Sortowanie:
Znaleziony: 10 ogłoszenie w kategorii Pozostały sport i hobby Polska: Wszystkie miasta
Wełna,motek, akryl
Wełna,motek, akryl
50 zł
nowe Radom 30+ kilka dni temu

Sprzedam motki widoczne na zdjęciu. 100%Akrylic Wysyłka 15 zł. Dla zainteresowanych mogę wysłać więcej zdjęć. Waga motkow: Czarny : 426g Zielony: 353 Ciemny róż: 259 g Blady róż 292 g.

Włóczka Wełna Akryl 1 Motek to 100 gram
Włóczka Wełna Akryl 1 Motek to 100 gram
55 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

3 motki tego samego rodzaju. Melanż - biel, czerń i szarość. 100% akryl dobrej jakości. 1 motek to 100 gram Podana cena jest za 1 motek. Nowe. Na druty/szydełko 4-5 mm. Istnieje możliwość obejrzenia w Warszawie. Odbiór osobisty w Warszawie. Na życzenie mogę wystawić ofertę na największym portalu sprzedażowym, którego nazwy nie można tu wymienić :) - użytkownik malina3555. Koszt wysyłki 9 zł Paczka w Ruchu (paczkę odbiera się w wybranym Kiosku Ruchu). 16 zł kurier, 13 zł Poczta Polska. AKCEPTUJĘ ZWROTY. Zakupioną rzecz należy odesłać na własny koszt w ciągu 3 dni od daty jej odbioru, informując mnie wcześniej o tym. Rzecz musi być w takim stanie w jakim ja ją wysłałam. W ciągu 3 dni od daty odbioru przeze mnie zwrotu zwracam wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszt pierwszej wysyłki. Kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości w zależności od ustawień monitora.

Włóczka Wełna Akryl 1 Motek to 100 gram
Włóczka Wełna Akryl 1 Motek to 100 gram
5 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Włóczki jednego rodzaju - 4 motki szare i 1 motek ciemnobordowy (mój aparat niestety kiepsko radzi sobie z kolorem czerwonym - to jest ładny głęboki odcień). 1 motek to 100 gram. Motki są nowe. Na druty/szydełko - 5-6 mm. Istnieje możliwość obejrzenia w Warszawie. Odbiór osobisty w Warszawie. Na życzenie mogę wystawić ofertę na największym portalu sprzedażowym, którego nazwy nie można tu wymienić :) - użytkownik malina3555. Koszt wysyłki 9 zł Paczka w Ruchu (paczkę odbiera się w wybranym Kiosku Ruchu). 16 zł kurier, 13 zł Poczta Polska. AKCEPTUJĘ ZWROTY. Zakupioną rzecz należy odesłać na własny koszt w ciągu 3 dni od daty jej odbioru, informując mnie wcześniej o tym. Rzecz musi być w takim stanie w jakim ja ją wysłałam. W ciągu 3 dni od daty odbioru przeze mnie zwrotu zwracam wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszt pierwszej wysyłki. Kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości w zależności od ustawień monitora.

Włóczka Wełna Akryl 1 Motek to 50 gram Valerie
Włóczka Wełna Akryl 1 Motek to 50 gram Valerie
35 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Bardzo ciekawa włóczka, jedwabista w dotyku, z bardzo delikatnym połyskiem. Melanżowy akryl 4 motki na górze to ten sam kolor Nowe motki na dole to ten sam rodzaj co te na górze. Kłębki to niemal identyczna włóczka. 1 motek - 50 gram Na szydełko/druty nr 5. Kłębki łącznie mają około 100 gram - sprzedaję je oba w cenie 1 motka. Czyli za całość jest cena jak za 7 motków. Podana cena jest za 1 motek. Istnieje możliwość obejrzenia w Warszawie. Odbiór osobisty w Warszawie. Na życzenie mogę wystawić ofertę na największym portalu sprzedażowym, którego nazwy nie można tu wymienić :) - użytkownik malina3555. Koszt wysyłki 9 zł Paczka w Ruchu (paczkę odbiera się w wybranym Kiosku Ruchu). 16 zł kurier, 13 zł Poczta Polska. AKCEPTUJĘ ZWROTY. Zakupioną rzecz należy odesłać na własny koszt w ciągu 3 dni od daty jej odbioru, informując mnie wcześniej o tym. Rzecz musi być w takim stanie w jakim ja ją wysłałam. W ciągu 3 dni od daty odbioru przeze mnie zwrotu zwracam wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszt pierwszej wysyłki. Kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości w zależności od ustawień monitora.

Włóczka Wełna Akryl 1 Motek to 50 gram Neveda Sport
Włóczka Wełna Akryl 1 Motek to 50 gram Neveda Sport
35 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

8 motków koloru ecru i 3 motki beżowe. 1 motek to 50 gram. Skład 55% akryl, 45% poliamid. Bardzo przyjemna włóczka w dotyku. Na druty/szydełko nr 3. Istnieje możliwość obejrzenia w Warszawie. Odbiór osobisty w Warszawie. Na życzenie mogę wystawić ofertę na największym portalu sprzedażowym, którego nazwy nie można tu wymienić :) - użytkownik malina3555. Koszt wysyłki 9 zł Paczka w Ruchu (paczkę odbiera się w wybranym Kiosku Ruchu). 16 zł kurier, 13 zł Poczta Polska. AKCEPTUJĘ ZWROTY. Zakupioną rzecz należy odesłać na własny koszt w ciągu 3 dni od daty jej odbioru, informując mnie wcześniej o tym. Rzecz musi być w takim stanie w jakim ja ją wysłałam. W ciągu 3 dni od daty odbioru przeze mnie zwrotu zwracam wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszt pierwszej wysyłki. Kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości w zależności od ustawień monitora.

Włóczka Wełna Akryl 1 Motek to 50 gram Red Heart Baby
Włóczka Wełna Akryl 1 Motek to 50 gram Red Heart Baby
4 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Bardzo przyjemna włóczka Red Heart Baby. Wszystkie motki to ten sam rodzaj włóczki. 1 motek to 50 gram. 4 motki błękitne, 4 motki jasny blady róż, a ten trzeci kolor to przygaszony tzw brudny róż - niestety na zdjęciu wyszedł jak beżowy :(. razem 12 motków. 100% akryl. Na druty/szydełko nr 3 Istnieje możliwość obejrzenia w Warszawie. Odbiór osobisty w Warszawie. Na życzenie mogę wystawić ofertę na największym portalu sprzedażowym, którego nazwy nie można tu wymienić :) - użytkownik malina3555. Koszt wysyłki 9 zł Paczka w Ruchu (paczkę odbiera się w wybranym Kiosku Ruchu). 16 zł kurier, 13 zł Poczta Polska. AKCEPTUJĘ ZWROTY. Zakupioną rzecz należy odesłać na własny koszt w ciągu 3 dni od daty jej odbioru, informując mnie wcześniej o tym. Rzecz musi być w takim stanie w jakim ja ją wysłałam. W ciągu 3 dni od daty odbioru przeze mnie zwrotu zwracam wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszt pierwszej wysyłki. Kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości w zależności od ustawień monitora.

Włóczka Everest Yarnart 200g
Włóczka Everest Yarnart 200g
26 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Sprzedam włóczkę "Everest" firmy Yarnart. Włóczka jest nowa. 1 motek /200g/320m 70%akryl 30% wełna. 1 motek w cenie 26zl Posidane kolory i ilości przedstawia pierwsze zdjęcie. Pozostałe są przybliżeniem koloru i etykiety. Polecam.

6 szt włóczki nako spagetti
6 szt włóczki nako spagetti
45 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

6 x100g włóczki nako spagetti pastelowy morelowy, brzoskwiniowy Zalecane pranie ręczne max w 30 stopniach. Skład : 75% akryl, 25% wełna Motek : 100 g = 60 m  Cena rynkowa 11,90zl/szt

Granatowa Biała Włóczka Wełna 40% Akryl
Granatowa Biała Włóczka Wełna 40% Akryl
67 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Miła w dotyku włóczka znanej norweskiej marki. 40% wełna, 60% akryl. Ciemny granat i biel. Na zbliżeniu trochę ten granat rozjaśniłam, żeby było widać lepiej strukturę włóczki. 1 motek to 50 gram. Podana cena jest za 1 motek. 50 gram = 130 metrów. Na druty/szydełko nr 3,5. Koszt wysyłki 8,5 zł Paczka w Ruchu (paczkę odbiera się w wybranym Kiosku Ruchu). 16 zł kurier, 13 zł Poczta Polska. AKCEPTUJĘ ZWROTY. Zakupioną rzecz należy odesłać na własny koszt w ciągu 3 dni od daty jej odbioru, informując mnie wcześniej o tym. Rzecz musi być w takim stanie w jakim ja ją wysłałam. W ciągu 3 dni od daty odbioru przeze mnie zwrotu zwracam wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszt pierwszej wysyłki. Kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości w zależności od ustawień monitora.

Włóczka 52% Wełna 1 Motek to 50 gram Neveda Bistro
Włóczka 52% Wełna 1 Motek to 50 gram Neveda Bistro
55 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Skład włóczki: 52% wełna, 48 % akryl. Włóczka jest bardzo przyjemna w dotyku i delikatna. 1 motek to 50 gram. Na druty nr 4,5. Istnieje możliwość obejrzenia w Warszawie. Odbiór osobisty w Warszawie. Na życzenie mogę wystawić ofertę na największym portalu sprzedażowym, którego nazwy nie można tu wymienić :) - użytkownik malina3555. Koszt wysyłki 9 zł Paczka w Ruchu (paczkę odbiera się w wybranym Kiosku Ruchu). 16 zł kurier, 13 zł Poczta Polska. AKCEPTUJĘ ZWROTY. Zakupioną rzecz należy odesłać na własny koszt w ciągu 3 dni od daty jej odbioru, informując mnie wcześniej o tym. Rzecz musi być w takim stanie w jakim ja ją wysłałam. W ciągu 3 dni od daty odbioru przeze mnie zwrotu zwracam wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszt pierwszej wysyłki. Kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości w zależności od ustawień monitora.