Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Sport Polska: Wszystkie miasta
Hula hop z wypustkami
Hula hop z wypustkami
22 zł
nowe Wrocław 30+ kilka dni temu

HULA HOP z wypustami. Hula Hoop pomaga w bardzo efektowny sposób zrzucić zbędne kilogramy. Specjalnie zaprojektowane kulki z magnesem węglowym podczas ćwiczeń masują oraz rozbijają tkankę tłuszczową w naszym organizmie. Zawarte w kulkach masujących magnes i węgiel wydzielają specjalne aniony (jony ujemne), które usuwają szkodliwe minerały z ludzkiego ciała, mają także ogromny wpływ na nasze zdrowie, dobre samopoczucie i uczucie świeżości w całym ciele. Średnica 98cm. Stan idealny 8 elementów Użyte może z dwa razy Bez oryginalnego opakowania.

Sprzedam hula-hop z masującymi wypustkami
Sprzedam hula-hop z masującymi wypustkami
55 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Sprzedam, nowe, nieużywane hula -hop, składane, z masującymi wypustkami. Białe kulki masujące z magnesami, wypinane z koła. Bez pudełka

hula hop - masażer z wypustkami
hula hop - masażer z wypustkami
6 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Hula hop z masażerem. Pozwala na wyrzeźbienie talii i zgubienie zbędnych kilogramów. Kulki znajdujące się wewnątrz okręgu podczas ćwiczeń uciskają plecy, biodra, pośladki oraz brzuch. Obwód talii zmniejsza się przy uzywaniu tego przyrządu. Polecam ?

Odchudzające hula hop
Odchudzające hula hop
40 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Odchudzające hula hop z wypustkami w kolorze żółto-czarnym. Nowe (nieudany prezent). W razie pytań zapraszam do kontaktu. Przy zakupie większej ilości rzeczy udzielam rabatu. Wystawione na innych grupach.

Filtr