Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Sport Polska: Wszystkie miasta
AB Twister Rocket urządzenie fitness płaski brzuch
AB Twister Rocket urządzenie fitness płaski brzuch
100 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam AB Twister Rocket urządzenie fitness, dzięki któremu Twój brzuch stanie się płaski. Sprzęt w nienaruszonym stanie, rozpakowany, nieużywany. Ab Rocket Twister to rewelacyjne urządzenie do ćwiczeń mięśni brzucha, ramion, ud i nie tylko. Dzięki nim szybko i bez wysiłku wzmocnisz i ujędrnisz poszczególne mięśnie ciała. Urządzenie jest wzorowane na bujanym fotelu. Podczas ćwiczeń podtrzymuje on głowę i kark, a umieszczone rolki zagłówka masują dodatkowo partie ciała. Urządzenie ma trzy poziomy trudności. Łatwo się je składa i cicho pracuje. Ćwiczenia na nim są szybkie, przyjemne i nie obciążają stawów. AB ROCKET TWISTER posiada obrotowe siedzenie, które wspomaga dodatkowe ćwiczenia skośnych partii mięśni brzucha. Możesz ćwiczyć mając stabilne lub obrotowe siedzenie.

Kołyska do brzuszków
Kołyska do brzuszków
100 zł
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Polecam. Użyta chyba 2/3 razy leży i się kurzy. Stan idealny. Ab Rocket Twister to rewelacyjne urządzenie do ćwiczeń mięśni brzucha, ramion, ud i nie tylko. Dzięki nim szybko i bez wysiłku wzmocnisz i ujędrnisz poszczególne mięśnie ciała. Urządzenie jest wzorowane na bujanym fotelu. Podczas ćwiczeń podtrzymuje on głowę i kark, a umieszczone rolki zagłówka masują dodatkowo partie ciała. Urządzenie ma trzy poziomy trudności. Łatwo się je składa i cicho pracuje. Ćwiczenia na nim są szybkie, przyjemne i nie obciążają stawów. W porównaniu do niebieskiego AB ROCKET, AB ROCKET TWISTER posiada obrotowe siedzenie, które wspomaga dodatkowe ćwiczenia skośnych partii mięśni brzucha. Możesz ćwiczyć mając stabilne siedzenie lub obrotowe. To zależy tylko od Ciebie jakie ćwiczenia chcesz wykonać. Nowe około 190 zl

AB Rocket Twister Fitness kołyska krzesełko do ćwiczeń mięśni ciała
AB Rocket Twister Fitness kołyska krzesełko do ćwiczeń mięśni ciała
150 zł
16 dni plecy

AB Rocket Twister Fitness - kołyska krzesełko do ćwiczeń mięśni brzucha i ciała. Pomaga: wymodelować mięśnie brzucha; zniwelować napięcie karku; zrelaksować plecy i szyję; wyrzeźbić mięśnie ramion, ud oraz wiele innych oraz uformować szczupłą talię. Sprzęt używany, w bardzo dobrym stanie ogólnym i technicznym, na chwilę obecną został rozłożony. • Odbiór własny - Ruda Śląska (po godz. 17 lub najlepiej w weekendy do południa - po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru). • Zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną OLX - z oczywistych względów nie podaję swojego prywatnego nr telefonu. • EWENTUALNIE ZAMIENIĘ NA SKŁADANY ROWER STACJONARNY FITNESS. ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA MOICH POZOSTAŁYCH OGŁOSZEŃ. Zdjęcia są moją własnością zabraniam ich kopiowania i rozpowszechniania lub wykorzystywania bez mojej zgody! Zgodnie z prawem Unii Europejskiej wszystkie moje aukcje to sprzedaż prywatna, stąd też nie udzielam gwarancji na sprzedawane przeze mnie przedmioty, a Kupującemu nie przysługuje prawo do zwrotu towaru. Jeśli się z tym nie zgadzasz - zrezygnuj z zakupu.