Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Hobby / Sport w Śląskie
Ochraniacze piłkarskie adidas
Ochraniacze piłkarskie adidas
30 zł
nowe Częstochowa dzisiaj

Witam. Sprzedam ochraniacze piłkarskie marki ADIDAS. Stan idealny. Używane zaledwie kilka razy.

Dron, Płatowiec UAV Flytech Birdie
Dron, Płatowiec UAV Flytech Birdie
35000 zł
nowe Dąbrowa Górnicza dzisiaj

Do sprzedania płatowiec UAV Flytech Birdie cały zestaw z aparatem Sony RX1RII. W zestawie 3 pakiety baterii do płatowca oraz 3 baterie do aparatu.

Skarby kibica piłka nożna gazety
Skarby kibica piłka nożna gazety
50 zł
nowe Zabrze dzisiaj

Na sprzedaz posiadam dużo skarbów kibica rożnej maści,głównie to Polska liga ale znajda się tez inne rzeczy. W razie pytań pisać a na pewno się dogadamy. Cena w ogłoszeniu jest przypadkowa.

REZERWACJA Sprzedam bramke z decathlonu
REZERWACJA Sprzedam bramke z decathlonu
150 zł
nowe Katowice dzisiaj

Sprzedam stelaż bramki bez siatki, w stanie bardzo dobrym, potrzebuje tylko odświerzenia, odbiór osobisty.

Kolorowanie z brokatem
Kolorowanie z brokatem
8 zł
nowe Tarnowskie Góry dzisiaj

Nowe!!! Kolorowanka na plotnie Wymiary 29x29cm Zapraszam na pozostale moje ogloszenia!!

Ochraniacze piłkarskie Nike m
Ochraniacze piłkarskie Nike m
10 zł
nowe Częstochowa dzisiaj

Stan dobry plus jak przy normalnym użytkowaniu. . Firma Nike . . Bez ochrony na kostke

Skrzynka na przedmioty rękodzieło
Skrzynka na przedmioty rękodzieło
80 zł
nowe Siemianowice Śląskie dzisiaj

Skrzynka na przedmioty Ręcznie malowana, na biało Ozdobiona transferem Dołożone dwa uchwyty ze sznurka Zamocowane kółka dla lepszej mobilności Odbiór osobisty

Wykrojnik MIŚ -pluszak siedzący
Wykrojnik MIŚ -pluszak siedzący
25 zł
nowe Pszów dzisiaj

SCRAPBOOKING NOWY ! Wykrojnik Wykrojnik MIŚ -pluszak siedzący WYMIARY WYKROJNIKA WIDAĆ NA ZDJĘCIACH !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. . NA INNYCH AUKCJACH WYSTAWIAM INNE CIEKAWE WYKROJNIKI Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników.

Renpho Smart Scale ES-CS20M - waga diagnostyczna
Renpho Smart Scale ES-CS20M - waga diagnostyczna
90 zł
nowe Katowice dzisiaj

Charakterystyka: - określa 12 parametrów ciała - masę ciała, BMI, procent tkanki tłuszczowej, procent wody, masę mięśniową, masę kostną, mięśnie szkieletowe, beztłuszczową masę ciała, tłuszcz trzewny i podskórny, białko, podstawową przemianę materii, - monitoruje stan zdrowia i kondycję - aplikacja RENPHO pomaga wyznaczać cele i śledzić postępy, - cztery precyzyjne czujniki i cztery elektrody ze stali nierdzewnej, - hartowane szkło i wysokiej jakości tworzywo ABS, - nowoczesny i smukły design, - nieograniczona liczba użytkowników. Waga jest nowa. Została przywieziona z Niemiec. Opakowanie uszkodzone. Istnieje możliwość wysyłki, ale tylko z wpłatą na konto. Nie wysyłam za pobraniem. Zapraszam na moje pozostałe ogłoszenia z atrakcyjnymi cenowo przedmiotami.

Wykrojnik ELSA -Kraina Lodu -FROZEN
Wykrojnik ELSA -Kraina Lodu -FROZEN
35 zł
nowe Pszów dzisiaj

PHU "MARLENA" jest legalnie działającą firmą i wystawia na każdy zakupiony przedmiot paragon ( lub fakturę). . Kupując kilka przedmiotów- wysyłka OLX liczona będzie tylko raz-bo zrobię wspólną aukcję. . Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik ELSA -Kraina Lodu -FROZEN . Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić. Wysyłka pocztą 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników/.

Wykrojnik Para Młoda w tańcu  -ażurowa kiecka *Ślub*Wesele*
Wykrojnik Para Młoda w tańcu -ażurowa kiecka *Ślub*Wesele*
30 zł
nowe Pszów dzisiaj

PHU "MARLENA" jest legalnie działającą firmą i wystawia na każdy zakupiony przedmiot paragon ( lub fakturę). . Kupując kilka przedmiotów- wysyłka OLX liczona będzie tylko raz-bo zrobię wspólną aukcję. . Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik Para Młoda w tańcu -ażurowa kiecka *Ślub*Wesele* Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić. Wysyłka pocztą 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników/.

Wykrojnik obrączki  Ślub/Rocznica
Wykrojnik obrączki Ślub/Rocznica
20 zł
nowe Pszów dzisiaj

Wykrojnik obrączki Ślub/Rocznica . PHU "MARLENA" jest legalnie działającą firmą i wystawia na każdy zakupiony przedmiot paragon ( lub fakturę). Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik obrączki Ślub/Rocznica . Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić. Wysyłka pocztą 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników/.

Wykrojnik ramka  owalna ażurowa z lilijką 4 el.
Wykrojnik ramka owalna ażurowa z lilijką 4 el.
30 zł
nowe Pszów dzisiaj

Wykrojnik ramka owalna ażurowa z lilijką 4 el. . Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników/. Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik ramka owalna ażurowa z lilijką 4 el. Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić. PHU "MARLENA" jest legalnie działającą firmą i wystawia na każdy zakupiony przedmiot paragon ( lub fakturę).

Wykrojnik kielich, winogrono i butelka
Wykrojnik kielich, winogrono i butelka
35 zł
nowe Pszów dzisiaj

. Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników/. Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik kielich, winogrono i butelka Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić. PHU "MARLENA" jest legalnie działającą firmą i wystawia na każdy zakupiony przedmiot paragon ( lub fakturę).

Wykrojnik koła 12 cm z falbanką 5szt
Wykrojnik koła 12 cm z falbanką 5szt
35 zł
nowe Pszów dzisiaj

PHU "MARLENA" jest legalnie działającą firmą i wystawia na każdy zakupiony przedmiot paragon ( lub fakturę). . Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników/. Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik koła 12 cm z falbanką 5szt Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić.

Wykrojnik BORDER kwiecisty szeroki duży
Wykrojnik BORDER kwiecisty szeroki duży
30 zł
nowe Pszów dzisiaj

Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik BORDER kwiecisty szeroki Wykrojnik nie odcina całego wzoru ,więc można go użyć do wykonania zginanych ramek. Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić.

Wykrojnik PARA MŁODA *welon + frak*
Wykrojnik PARA MŁODA *welon + frak*
30 zł
nowe Pszów dzisiaj

NOWY ! Wykrojnik PARA MŁODA *welon+ frak* Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach ! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. Wysyłka 6,50 zł listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /NIEZALEŻNIE od ilości wykrojników

Wykrojnik KIELISZEK do szampana
Wykrojnik KIELISZEK do szampana
15 zł
nowe Pszów dzisiaj

SCRAPBOOKING NOWY ! Wykrojnik KIELISZEK Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach ! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. . NA INNYCH AUKCJACH WYSTAWIAM INNE CIEKAWE WYKROJNIKI Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników.

Wykrojnik MIŚ niedźwiadek
Wykrojnik MIŚ niedźwiadek
25 zł
nowe Pszów dzisiaj

SCRAPBOOKING NOWY ! Wykrojnik MIŚ,niedźwiadek Wymiary wykrojnika widać na zdjęciach. Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. . NA INNYCH AUKCJACH WYSTAWIAM INNE CIEKAWE WYKROJNIKI Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników.

Piłki do piłki nożnej
Piłki do piłki nożnej
nowe Orzech dzisiaj

Zamienię wszystkie piłki za np 5 dużych paczek chrupek typu cheetos, prażynki lub monsterki.

Ochraniacze do karate
Ochraniacze do karate
40 zł
nowe Orzech dzisiaj

Ochraniacze rozmiar M, na nogi i ręce. Możliwość wysyłki lub odbiór osobisty w Orzechu

Wykrojnik  DLA MAMY  -banerek-
Wykrojnik DLA MAMY -banerek-
25 zł
nowe Pszów dzisiaj

PHU "MARLENA" jest legalnie działającą firmą i wystawia na każdy zakupiony przedmiot paragon ( lub fakturę). Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik DLA MAMY -banerek- . . Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić. . Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników/.

Wykrojnik napis  Witaj  Maluszku
Wykrojnik napis Witaj Maluszku
20 zł
nowe Pszów dzisiaj

Wykrojnik napis Witaj Maluszku . Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników/. Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik napis Witaj Maluszku Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić. PHU "MARLENA" jest legalnie działającą firmą i wystawia na każdy zakupiony przedmiot paragon ( lub fakturę).

Wykrojnik RAMKI KOŁA z dziurkami 7 el.
Wykrojnik RAMKI KOŁA z dziurkami 7 el.
35 zł
nowe Pszów dzisiaj

Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik RAMKI KOŁA z dziurkami 7 el. Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników.

Wykrojnik WALIZKI
Wykrojnik WALIZKI
25 zł
nowe Pszów dzisiaj

NOWY ! Wykrojnik WALIZKI Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach ! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników.

Wykrojnik border koronki ażurowe
Wykrojnik border koronki ażurowe
20 zł
nowe Pszów dzisiaj

Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników. NOWY ! Wykrojnik border koronki ażurowe Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach ! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji.

Wykrojnik trzy serca ażurowe duże
Wykrojnik trzy serca ażurowe duże
34 zł
nowe Pszów dzisiaj

NOWY ! Wykrojnik trzy serca ażurowe duże Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach ! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników.

Wykrojnik ramka * podwójne owale* ażurowe
Wykrojnik ramka * podwójne owale* ażurowe
40 zł
nowe Pszów dzisiaj

NOWY ! Wykrojnik ramka * podwójne owale* ażurowe Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach ! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników.

Wykrojnik KRZYŻ ażurowy duży 8,5*12 cm
Wykrojnik KRZYŻ ażurowy duży 8,5*12 cm
25 zł
nowe Pszów dzisiaj

NOWY ! Wykrojnik KRZYŻ ażurowy duży 8,5*12 cm Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach ! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników.

Wykrojnik TORT 3D idealny do boxów
Wykrojnik TORT 3D idealny do boxów
50 zł
nowe Pszów dzisiaj

Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik TORT 3D idealny do boxów Dwupiętrowy tort, który idealnie pasuje do standardowego pudełka exploding box (10*10cm). Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić.

Wykrojnik kwiat STORCZYK na gałązce
Wykrojnik kwiat STORCZYK na gałązce
15 zł
nowe Pszów dzisiaj

Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik kwiat STORCZYK na gałązce Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić.

Kostka Rubika Gan 356 air UM
Kostka Rubika Gan 356 air UM
40 zł
nowe Częstochowa dzisiaj

Kostka rubika Gan air UM. Gratis nowe naklejki z logiem. Możliwy odbiór osobisty na terenie Częstochowy. Oferta aktualna do 19 sierpnia.

Sprzedam koła rc
Sprzedam koła rc
100 zł
nowe Ruda Śląska dzisiaj

Dzień dobry Sprzedam koła pasujące do slasha. Dzień dobry Sprzedam koła pasujące do slasha.

Wykrojnik RAMKI ażurowe prostokątne aż 5szt
Wykrojnik RAMKI ażurowe prostokątne aż 5szt
30 zł
nowe Pszów dzisiaj

SCRAPBOOKING NOWY ! Wykrojnik RAMKI AŻUROWE PROSTOKĄTNE aż 5 elementów Wymiary wykrojnika widać na zdjęciach. Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. . NA INNYCH AUKCJACH WYSTAWIAM INNE CIEKAWE WYKROJNIKI Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników.

Wykrojnik IHS koło z listkami _ KOMUNIA_
Wykrojnik IHS koło z listkami _ KOMUNIA_
30 zł
nowe Pszów dzisiaj

Wykrojnik IHS koło z listkami _ KOMUNIA_ . PHU "MARLENA" jest legalnie działającą firmą i wystawia na każdy zakupiony przedmiot paragon ( lub fakturę). Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wykrojnik IHS koło z listkami _ KOMUNIA_ Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić. Wysyłka pocztą 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników/. Wykrojnik IHS koło z listkami _ KOMUNIA_

Wykrojnik KWADRATY z podwójnymi przeszyciami 13*13cm
Wykrojnik KWADRATY z podwójnymi przeszyciami 13*13cm
40 zł
nowe Pszów dzisiaj

Wykrojnik KWADRATY z podwójnymi przeszyciami 13*13cm . Wysyłka 6,50 listem poleconym a 9 zł listem poleconym priorytetowym /niezależnie od ilości wykrojników/. Scrapbooking & Cardmaking *techniki ręcznego tworzenia i dekorowania* NOWY ! Wymiar wykrojnika widać na zdjęciach !!! Pasuje do większości maszynek obecnych na naszym rynku. Wykrojnik służy do wycinania wzoru z papieru. Wycięty element można użyć do tworzenia kartek czy dekoracji. UWAGA ! Posiadam wiele wzorów wykrojników, ale z powodu nieustającego i chronicznego braku czasu ... nie nadążam z wystawianiem. Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś konkretnego wykrojnika, którego akurat nie mam w ofercie to...proszę pisać lub dzwonić. PHU "MARLENA" jest legalnie działającą firmą i wystawia na każdy zakupiony przedmiot paragon ( lub fakturę).

Opsaki odblaskowe
Opsaki odblaskowe
8 zł
nowe Piekary Śląskie dzisiaj

Witam sprzedam zestaw opasek odblaskowych nowych nieużywanych bardzo przydatnana rzecz wieczorem gorąco polecam

Zestaw do szydelkowania
Zestaw do szydelkowania
10 zł
nowe Piekary Śląskie dzisiaj

Witam sprzedam nowy zestaw do szydelkowania 8 wlóczek typu kordonek o długości 20 m firmy smukee polecam

Model samochodu RC Absima TORCH Gen2.1 6S, Bezszczotkowy, 2,4 GHz
Model samochodu RC Absima TORCH Gen2.1 6S, Bezszczotkowy, 2,4 GHz
1750 zł
nowe Zawiercie dzisiaj

4-biegunowy bezczujnikowy silnik bezszczotkowy 2100KV (600W, średnica wału: 5mm, moduł 1) Maksymalna prędkość +110km/h towar nowy. ładowarka i akumulatory sprzedawane są osobno i zaden model nie posiada ich fabrycznie.Wysylka gratis. W razie pytan prosze o sms/telefon.

Gogle Ochronne Wojska Polskiego Model CG1 Oryginał Nowe
Gogle Ochronne Wojska Polskiego Model CG1 Oryginał Nowe
70 zł
nowe Czechowice-Dziedzice dzisiaj

Gogle ochronne, taktyczne w modelu CG1 produkowane dla WP. Szybki ochronne wykonane są z poliwęglanu i posiadają powłokę AF. Oprawki skonstruowano z wysokiej jakości materiału TPU, pianki poliuretanowej PU oraz elastycznej taśmy poliestrowej. Gogle chronią oczy przed słońcem, wiatrem, piaskiem, pyłem i kurzem. Strona wewnętrzna pokryta jest zabezpieczającą pianką idealnie przylegającą do twarzy. Otwory wentylacyjne zapobiegają parowaniu szybek. W zestawie posiadają dwie wymienne szybki - przezroczysta i przyciemniana (przeciwsłoneczna). W komplecie osłona poliestrowa / rękaw chroniący przed zarysowaniem i zapyleniem oraz woreczek bawełniany do przechowywania szybek wymiennych.

Torba Burton Backhill Duffel 40L
Torba Burton Backhill Duffel 40L
299 zł
nowe Katowice dzisiaj

Dzień dobry, Do sprzedania Uniwersalna torba podróżna z możliwością noszenia na plecach. Burton Backhill Duffel Wykonana z bardzo solidnych materiałów. W jednej z kieszeni znajdują się wyjmowane szelki, które pozwolą na szybkie przekształcenie torby w plecak. Pojemność:40 litów Wymiary:50 x 30 x 30 cm Materiał:Poliester 600D Odbiór osobisty w Katowicach lub przesyłka OLX. Kontakt telefoniczny 72*******20

pup hood puppy play human pup maska
pup hood puppy play human pup maska
75 zł
nowe Katowice dzisiaj

maska pieska, pup hood. sprzedaje ponieważ jest na mnie za duża NADAJE SIE NA OBWOD GŁOWY 58.5cm - 61cm. można proponować wymiane na pv, cena do negocjacji Proszę pisać przez olx.

Tykwa Verde Mate
Tykwa Verde Mate
15 zł
nowe Żywiec dzisiaj

Używana tykwa Verde Mate z bombillą oraz podstawką. Produkt w świetnym stanie idealny do picia yerby.

PPG pełny zestaw do latania (APCO LIFT TechnoFly ventor)
PPG pełny zestaw do latania (APCO LIFT TechnoFly ventor)
14500 zł
nowe Racibórz dzisiaj

Pełny zestaw do latania skrzydło apco lift przegląd 09/07/23 jak nowe napęd ventor v-125 nalot od nowości 60mth wymienione membrany w gaźniku ładnie pracuje nowe karabinki spadochron ratunkowy z 2010 roku ostatni przegląd 2021 r kask z zestaw do łączności Bluetooth nie trzeba odpinać kabli fajna sprawa radio boafeng uchwyt na hak do przewozu napędu. Więcej informacji tel.

NIKE Nowe ochraniacze piłkarskie, dziecięce lub młodzieżowe, Rozmiar L
NIKE Nowe ochraniacze piłkarskie, dziecięce lub młodzieżowe, Rozmiar L
39 zł
nowe Cieszyn dzisiaj

Nowe ochraniacze Nike T90 Protegga Shield III Ochraniacze piłkarskie na golenie firmy Nike, posiadają dodatkowo ochraniacze na kostki które są przypinane na rzepy Nowe, ale jedna z pianek ochraniacza kostki ma wgniecenie wynikłe złego spakowania lub przechowywania kompletu w woreczku Zostało to uwzględnione przy ustalaniu ceny Oryginalny woreczek w komplecie Cena w sklepie sportowym: 59-69 zł

Okulary Infield safety
Okulary Infield safety
20 zł
nowe Tychy dzisiaj

Na sprzedaż okulary Infield Safety Okulary w dobrym stanie. Atrakcyjna cena. Polecam.

Rękawice Masters do Mma NOWE
Rękawice Masters do Mma NOWE
50 zł
nowe Częstochowa dzisiaj

Sprzedam rękawice XL do Mma. Nigdy nie używane. Model GF-MFE-1 XL. MOŻLIWOŚĆ wysyłki. Polecam Rękawice do mma zapinane na rzep. Dłoń wewnątrz nie zabudowana, umożliwia chwytanie, profilowany wkład. Bardzo wygodne w użyciu. Materiał: Skóra ekologiczna.

Worki na obuwie, sportowy, szkolny, nowy
Worki na obuwie, sportowy, szkolny, nowy
5 zł
nowe Katowice dzisiaj

Sprzedam dwa worki na obuwie, sportowy, szkolny. Kolor zielony i czerwony. Koszt dwóch: 5 zł. Zupełnie nowe, nieużywane.

Top of the top festival bilety 18.08 sektor A
Top of the top festival bilety 18.08 sektor A
200 zł
nowe Wisła dzisiaj

Witam mam na sprzedaż 2 bilety na top of the top festival Sektor A Rzad 1 miejsca obok siebie Cena nizsza badz rowna cenie minimalnej. Po wiecej informacji zapraszam w wiadomosc prywatna.

Voucher skok na bungee
Voucher skok na bungee
100 zł
nowe Katowice dzisiaj

Sprzedam voucher ważny do 11 września 2022r. Realizacja możliwa w Sosnowcu. Odbiór w Katowicach lub możliwość wysłania kodu na maila. Polecam i zapraszam do kupna.

Filtr