Sortowanie:
Znaleziony: 95 ogłoszenie w kategorii Sport Polska: Wszystkie miasta
Narty Head Xenon X4.0 170 cm
Narty Head Xenon X4.0 170 cm
240 zł
nowe Myszków 30+ kilka dni temu

Witam Używane narty Head Xenon X4.0 długość 170 cm, jak na zdjęciach. Normalne ślady użytkowania, dużo krawędzi i ślizgu. 122-73-106 R14,3m. Uniwersalna i bardzo przyjemna narta, opis: ://www.skionline.pl/sprzet/narty,08-09,head,xenon-x-4-0,3057.html (należy dopisać przed linkiem: https) Odbiór osobisty. Polecam

Narty HEAD i.speed 170 cm
Narty HEAD i.speed 170 cm
265 zł
Racibórz 30+ kilka dni temu

Sprzedam moje prywatne, używane narty austriackiej marki HEAD, model i.speed SuperShape na 2016 rok. Narta z grupy racecarve z systemem KERS, ERA 3.0S. Struktura Worldcup Sandwich (drewniany rdzeń) + Speed Rocker. Narty z wiązaniami Head PRS 12 S Berak 85. Płyta TriFlex. Długość nart: 170 cm Promień skrętu: 14,3 m. Taliowanie: 119/66/98 Narta dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, dość twarda jak na race`ową nartę przystało. Narty są po pełnym serwisie. ślizgi w b. dobrym stanie, z wyjątkiem małego uszczerbku widocznego na zdjęciu - nie przeszkadza w żaden sposób w szusowaniu na nich. Poza tym, normalne ślady 4-letniego użytkowania. Krawędzi zostało jeszcze ok. 1mm, czyli niemal połowa grubości fabrycznej. Odbiór najlepiej osobisty. Polecam!

Narty Head używane
Narty Head używane
110 zł
Głuchołazy 30+ kilka dni temu

Narty Head z okuciami, używane, długość 170 cm. Dobre jako pierwsze narty do nauki jazdy.

Narty Head Intelligence 170 cm z wiązaniami Tyrolia
Narty Head Intelligence 170 cm z wiązaniami Tyrolia
300 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam narty Head Intelligence 170 cm z wiązaniami. Zestaw w nienagannym stanie, co przedstawiają zdjęcia. Były używane, toteż można dopatrzeć się paru wierzchnich zarysowań, nie przeszkadza to jednak w jeździe.

Narty Head 170 cm wiązania tyrolia
Narty Head 170 cm wiązania tyrolia
30 zł
Zgierz 30+ kilka dni temu

Sprzedam używane uszkodzone narty Head 170 cm uwaga uszkodzone ślizgi (patrz zdjecia) sprzedaje na części wiązania w bdb stanie. Odbiór osobisty Zgierz Rudunki

narty zjazdowe HEAD C160 170 cm + wiązania Tyrolia
narty zjazdowe HEAD C160 170 cm + wiązania Tyrolia
299 zł
Ząbkowice Śląskie 30+ kilka dni temu

Witam, sprzedam narty zjazdowe HEAD C160 170 cm z wiązaniami Tyrolia widoczne na zdjęciach. Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Noszą ślady normalnego użytkowania. Długość: 170 cm Promień skrętu: 14,7 m Taliowanie: Góra: 112,3 mm Talia: 64,1 mm Tył: 95,1 mm WIĄZANIA: Tyrolia Możliwe jest obejrzenie nart przed zakupem po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym. Preferuję odbiór osobisty ( 57-200 Ząbkowice Śląskie (okolice)), ale możliwa jest też przesyłka kurierska po zaksięgowaniu przelewu lub przesyłka za pobraniem. Wysyłka kurierska po przedpłacie 40 PLN wysyłka kurierska pobraniowa 45 PLN cała Polska. Zapraszam.

narty Head WorldCup Rebels I.GSX 177 cm 170 + Tyrolia PR 10
narty Head WorldCup Rebels I.GSX 177 cm 170 + Tyrolia PR 10
349 zł
Wadowice 30+ kilka dni temu

Sprzedam narty używane Head WorldCup I.GSX z wiązaniami Tyrolia PR 10 o długości 177 cm. Stan bardzo dobry. Możliwa wysyłka ( 49 zł). Na innych moich ogłoszeniach są buty narciarskie i kaski, więc można dobrać komplet. Jest możliwe pozostawienie swojego sprzętu narciarskiego w rozliczeniu. W swojej ofercie posiadamy duży wybór używanego sprzętu narciarskiego. Adres naszego sklepu: 34-100 Wadowice ul. Kościelna 6 GODZINY OTWARCIA PONIEDZIAŁEK PIĄTEK: 9-17 SOBOTA: 9-13 OPIS: Taliowanie: 117/69/101 Promień skrętu: R= 15,7 m Model WC Rebels i.GSX to narty na przygotowane trasy, który zapewnia szybkość i kontrolę jak narty zawodnicze, ale nie wymaga tyle wysiłku od narciarza. Narta Worldcup, zaliczająca się do grupy performance. Klasyczna konstrukcja w bardziej udomowionej wersji - polecana amatorom dłuższych skrętów. Wymaga mniejszych umiejętności niż WC Rebels iSpeed, lecz ciągle pozwala osiągać duże prędkości. Krótszy promień skrętu, w stosunku do narty typowo gigantowej zapewnia gładkie skręty na żądanie, podczas gdy wyjątkowa reaktywność pochodzi z profilu Camber i konstrukcji Worldcup Sandwich. Narta kochająca szybkość, ze względu na swoje niewielkie taliowanie stworzona dla narciarzy preferujących dłuższe skręty. Konstrukcja narty o charakterze zawodniczej, okrojona z systemu dotwardzającego KERS, sprawia że I.GSX jest łatwiejszy do opanowania bez utraty dynamiki skrętu. KERS zastąpiony technologią Intelligence – włókna piezoelektryczne, które w błyskawicznym tempie absorbują wibrację podczas jazdy. Przy zwiększaniu prędkości oraz dynamiki jazdy, system Intelligence usztywnia nartę co zwiększa zdecydowanie stabilność. Narta dostosowuje się do stylu jazdy narciarza, oraz do tego gdzie i jak jedzie. Dopracowana konstrukcja warstwowa nart HEAD WC Rebels GSX o dwóch titanalach oraz z technologią Intelligence w przedniej części nart. Przeznaczona do wykonywania skrętów średnich i długich. W Head’ach zrezygnowano z zastosowania Rockera w przedniej części narty, na dzień dzisiejszy Head I.GSX stawia na profil Rebel Camber na całej długości narty. Gwarantuje to wybuchowe przyspieszenie i wspaniałe trzymanie krawędzi. Na uwagę zaawansowanych narciarzy zasługuję również wyjątkowy ślizg UHM C ze strukturą Race. Najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych. Technicy, którzy budują narty zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury. Te bardzo szybkie, stabilne i napakowane zawodniczymi technologiami narty Worldcup Rebels i.GSX z swoim średnim promieniem skrętu, zestawione zostały z wiązaniami Tyrolia PR 10 z zakresem regulacji wiązań 255-378 mm i zakresem wartości Din 3-10. Proponujemy dobór długości nart w przedziale wysokości od nosa do czoła (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 10-5 cm).

narty Head WorldCup Rebels I.GSR 177 cm 170 + Head PR 11
narty Head WorldCup Rebels I.GSR 177 cm 170 + Head PR 11
329 zł
Wadowice 30+ kilka dni temu

Sprzedam narty używane Head WorldCup I.GSR z wiązaniami Head PR 11 o długości 177 cm. Możliwa wysyłka ( 59 zł). Na innych moich ogłoszeniach są buty narciarskie i kaski, więc można dobrać komplet. Jest możliwe pozostawienie swojego sprzętu narciarskiego w rozliczeniu. W swojej ofercie posiadamy duży wybór używanego sprzętu narciarskiego. Adres naszego sklepu: 34-100 Wadowice ul. Kościelna 6 GODZINY OTWARCIA PONIEDZIAŁEK PIĄTEK: 9-17 SOBOTA: 9-13 OPIS: Taliowanie: 117/69/101 Promień skrętu: R= 15,7 m Model WC Rebels i.GSR to race carver na przygotowane trasy, który zapewnia szybkość i kontrolę jak narty zawodnicze, ale nie wymaga tyle wysiłku od narciarza. Krótszy promień skrętu, w stosunku do narty typowo gigantowej zapewnia gładkie skręty na żądanie, podczas gdy wyjątkowa reaktywność pochodzi z profilu Camber i konstrukcji Worldcup Sandwich. Narta kochająca szybkość, ze względu na swoje niewielkie taliowanie stworzona dla narciarzy preferujących dłuższe skręty. Konstrukcja narty o charakterze zawodniczej, okrojona z systemu dotwardzającego KERS, sprawia że I.GSR jest łatwiejszy do opanowania bez utraty dynamiki skrętu. KERS zastąpiony technologią Intelligence – włókna piezoelektryczne, które w błyskawicznym tempie absorbują wibrację podczas jazdy. Przy zwiększaniu prędkości oraz dynamiki jazdy, system Intelligence usztywnia nartę co zwiększa zdecydowanie stabilność. Narta dostosowywuje się do stylu jazdy narciarza, oraz do tego gdzie i jak jedzie. Na sportowy charakter Head WC Rebels I.GSR ma także wpływ Full Sidewall, czyli w pełni utwardzone ściany boczne na całej długości krawędzi, gwarantujące precyzję skrętów i manewrowania przy osiąganiu dużych prędkości. W Head’ach zrezygnowano z zastosowania Rockera w przedniej części narty, na dzień dzisiejszy Head I.GSR stawia na profil Rebel Camber na całej długości narty. Gwarantuje to wybuchowe przyspieszenie i wspaniałe trzymanie krawędzi. Na uwagę zaawansowanych narciarzy zasługuję również wyjątkowy ślizg UHM C ze strukturą Race. Najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych. Technicy, którzy budują narty zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury. Te bardzo szybkie, stabilne i napakowane zawodniczymi technologiami narty Worldcup Rebels i.GSR z swoim średnim promieniem skrętu, zestawione zostały z wiązaniami Head PR 11 z zakresem regulacji wiązań 255-378 mm i zakresem wartości Din 3-11. Proponujemy dobór długości nart w przedziale wysokości od nosa do czoła (od wzrostu narciarza odejmujemy ok. 10-5 cm).

narty Head Natura Instinct 177 cm 170 + Tyrolia SP 10 Sympro
narty Head Natura Instinct 177 cm 170 + Tyrolia SP 10 Sympro
290 zł
Wadowice 30+ kilka dni temu

Sprzedam narty używane Head Natural Instinct z wiązaniami Tyrolia SP 10 Sympro o długości 177 cm. Możliwa wysyłka ( 45 zł). Na innych moich ogłoszeniach są buty narciarskie i kaski, więc można dobrać komplet. Jest możliwe pozostawienie swojego sprzętu narciarskiego w rozliczeniu. W swojej ofercie posiadamy duży wybór używanego sprzętu narciarskiego. Adres naszego sklepu: 34-100 Wadowice ul. Kościelna 6 GODZINY OTWARCIA PONIEDZIAŁEK PIĄTEK: 9-17 SOBOTA: 9-13 OPIS: Zwrotne, wybaczające błędy i łatwe w prowadzeniu narty Natural Instinct otwierają drzwi do radości z jazdy po przygotowanych trasach dla narciarzy na każdym poziomie zaawansowania. Wszechstronna kombinacja 20% rocker i 80% camber w konstrukcji Allride Rocker zapewnia uniwersalność w każdych warunkach, podczas gdy progresywny promień ułatwia skręty, a włókna Intelligence gwarantują stabilność, płynności i radość z jazdy. Dodatkowo wytrzymała i lekka konstrukcja Graphene Power Sidewall Ti Jacket dostarcza lekkość, wyjątkowe osiągi i oddawanie energii. Narciarstwo nigdy nie było bardziej naturalne. Długość 177 cm Promień 14.5 m Szerokość dziób 126 Szerokość pod butem 76 Szerokość stopka 110 Przeznaczenie Przygotowana trasa Grupa docelowa średniozaawansowani Technologie ERA 3.0, Graphene, Konstrukcja Power Sidewall Jacket, Ślizg UHM C, Allride Rocker

narty head Magnum LTD dł 170 cm
narty head Magnum LTD dł 170 cm
450 zł
30+ kilka dni temu

Narty head Magnum LTD dł 170 cm wiązania Head skala od 2,5-12 din do wiązań wejdzie każdy rozmiar buta krawędzie grube zaostrzone śluizgi nieporysowane. miejscami szeliny miedzy krawędzią i pod płytą wysyłka kurierem 20 zł nie mam mozliwości dodania przesyłki przez olx za duży gabaryt.

Narty HEAD e-RACE PRO 170 cm N-49
Narty HEAD e-RACE PRO 170 cm N-49
1890 zł
30+ kilka dni temu

Przedmiotem sprzedaży są Narty HEAD e-RACE PRO 170cm N-49 Head Worldcup Rebels e-Race Pro to narty stworzone dla doświadczonych i wszechstronnych entuzjastów sportowej rywalizacji, którzy szukają solidnego i wydajnego sprzętu skutecznego zarówno w długich, jak i krótkich skrętach. Podobnie jak inne modele z rodziny Worldcup Rebels narty e-Race Pro zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową technologię EMC – jedyny na rynku system elektronicznego tłumienia drgań, który ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę – oraz nową, lżejszą konstrukcję. Są wymagające i pełne mocy, jednak dzięki zmienionej geometrii dziobów oferują łatwe zapoczątkowanie skrętu. To idealny model zawodniczy o uniwersalnej charakterystyce. Parametry: Długość: 170cm Promień skrętu: 14,4 m Taliowanie: 112-68-102 Wiązania: Head FREEFLEX DEMO 14 Cena: 1890 zł Kupując u nas otrzymujecie Państwo pewność, że: -Sprzęt jest w pełni przygotowany do sezonu narciarskiego -Narty mają naostrzone krawędzie na dyskach ceramicznych -Na ślizgu nart jest nałożona struktura -Ślizg nart pokryty jest smarem uniwersalnym który pozwoli na użytkowanie nart w szerokim zakresie temperatur. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności oraz podanie długości wybranej narty Wystawiamy paragon. Na życzenie Faktura Vat! Koszt wysyłki przy przedpłacie : 28 zł Koszt wysyłki za pobraniem : 35zł Zapraszamy do sklepu stacjonarnego: ul. Graniczna 3 43-445 Dzięgielów

Narty Head slalom 170 cm
Narty Head slalom 170 cm
299 zł
Strzelin 30+ kilka dni temu

Narty zjazdowe Head slalom Długość 170 CM Narty są używane w dobrym stanie ( normalne ślady użytkowania. Stan jak na foto. Posiadam duży wybór sprzętu narciarskiego.. Zobacz inne moje aukcje. Zapraszam do zakupu . Preferowany odbiór osobisty lub wysylka.Cena nie podlega negocjacji

Narty HEAD CYBER X10 170 cm
Narty HEAD CYBER X10 170 cm
60 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam klasykę All Mountain, czyli narty HEAD CYBER X10 o długości 170 z wiązaniami i płytą Tyrolia. Ślizgi jak na ten wiek w idealnym stanie, krawędzie grube. Całość oceniam na stan dobry. Z racji długości i ceny raczej odbiór osobisty.

Narty HEAD 170 cm
Narty HEAD 170 cm
135 zł
Łańcut 30+ kilka dni temu

Narty HEAD 170 cm w stanie b dobrym. Możliwy odbiór osobisty Łańcut, Rzeszów lub wysyłka po uzgodnieniu.

Narty HEAD Intelligence 170 cm
Narty HEAD Intelligence 170 cm
160 zł
Aleksandrów Łódzki 30+ kilka dni temu

Sprzedam narty Head Intelligence 170 cm plus wiązania w dobrym stanie. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Możliwa wysyłka. Pozdrawiam

Narty Head 170 cm
Narty Head 170 cm
200 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Sprzedaję Narty Head C110 o długości 170 cm. Narty z wiązaniami diagonalnymi Tyrolia LD12. Sprzęt używany kilka sezonów. Klasyczne ślady użytkowania. Wystarczy naostrzyć krawędzie, nasmarować ślizg i są gotowe do użytkowania.

Narty Head 170 cm męskie
Narty Head 170 cm męskie
50 zł
30+ kilka dni temu

Witam. Sprzedam narty head męskie. Długość 170 cm, promień skrętu 17. Stan jak na zdjęciach.

Narty völki 150cm
Narty völki 150cm
100 zł
Lubań 30+ kilka dni temu

Sprzedam narty völki 150 cm, 170 cm , atomic izor 154cm i head 105 cm i kneissl 175 cm Narty w stanie dobrym.

Narty Head Supershape e.Magnum 170 cm
Narty Head Supershape e.Magnum 170 cm
1980 zł
Szklarska Poręba 30+ kilka dni temu

Narty Head Supershape e Magnum 170 cm. Narty są w stanie bardzo dobrym. Posiadają minimalne, normalne ślady użytkowania, widoczne na zdjęciach. Krawędzie grube, równe na całej długości narty, ślizgi gładkie. Narty po serwisie idealnie przygotowane do sezonu. Narty przeszły profesjonalny serwis, są przygotowane do sezonu, naostrzone i nasmarowane. W swojej ofercie posiadam również inne rozmiary tego modelu oraz duży wybór nart, butów narciarskich w okazyjnych cenach. Zapraszam do kontaktu :)! W razie jakichkolwiek pytań związanych z tym modelem, proszę o telefon 6 9 4 9 2 3 0 0 5. Potrzebujesz pomocy z doborem nart? Zadzwoń do nas 6 9 4 9 2 3 0 0 5 Wieloletnie doświadczenie w branży narciarskiej pozwala nam zaoferować Państwu narty najlepszej jakości. Zapraszamy do naszego punktu w centrum Szklarskiej Poręby. Możliwa również wysyłka za pobraniem ( prosimy o kontakt przed zakupem, podanie skorupy buta do którego ustawić wiązanie, oraz ustalenie preferencji serwisowych ( kąt ostrzenia, wybór smarowania ).

Narty Head  fisher  długość 170 cm oraz dziecięce  -stan  dobry
Narty Head fisher długość 170 cm oraz dziecięce -stan dobry
90 zł
Radom 30+ kilka dni temu

sprzedam tanio narty różnych firm firmy HEAD narty są też dla dzieci w dobrym stanie długość nart DO 170 cm,ceny OD 90 do 150

Narty HEAD Supershape iRally 170 cm
Narty HEAD Supershape iRally 170 cm
1600 zł
Brzesko 30+ kilka dni temu

Do sprzedania narty HEAD Supershape iRally 170 cm. Wiązania PRD12, technologia KERS, 76mm szerokości pod butem. Narty po dwóch sezonach w świetnym stanie. Serwisowane ręcznie. Preferowany odbiór osobisty w Brzesku ze względu na wymiary. Możemy się również umówić na stoku w Krynicy albo w Kasinie.

Narty Head Rev 75 długość 170 cm
Narty Head Rev 75 długość 170 cm
300 zł
Radom 30+ kilka dni temu

Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym Krawędzie grube, ślizgi gładkie Przygotowanie do jazdy Taliowanie 125/75/109 Promień skrętu 13,5 m Narty dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy chcących doskonalić swoje umiejętności Możliwa wysyłka

Narty zjazdowe 170 cm HEAD C200 z wiązaniami TYROLIA LD 12
Narty zjazdowe 170 cm HEAD C200 z wiązaniami TYROLIA LD 12
150 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Narty HEAD C200 Uywane , sprawne w DB stanie. Długość: 170 cm Taliowanie: 121 66 106 Promie skrętu: 12 m Wiązania TYROLIA , skala wypięcia 3,5-12

Narty Head Freestyle Twin Tip, długość 170 cm
Narty Head Freestyle Twin Tip, długość 170 cm
250 zł
Rokietnica 30+ kilka dni temu

Narty Head Freestyle, TwinTip, długość 170 cm z wiązaniami, stan dobry, brak trzech plastikowych końcówek ski stoperów, ślizgi w dobrym stanie , krawędzie grube.

Narty marki Head 170 cm
Narty marki Head 170 cm
270 zł
30+ kilka dni temu

Używane narty marki Head, Wysokość 170 cm, Stan dobry, Preferowany odbiór osobisty.

Narty Rossignol oraz narty Head
Narty Rossignol oraz narty Head
35 zł
Radom 30+ kilka dni temu

Narty Rossignol 170 cm używane , narty Head 170 cm używane . 35 zł za parę . Narty są z markowymi wiązaniami, oraz pokrowcami .

Narty Carving Head 170 cm
Narty Carving Head 170 cm
100 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Odbiór Mokotów Górny blisko Galerii Mokotów ul Wołoska róg Odyńca proszę o sms oddzwonię

Narty Head Magnum - 170 cm
Narty Head Magnum - 170 cm
299 zł
Oświęcim 30+ kilka dni temu

Witam mam do sprzedania narty Head magnum supersharpe - 170 cm . Wiązania sprawne w 100 % , wiązania na płycie pasuję każdy but. Ślizg gładki .Narty z górnej półki Wszechstronne narty stworzone do całodziennej jazdy na stokach narciarskich. Idealne dla osób szukających lekkich i twardych narty. Narty na płycie , pasuje każdy but Długość 170 cm Taliowanie 121/71/107 Promień skrętu 13,5 m Wiązanie Tyrolia 4 - 12 din , na płycie reg. przód - tył. Pasuje każdy but. Możliwa wysyłka 50 zł, ze względu na gabaryt . Kurier dpd.

Head Super Shape e.Speed, e.Magnum,, e. Origlnal
Head Super Shape e.Speed, e.Magnum,, e. Origlnal
2300 zł
Odolanów 30+ kilka dni temu

Nowe narty model 2021 /22 dostępne dł. Head Super Shape, e Spped , e Relly, e TItan e.Magnum, dł. 156 cm, 163 cm ,170 cm Head Super Shape e.Speed 163 cm narty nowe w komplecie wiązania dostępne w/w dł.

Narty head supershape 170 cm
Narty head supershape 170 cm
550 zł
Tarnów 30+ kilka dni temu

Sprzedam narty head supershape o długości 170 cm. 124/68/104 R 14.0 Narty są używane, w dobrym stanie. Możliwa wysyłka kurierska, pobraniowa. NARTY SĄ ZA DŁUGIE DLA WYSYŁKI OLX Wystawiam fakturę VAT. Inne długości oraz modele nart, jak również buty, kaski oraz gogle dostępne w pozostałych moich ogłoszeniach. Zapraszam!

Narty zjazdowe HEAD M5 170 cm.
Narty zjazdowe HEAD M5 170 cm.
100 zł
Legionowo 30+ kilka dni temu

Jak w tytule Używane w dobrym stanie. Zjazdowe 170 cm. Wiązania LOOK w pełni sprawne z dużym zakresem regulacji. Narty naostrzone, ślizgi pokryte preparatem i nasmarowane, przygotowane do sezonu, niewymagają żadnych napraw. Jeszcze długo posłużą. Wszystkie szczegóły na zdjęciach lub pod nr telefonu. 6-0-6-3-7-6-4-1-1

Narty Head Super Shape e-really 170 cm
Narty Head Super Shape e-really 170 cm
1400 zł
Szczyrk 30+ kilka dni temu

Narty renomowanej firmy Head model Super Shape e-really, narty potestowe w bardzo dobrym stanie noszą normalne ślady użytkowania rysy i otarcia szaty graficznej ślizg równy i prosty bez ubytków krawędź szeroka równa i prosta narty naostrzone i nasmarowane przygotowane do sezonu. Możliwa wysyłka więcej informacji tel. Parametry techniczne Długość 170 cm Taliowanie 132.78.114 Promień 14 m Wiazanie Head Prd12 Din 3.5-12 ERA 3.0 Grip walk World sandwich technology

Narty Head  i kijki gratis 170 cm
Narty Head i kijki gratis 170 cm
199 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Po nastolatku , jeździł od 10 do 15 roku życia. Narty carvingowe. Rozmiar buta od 38 do 43.

Narty HEAD the Big easy 170 cm
Narty HEAD the Big easy 170 cm
100 zł
Wolbórz 30+ kilka dni temu

Narty HEAD the Big easy 170 cm, wiązania Tyrolia sympro. Używane nie jeżdżone od kilku sezonów, stan jak na zdjęciach.

Narty Head Shape Two długość 170 cm
Narty Head Shape Two długość 170 cm
150 zł
30+ kilka dni temu

Narty Head Shape Two długość 170 cm Wiązania tyrolla SP100 Szata graficzna posiada ślady użytkowania rysy/obtarcia Ślizgi i krawędzie w bardzo dobrym stanie Do tego kijki długość 130cm

Narty Head Titanium 170 cm
Narty Head Titanium 170 cm
350 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Narty Head Titanium długość 170 cm. Stan dobry plus. Nie mają większych zarysowań. Normalnie użytkowane przez osobę początkującą. Mozliwy zakup w Miechowie

Narty Head c140 Carbon Jacket 170 cm
Narty Head c140 Carbon Jacket 170 cm
100 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Narty Head c140 Carbon Jacket 170 cm Sprzedam narty Head c140 Carbon Jacket o długości 170 cm: taliowanie 114/68/96, promień skrętu 15,3 m, wiązania Tyrolia SL100. Narty są w dobrym stanie-jak widać na załączonych zdjęciach, wymagają jedynie naostrzenia i nasmarowania przed kolejnym sezonem. W gratisie dołączam kijki narciarskie oraz pokrowiec narciarski (widoczne na zajączonych zdjęciach). W razie pytań kontakt mailowo lub telefonicznie (5********09)

Narty rekreacyjne Head c200 x-frame 170 cm
Narty rekreacyjne Head c200 x-frame 170 cm
450 zł
Kielce 30+ kilka dni temu

- długość 170 cm, - promień skrętu 15,7 m, wymiary 110-66-98, - krawędzie grube i ostre, - ślizgi bez ubytków, do przesmarowania - wiązania Tyrolia Odbiór osobisty w Kielcach.

Narty Head Carve Light 170 cm wiązania kijki Scott
Narty Head Carve Light 170 cm wiązania kijki Scott
150 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam narty Head Carve Light + wiązania + kijki Długość nart: 170 cm Narty są w dobrym stanie Wiązania: Full Diagonal LD10 ABS Kije zjazdowe Scott Alpine aluminium 125 cm

Narty HEAD  X-shape MTX 170 cm + wiązania HEAD PR11 + kijki
Narty HEAD X-shape MTX 170 cm + wiązania HEAD PR11 + kijki
960 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Używane w bardzo dobrym stanie narty HEAD X-SHAPE MTX + wiązania HEAD PR11 na listwie (możliwość dopasowania do różnych rozmiarów butów w zakresie 257-380 mm). Długość nart 170 cm Promień skrętu 12,9 m taliowanie 125-72-109 Technologia sandwich: środek drewniany, ślizg UHMC, struktura, płyta power rail. Narty twarde dla średnio zawansowanych i zawansowanych narciarzy. Do kompletu dokładam kijki AL. Odbiór osobisty Kraków Podgórze

Narty zjazdowe HEAD integrale 009 Era 3.0, 170 CM
Narty zjazdowe HEAD integrale 009 Era 3.0, 170 CM
350 zł
Oleśnica 30+ kilka dni temu

Narty używane przeze mnie przez kilka sezonów, zawsze o nie dbałem, są w dobrym stanie posiadają normalne ślady użytkowania, widać to na załączonych zdjęciach. Ślizgi i krawędzie w b.dobrym stanie. Narty przygotowane do sezonu, kilka dni temu przeszły konserwacje, ostrzenie i smarowanie, gotowe do użytkowania. Trochę danych technicznych: Długość - 170 CM Taliowanie - 127/75 /111 mm, R 13,2 m Wiązania - Head Narty te są z grupy all mountain dla średnio zaawansowanego oraz zaawansowanego narciarza. Są to narty doskonale wyważone pod względem wydajności i wszechstronności. Są szybkie i łatwe w obsłudze, poradzą sobie na trasie jak i poza nią. Niestety muszę się z nimi rozstać z powodu kontuzji kolana, która wykluczyła mnie z tej śnieżnej zabawy. Przyszły nabywca na pewno będzie z nich zadowolony i sprawią mu wiele przyjemnych chwil na stoku. Pozdrawiam.

Narty Head C 200   170 cm
Narty Head C 200 170 cm
100 zł
30+ kilka dni temu

Witam, sprzedam Narty Head długość 170 cm stan db plus Szata graficzna posiada ślady użytkowania w postaci dosłownie paru rys Narty idealne dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy, elastyczne, łatwo inicjują skręty

Sprzedam narty Head 170 cm używane w super cenie.
Sprzedam narty Head 170 cm używane w super cenie.
60 zł
Jasło 30+ kilka dni temu

Witam. Sprzedam używane narty Head 170 cm w dobrym stanie. Odbiór osobisty. W razie pytań e-mail lub SMS. Mam też buty używane dostępne w późniejszym terminie na aukcjach - pytać. Warto...

Narty zjazdowe Head 170 cm z kijkami
Narty zjazdowe Head 170 cm z kijkami
310 zł
Chełmiec 30+ kilka dni temu

Narty używane Head w dobrym stanie, 170 cm z kijkami. Polecam. Tylko odbiór osobisty.

Narty Head Big Easy 170 cm
Narty Head Big Easy 170 cm
250 zł
Zawada 30+ kilka dni temu

Sprzedam narty firmy Head długość 170 cm wraz z wiązaniami. Normalne ślady używania. Odbiór osobisty.

Narty Head Shape e-V8 170 cm
Narty Head Shape e-V8 170 cm
1250 zł
Karpacz 30+ kilka dni temu

Narty Head Shape e-V8 170 cm Promień skrętu 13,2 m Wiązania Head PR 11 Narty w stanie idealnym, kilka dni na śniegu. Możliwy zwrot bez podania przyczyny do 7 dni od momentu zakupu. OPIS: Shape e-V8 to narty dla wielbicieli jazdy po przygotowanych trasach — sprawdzą się w każdych warunkach. Drewniany rdzeń i konstrukcję opartą na włóknie węglowym dopełnia opracowana przez HEAD technologia EMC redukująca negatywne wibracje. Konstrukcja ERA 3.0 w połączeniu z rockerem na dziobach zapewnia łatwą inicjację skrętu i kontakt krawędzi na całej długości z podłożem, co przekłada się na wysoką wydajność na twardym śniegu. Talia o szerokości 75 mm nadaje zwinność, a technologia LYT — lekkość ograniczającą zmęczenie. Te narty to gwarancja frajdy z wielogodzinnej jazdy.

Narty Head SuperShape i Magnum DUŻY WYBÓR 170 cm
Narty Head SuperShape i Magnum DUŻY WYBÓR 170 cm
900 zł
Szklarska Poręba 30+ kilka dni temu

Narty Head Supershape i.Magnum 170 cm. Narty są w stanie bardzo dobrym. Posiadają minimalne, normalne ślady użytkowania, widoczne na zdjęciach. Krawędzie grube, równe na całej długości narty, ślizgi gładkie. Narty po serwisie idealnie przygotowane do sezonu. Narty przeszły profesjonalny serwis, są przygotowane do sezonu, naostrzone i nasmarowane. W swojej ofercie posiadam również inne rozmiary tego modelu oraz duży wybór nart, butów narciarskich w okazyjnych cenach. Zapraszam do kontaktu :)! W razie jakichkolwiek pytań związanych z tym modelem, proszę o telefon 6 9 4 9 2 3 0 0 5. Potrzebujesz pomocy z doborem nart? Zadzwoń do nas 6 9 4 9 2 3 0 0 5 Wieloletnie doświadczenie w branży narciarskiej pozwala nam zaoferować Państwu narty najlepszej jakości. Zapraszamy do naszego punktu w centrum Szklarskiej Poręby. Możliwa również wysyłka za pobraniem ( prosimy o kontakt przed zakupem, podanie skorupy buta do którego ustawić wiązanie, oraz ustalenie preferencji serwisowych ( kąt ostrzenia, wybór smarowania ).

Narty Head Control
Narty Head Control
50 zł
Zielona Góra 26 dni plecy

Do sprzedania w dobrym stanie tanio narty Head Control. Długość nart to 170 cm. Narty gotowe do zjazdów.

Narty HEAD SHAPE E.V5  170 cm
Narty HEAD SHAPE E.V5 170 cm
1100 zł
Karpacz 19 dni plecy

Narty Head Shape e-V5 170 cm Wiązania Head PR 11 Narty spędziły kilka dni na śniegu, ślizgi i krawędzie w stanie fabrycznym. Wysyłka 35 zł. Możliwość zwrotu do 7 dni po zakupie. Opis : Nowe narty Shape e.V5 wyróżnia przyjazna charakterystyka, lekka konstrukcja i technologia EMC tłumiąca negatywne wibracje.

Narty zjazdowe HEAD XTR 800i 170 CM (7)
Narty zjazdowe HEAD XTR 800i 170 CM (7)
360 zł
Dębowa Łęka 15 dni plecy

Narty zjazdowe HEAD XTE 800i Długość 170CM Taliowanie 116 / 68 / 104 , R 13,2 m , rdzeń drewniany Wiązania Head 3 - 11 Din Narty są używane w b.dobrym stanie , jak widać na zdjęciach. Ślizgi i krawędzie w bardzo dobrym stanie Posiadam duży wybór sprzętu narciarskiego Zobacz inne moje aukcje lub skontaktuj się telefonicznie Odbiór osobisty lub wysyłka kurier za pobraniem Punkt sprzedaży mieści się w 67-400 Dębowa Łęka 72 B koło Wschowy Godziny otwarcia Poniedziałek do Piątku 9.00 do 19.00 Sobota i Niedziela 9.00 do 16.00 PRZED PRZYJAZDEM PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY 6.0.7. 0.6.5. 0.7.2.

Filtr