas treningu pokaże również inne parametry, takie jak: czas ćwiczeń, przebyty dystans, spalone kalorie, prędkość. Występuję również funkcja SCAN, która umożliwia podgląd wartości w różnych odstępach czasu. PŁYNNA REGULACJA OPORU – pod kierownicą, dokładnie w zasięgu ręki, znajduje się pokrętło do zmiany oporu. Podczas ćwiczeń bez problemu możesz dostosować ciężar do swoich możliwości. Rower działa dwukierunkowo, jego działanie jest ciche, więc nie zakłóca spokoju innych domowników. 7 STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI SIEDZISKA – istotnym elementem podczas ćwiczeń jest odpowiednie dostosowanie sprzętu pod ćwiczącego. Wysokość regulowana jest aż w 7 stopniach, bez problemu dostosujesz poziom do swojego wzrostu. Rower może być używany zarówno przez osoby dorosłe jak i dzieci. SPECYFIKACJA - system oporu: magnetyczny; maksymalne obciążenie: 100kg; zasilanie komputera: 2x AAA (w zestawie); regulacja wysokości siedzonka: 7 poziomów; łożyska: metalowe; regulacja siedziska: pionowa; siła oporu: 6kg; wymiary rozłożonego rowerka (dł/szer/wys): 70/41/116cm; wymiary złożonego rowerka (dł/szer/wys): 37/41/130cm; waga: 16,3kg; waga z opakowaniem: 18,2kg. SPECYFIKACJA system oporu: magnetyczny maksymalne obciążenie: 100kg zasilanie komputera: 2x AAA (w zestawie) regulacja wysokości siedzonka: 7 poziomów łożyska: metalowe regulacja siedziska: pionowa siła oporu: 6kg wymiary rozłożonego rowerka (dł/szer/wys): 70/41/116cm wymiary złożonego rowerka (dł/szer/wys): 37/41/130cm waga: 16,3kg waga z opakowaniem: 18,2kg FUNKCJE SCAN – skanowanie (pokaz wszystkich parametrów) TIME - timer SPEED - prędkość DIST - dystans CAL – licznik spalonych kalorii PULSE - pulsometr

Składany stacjonarny rower magnetyczny X-BIKE TF-8019D KABAL SPORT
Składany stacjonarny rower magnetyczny X-BIKE TF-8019D KABAL SPORT
350 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Mam do sprzedania składany treningowy rowerek stacjonarny. Rower jest magnetyczny i posiada regulację obciążenia i wysokości siodełka. Był używany 2-3 razy. Nadaje się także dla wysokich osób, najwyższy poziom siodełka jest ustawiany na 94 cm. Jest cichy. W rowerku przestał działać wyświetlacz, prawdopodobnie da się to naprawić, ale nawet nie próbowałam. NAJWAŻNIEJSZE CECHY: magnetyczny system oporu składany manualna regulacja oporu w zakresie 8 stopni maksymalna waga osoby ćwiczącej 110 kg szerokie, wygodne siodełko dotykowe sensory pomiaru pulsu na kierownicy antypoślizgowe pedały z regulowanymi paskami nakładki poziomujące na stabilizatorach regulacja wysokości siodełka (5 poziomów) dedykowany osobom o wzroście 150- 180 cm waga:14,4 kg DANE TECHNICZNE: opór: magnetyczny waga koła zamachowego: 3 kg rodzaj: składany maksymalna waga osoby ćwiczącej: 110 kg wzrost użytkownika: 150-180 cm wymiary roweru rozłożonego: długość: 85 cm szerokość: 41 cm wysokość: 111 cm wymiary roweru złożonego: długość: 41 cm szerokość 41 cm wysokość: 130 cm Rower X-BIKE posiada konstrukcję mechanizmu korbowego, całkowicie osłonięte koło zamachowe oraz hamulce magnetyczny, co zapewnia cichą pracę urządzenia. Dobór osobisty. Wysyłka nie wchodzi w grę.

Rower rowerek treningowy 2w1 składany ATIVAFIT nowy OUTLET
Rower rowerek treningowy 2w1 składany ATIVAFIT nowy OUTLET
699 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Przedmiotem sprzedaży jest rowerek stacjonarny magnetyczny składany firmy ATIVAFIT. Rower jest nowy, sprzedajemy w atrakcyjnej cenie ze względu na drobne zarysowania obudowy powstałe podczas transportu (zdjęcia 4-6). Bardzo fajny sprzęt do treningu w domu, dzięki temu, że jest składany jest odpowiedni nawet do małych mieszkań, ponieważ zajmuje mało miejsca. Dodatkowo sprzęt posiada funkcję treningu pleców. Istnieje możliwość odbioru osobistego, w ramach aglomeracji Śląskiej oferujemy transport (cena do uzgodnienia w zależności od odległości). Jest również możliwość wysyłki. W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu. Opis producenta: MONITOR CYFROWY - Monitoruj dystans, prędkość, czas i tętno. Rowerek posiada uchwyt na telefon co sprawia, że ​​ćwiczenia są bardziej interesujące. WSZECHSTRONNE I REGULOWANE SIEDZENIE ODPOWIEDNIE DLA KAŻDEGO - Szerokie i wygodne siedzisko mieści do 265 funtów. Fotel można również wyregulować, aby trening był bardziej komfortowy. STABILNA KONSTRUKCJA - Rama roweru stacjonarnego Ativafit łącząca teorię równowagi fizycznej typu X w projekcie, możesz poczuć, że rower jest solidny. OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA I ŁATWE PRZENOSZENIE Z KOŁEM - Możliwości składania sprawiają, że rower treningowy składa się i nie zajmuje dużo miejsca. POŁĄCZ WYSIŁEK I ODPOCZYNEK - Rower cardio jest bardzo cichy w prowadzeniu dzięki magnetycznemu kołu zamachowemu, które umożliwia oglądanie telewizji lub słuchanie muzyki podczas korzystania z niego.

Rower Stacjonarny Rowerek Treningowy Składany
Rower Stacjonarny Rowerek Treningowy Składany
375 zł
Choroszcz 30+ kilka dni temu

ZAPRASZAMY w godz: 8-17,sob:9-13,MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI Marecki Home&Garden ul. 3 Maja 28 16-070 Choroszcz Rowerek Stacjonarny Rower Treningowy Składany SKŁADANY - rower posiada możliwość złożenia, wystarczy wyjąć blokadę, złożyć go i następnie ponownie założyć blokadę dzięki temu rowerek nie rozłoży się samoistnie. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w którym miejsce jest mocno ograniczone, rowerek po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. SENSORY POMIARU PULSU – trening rowerowy powinno zaczyna się od krótkich tras, stopniowo zwiększając dystans i tempo. Na rączkach roweru umieszczone zostały sensory. Podczas treningu bardzo ważne jest by kontrolować stale swoje tętno. Najlepiej jest gdy wynosi ono od 110 do 150. Wynik zawsze wyświetlany jest na wyświetlaczu. Komputer pokładowy podczas treningu pokaże również inne parametry, takie jak: czas ćwiczeń, przebyty dystans, spalone kalorie, prędkość. Występuję również funkcja SCAN, która umożliwia podgląd wartości w różnych odstępach czasu. PŁYNNA REGULACJA OPORU – pod kierownicą, dokładnie w zasięgu ręki, znajduje się pokrętło do zmiany oporu. Podczas ćwiczeń bez problemu możesz dostosować ciężar do swoich możliwości. Rower działa dwukierunkowo, jego działanie jest ciche, więc nie zakłóca spokoju innych domowników. 7 STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI SIEDZISKA – istotnym elementem podczas ćwiczeń jest odpowiednie dostosowanie sprzętu pod ćwiczącego. Wysokość regulowana jest aż w 7 stopniach, bez problemu dostosujesz poziom do swojego wzrostu. Rower może być używany zarówno przez osoby dorosłe jak i dzieci. SPECYFIKACJA system oporu: magnetyczny; maksymalne obciążenie: 100kg zasilanie komputera: 2x AAA (w zestawie) regulacja wysokości siedzonka: 7 poziomów łożyska: metalowe regulacja siedziska: pionowa wymiary rozłożonego rowerka (dł/szer/wys): 70/41/116cm wymiary złożonego rowerka (dł/szer/wys): 37/41/130cm waga: 16,3kg waga z opakowaniem: 18,2kg FUNKCJE SCAN – skanowanie (pokaz wszystkich parametrów) TIME - timer SPEED - prędkość DIST - dystans CAL – licznik spalonych kalorii PULSE - pulsometr Ćwiczenia na rowerze pomagają poprawić wydajność układu krążenia i oddechowego, wzmocnić mięśnie i ogólną kondycje psychofizyczną, a także zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, wysmuklić mięśnie ud, łydek, pośladków oraz brzucha, zlikwidować cellulit oraz poprawić samopoczucie.

Rower Stacjonarny Rowerek Treningowy Składany
Rower Stacjonarny Rowerek Treningowy Składany
375 zł
Choroszcz 30+ kilka dni temu

ZAPRASZAMY w godz: 8-17, Sob: 9-13,MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI MARECKI Home & Garden ul. 3 Maja 28 16-070 Choroszcz Rowerek Stacjonarny Rower Treningowy Składany SKŁADANY - rower posiada możliwość złożenia, wystarczy wyjąć blokadę, złożyć go i następnie ponownie założyć blokadę dzięki temu rowerek nie rozłoży się samoistnie. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w którym miejsce jest mocno ograniczone, rowerek po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. SENSORY POMIARU PULSU – trening rowerowy powinno zaczyna się od krótkich tras, stopniowo zwiększając dystans i tempo. Na rączkach roweru umieszczone zostały sensory. Podczas treningu bardzo ważne jest by kontrolować stale swoje tętno. Najlepiej jest gdy wynosi ono od 110 do 150. Wynik zawsze wyświetlany jest na wyświetlaczu. Komputer pokładowy podczas treningu pokaże również inne parametry, takie jak: czas ćwiczeń, przebyty dystans, spalone kalorie, prędkość. Występuję również funkcja SCAN, która umożliwia podgląd wartości w różnych odstępach czasu. PŁYNNA REGULACJA OPORU – pod kierownicą, dokładnie w zasięgu ręki, znajduje się pokrętło do zmiany oporu. Podczas ćwiczeń bez problemu możesz dostosować ciężar do swoich możliwości. Rower działa dwukierunkowo, jego działanie jest ciche, więc nie zakłóca spokoju innych domowników. 7 STOPNIOWA REGULACJA WYSOKOŚCI SIEDZISKA – istotnym elementem podczas ćwiczeń jest odpowiednie dostosowanie sprzętu pod ćwiczącego. Wysokość regulowana jest aż w 7 stopniach, bez problemu dostosujesz poziom do swojego wzrostu. Rower może być używany zarówno przez osoby dorosłe jak i dzieci. SPECYFIKACJA system oporu: magnetyczny; maksymalne obciążenie: 100kg zasilanie komputera: 2x AAA (w zestawie) regulacja wysokości siedzonka: 7 poziomów łożyska: metalowe regulacja siedziska: pionowa wymiary rozłożonego rowerka (dł/szer/wys): 70/41/116cm wymiary złożonego rowerka (dł/szer/wys): 37/41/130cm waga: 16,3kg waga z opakowaniem: 18,2kg FUNKCJE SCAN – skanowanie (pokaz wszystkich parametrów) TIME - timer SPEED - prędkość DIST - dystans CAL – licznik spalonych kalorii PULSE - pulsometr Ćwiczenia na rowerze pomagają poprawić wydajność układu krążenia i oddechowego, wzmocnić mięśnie i ogólną kondycje psychofizyczną, a także zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, wysmuklić mięśnie ud, łydek, pośladków oraz brzucha, zlikwidować cellulit oraz poprawić samopoczucie.

Filtr