Sortowanie:
Znaleziony: 45 ogłoszenie w kategorii Pozostały sport i hobby Polska: Wszystkie miasta
Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
69 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Dzieci i szczeniaki " Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
65 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Czerwone żagle" Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
65 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Domek na wsi" Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
79 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Dziewczyna na morzu " Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
69 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Łódka na jeziorze " Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
79 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie 'Koń o świecie " Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
65 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Kot ze stokrotką " Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
69 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie " Piękne konie " Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
69 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Planety we wszechświecie " Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
69 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Niesamowite Włochy" Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
69 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Najlepsze przyjaciele" Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
65 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Morze przed sztormem" Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:}

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
79 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Planeta Ziemia " Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
69 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie " Para w Wenecji " Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

Kolorowa zebra /malowanie po numerach
Kolorowa zebra /malowanie po numerach
43 zł
Lutomiersk 30+ kilka dni temu

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty,nadrukowane na płótnie. 22 kolory, 40*50cm Akcesoria do zawieszenia Drewniana oprawa 3 pędzle ,farby

Malowanie po numerach 40x50, koń
Malowanie po numerach 40x50, koń
60 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam zestaw malowanie po numerach, płótno na ramie 40x50 cm, pędzle i farby w komplecie, wizerunek konia, średnia trudność. Zestaw jest nowy, nieotwarty. Wysyłka poczta polska przez OLX. Odbiór osobisty okolice pętli autobusowej Nowodwory.

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
50 zł
Niepołomice 30+ kilka dni temu

Sprzedam nowy zestaw do malowania po numerach firmy twoje-hobby.pl. Nie otwierany. W środku znajduje się gotowe płótno na blejtramie. Wymiary obrazu to 40x50cm.

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
20 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam nowy - zafoliowany zestaw do malowania po numerach. Rozmiar obrazka to 20x20cm Możliwy odbiór osobisty Ursus Skorosze

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
30 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Witam, na sprzedaż obraz malowany po numerach. Obraz jest nowy nie używany. W zestawie farbki 24 kolory zestaw pędzelków. Obraz w formacie 75x60 Nietrafiony prezent

Malowanie po numerach
Malowanie po numerach
60 zł
30+ kilka dni temu

Nowy obraz do malowania po numerach. Wymiary 40x50cm. W zestawie jest płótno, 3 pędzelki i zestaw niezbędnych farb. Odbiór osobisty lub wysyłka paczkomatem.

DIY painting masters malowanie po numerach nowe
DIY painting masters malowanie po numerach nowe
40 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Witam, mam dziś do sprzedania nowy zestaw DIY painting masters malowanie po numerach. Zestaw ma najprawdopodobniej wielkość 30x40. Dokładnie będę mogła sprawdzić w środę. Serdecznie zapraszam do kupna Odbiór osobisty Warszawa Ursynów Możliwość wysyłki Zapraszam również na inne moje ogłoszenia

Malowanie po numerach Kolorowy paw - obraz rozpoczęty
Malowanie po numerach Kolorowy paw - obraz rozpoczęty
65 zł
Ogrodzieniec 30+ kilka dni temu

Obraz do malowania po numerach "Kolorowy paw". Rozpoczęłam malowanie, ale to nie moja bajka, płótno nabijałam sama. W skład zestawu wchodzi obraz do malowania z ramą, farby, 3 pędzle + zestaw pędzli dodatkowo dokupiony, lupa, instrukcja, obraz poglądowy z numerami oraz kolorowy. Odbiór osobisty.

malowanie po numerach akwarele
malowanie po numerach akwarele
44.99 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Sprzedam obraz do pomalowania akwarelami. w zestawie obraz na papierze do akwareli, 7 farb i pędzel nowy zestaw do pomalowania farby akwarelowe łabędzie jezioro kolorowe docrafts artiste connoisseur of colour ptaki pędzelek 395x295 mm

Malowanie po numerach obraz podobrazie plus farby Kayet
Malowanie po numerach obraz podobrazie plus farby Kayet
40 zł
Pruszcz Gdański 30+ kilka dni temu

Podobrazie + farby Malowanie po numerach Nowe Odbiór osobisty w Pruszczu Gdańskim

Malowanie po numerach - Gwiaździsta noc
Malowanie po numerach - Gwiaździsta noc
75 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Rozmiar obrazu: 40x50 cm Rama: Płótno naciągnięte na ramę W zestawie: - 3 pędzle nylonowe - zestaw farb akrylowych - haczyki i śrubki do zawieszenia obrazu na ścianie - szczegółowy schemat obrazu

Malowanie po numerach 40×50
Malowanie po numerach 40×50
50 zł
Myszków 30+ kilka dni temu

Witam sprzedam obrazy Nie musisz mieć zdolności do malowania wystarczy tylko cierpliwość czas i staranność. W zestawie jest farby, pędzle , instrukcja. Rozmiar 40×50 Polecam)

obraz malowanie po numerach balony
obraz malowanie po numerach balony
55 zł
Toruń 30+ kilka dni temu

obraz do malowania po numerach. nowy, nie został jednak użyty. preferuje odbiór osobisty żeby obraz nie uległ uszkodzeniu.

Zestaw 2, obraz malowanie po numerach
Zestaw 2, obraz malowanie po numerach
95 zł
Wołów wczoraj

Witam, mam na sprzedaż dwa obrazy do malowania po numerach, jeden jest fabrycznie zapakowany a drugi jest lekko zaczęty tylko, wszystko jest kompletne, cena dotyczy dwóch obrazów, drugi obraz przedstawia kolorowe papugi, są z firmy KAYET W razie pytań zapraszam do kontaktu

Malowanie po numerach - Piwonie w objęciach
Malowanie po numerach - Piwonie w objęciach
75 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Rozmiar obrazu: 40x50 cm Rama: Płótno naciągnięte na ramę W zestawie: - 3 pędzle nylonowe - zestaw farb akrylowych - haczyki i śrubki do zawieszenia obrazu na ścianie - szczegółowy schemat obrazu

Malowanie po numerach - Widok i kwiaty
Malowanie po numerach - Widok i kwiaty
70 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Rozmiar obrazu: 40x50 cm Rama: Płótno naciągnięte na ramę W zestawie: - 3 pędzle nylonowe - zestaw farb akrylowych - haczyki i śrubki do zawieszenia obrazu na ścianie - szczegółowy schemat obrazu

Malowanie po numerach 20x30 plus gratis
Malowanie po numerach 20x30 plus gratis
20 zł
Chorzów 30+ kilka dni temu

Witam , na sprzedaż mam płótno do malowania po numerach 20x30 zamówione na alliexpress. Sprzedaje obraz z drugiego zdjęcia ponieważ nie jest pomalowany , drugi obraz ma pomalowane 3 pola dlatego dodaje gratis . Są to tylko płótna bez ramy ! Kupione dosyć dawno dlatego nie wiem w jakiej kondycji są farby. Może jeszcze komuś się przyda . Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania :)

Malowanie po numerach. Słoń w chmurach.
Malowanie po numerach. Słoń w chmurach.
40 zł
Miechów 30+ kilka dni temu

Płótno na drewnianej ramie. Wymiary: 40x50 cm. Nowe. Możliwy jest zwrot, negocjacja ceny, odbiór osobisty na terenie Miechowa i Wrocławia.

Malowanie po numerach van Gogh, nowe
Malowanie po numerach van Gogh, nowe
55 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Nowy zestaw do malowania po numerach, obraz van Gogha gwieździsta noc, tylko odbiór osobisty

Malowanie po numerach krajobraz z wodospadem
Malowanie po numerach krajobraz z wodospadem
50 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Zestaw nowy w folii Zestaw zawiera: - Naturalne płótno oprawione na blejtramie w sposób galeryjny. - 2 nylonowe pędzle artystyczne - paleta ponumerowanych farb akrylowych w pojemnikach - Schemat graficzny - Arkusz kontrolny Wymiary : 40x50

malowanie po numerach pole żółtych kwiatów łąka kwiaty krajobraz
malowanie po numerach pole żółtych kwiatów łąka kwiaty krajobraz
45 zł
Gniezno 30+ kilka dni temu

Sprzedam nowy obraz do malowania po numerach. Wyprzedaje obrazki, które mam w nadwyżce ;) Trochę za dużo mi się ich uzbierało ;) format 40x60cm Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka. Przy wpłacie na konto paczkomat wyjdzie 15 zł. Nie wysyłam już przy pomocy olx ponieważ wymagają zdj. dowody os.

Malowanie po numerach 40x50 hiszpański dziedziniec, łuki, stolik, HIT
Malowanie po numerach 40x50 hiszpański dziedziniec, łuki, stolik, HIT
59.9 zł
Opole 30+ kilka dni temu

Obraz do MALOWANIA PO NUMERACH na blejtramie - na ramie. Rozmiar: 40x50 Kupując obraz, otrzymujesz: - zagruntowane płótno na blejtramie/naciągnięte na ramę. - farby akrylowe, - 3 pędzle, - "mapę obrazu", ten sam rysunek co na płótnie tylko na kartce. Płótno, które otrzymasz zawiera wcześniej przygotowany rysunek (bez koloru), który należy wypełnić kolorami. Cały obraz jest podzielony cienkimi liniami na małe pola oznaczone numerami. Te same numery znajdziesz również na pojemniczkach z farbami, dzięki temu wiesz jaki kolor ma być użyty na polu. Każdy sobie poradzi z pomalowaniem tego obrazu, a piękny efekt osiągniesz niezależnie od wcześniejszego doświadczenia malarskiego czy wieku. Producent: Ideyka (wyprodukowano w Ukrainie) Większy wybór obrazów znajdziesz tutaj: https:// www.facebook.com/groups/219799551909963/?ref=share Przy zakupie minimum 3 sztuk, rabaty! Pozdrawiam NANA Painting

Malowanie po numerach obraz Wieża Eifla 40x50 z ramą
Malowanie po numerach obraz Wieża Eifla 40x50 z ramą
45 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Zestaw składający się dużego płótna na krośnie na którym nadrukowany jest wzór. Płótno należy wypełnić farbkami w kolorze przypisanym do danego numeru. Dzięki temu powstanie piękny obraz. Prosty, kolorowy zestaw dla wszystkich, którzy uwielbiają tworzyć coś samodzielnie. Otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. W zestawie: - farby akrylowe - pędzelki różnej grubości - haczyki do zawieszenia obrazu - płótno do pomalowania z ramką

Namaluj obraz sam - " łódki przystań góry " malowanie po numerach
Namaluj obraz sam - " łódki przystań góry " malowanie po numerach
45 zł
Bielsko-Biała 16 dni plecy

Witam. Do sprzedania mam rewelacyjny zestaw do malowania obrazu po numerach. Można się przy tym maksymalnie zrelaksować uczyć cierpliwości i dokładności. Wzbudza w nas kreatywność. Idealny na bardzo oryginalny i twórczy prezent. W skład zestawu wchodzi: - płótno z nadrukiem 40cm x 50cm - ponumerowane farby akrylowe - trzy pędzle Na płótnie zaznaczone są numerycznie pola. Każdy numer ma przypisany kubeczek farby. Łączymy je w pary i malujemy. Więc jedynie czego potrzebujesz to odrobina wody i papierowy ręcznik do wycierania pędzla. Miła zabawa gwarantowana. Powodzenia.

Malowanie po numerach 40x40 tancerki, baletnice w niebieskich sukienka
Malowanie po numerach 40x40 tancerki, baletnice w niebieskich sukienka
54.9 zł
Opole 30+ kilka dni temu

Obraz do MALOWANIA PO NUMERACH na blejtramie - na ramie. Rozmiar: 40x40 Kupując obraz, otrzymujesz: - zagruntowane płótno na blejtramie/naciągnięte na ramę. - farby akrylowe, - pędzle, - "mapę obrazu", ten sam rysunek co na płótnie tylko na kartce. Płótno, które otrzymasz zawiera wcześniej przygotowany rysunek (bez koloru), który należy wypełnić kolorami. Cały obraz jest podzielony cienkimi liniami na małe pola oznaczone numerami. Te same numery znajdziesz również na pojemniczkach z farbami, dzięki temu wiesz jaki kolor ma być użyty na polu. Każdy sobie poradzi z pomalowaniem tego obrazu, a piękny efekt osiągniesz niezależnie od wcześniejszego doświadczenia malarskiego czy wieku. Producent: Ideyka (wyprodukowano w Ukrainie) Większy wybór obrazów znajdziesz tutaj: https:// www.facebook.com/groups/219799551909963/?ref=share Przy zakupie minimum 3 sztuk, rabaty! Pozdrawiam NANA Painting

Malowanie po numerach 40x50, obraz naciągnięty na ramę, irysy, bukiet
Malowanie po numerach 40x50, obraz naciągnięty na ramę, irysy, bukiet
54.9 zł
Opole 30+ kilka dni temu

Obraz do MALOWANIA PO NUMERACH na blejtramie - na ramie. Rozmiar: 40x50 Kupując jeden z obrazów, otrzymujesz: - zagruntowane płótno na blejtramie/naciągnięte na ramę. - farby akrylowe, - 3 pędzle, - "mapę obrazu", ten sam rysunek co na płótnie tylko na kartce. Płótno, które otrzymasz zawiera wcześniej przygotowany rysunek (bez koloru), który należy wypełnić kolorami. Cały obraz jest podzielony cienkimi liniami na małe pola oznaczone numerami. Te same numery znajdziesz również na pojemniczkach z farbami, dzięki temu wiesz jaki kolor ma być użyty na polu. Każdy sobie poradzi z pomalowaniem tego obrazu, a piękny efekt osiągniesz niezależnie od wcześniejszego doświadczenia malarskiego czy wieku. Większy wybór obrazów znajdziesz tutaj: https:// www.facebook.com/groups/219799551909963/?ref=share Pozdrawiam NANA Painting

Obraz malowany po numerach
Obraz malowany po numerach
40 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Oraz malowany samodzielnie, technika malowanie po numerach. Nie ma profesjonalnej oprawy. Rozmiar 40x50 Odbiór osobisty też

Nowy Zestaw Obraz na płótnie malowany po numerkach 40x50cm bez ramy
Nowy Zestaw Obraz na płótnie malowany po numerkach 40x50cm bez ramy
50 zł
Kraków wczoraj

Obraz do MALOWANIA PO NUMERACH- Bez Ramy Zabawa polega na pokolorowaniu ponumerowanych cyframi obszarów obrazka? Zestaw malowania zawiera małe pojemniki z farbą do wykonania tego zadania. Jest ich wystarczająca ilość ! Każda farba ma konkretny numer. Szukasz na płótnie obszaru z tym numerem , pędzel do ręki i do roboty! Nawet jeśli nie jesteś obdarzony talentem plastycznym – bez obaw! Nie ma ryzyka, że coś nie wyjdzie! Malowanie przy użyciu zestawów tego typu jest po prostu dla każdego! Może być wspaniałą rozrywką dla dwojga, dla całej rodziny i niezmiernie twórcze także dla samotników. Jest to wyjątkowo odprężające i inspirujące hobby, a przy okazji po prostu fajna zabawa! Jakie korzyści otrzymasz dzięki malowaniu po numerach? Jeżeli zdarza Ci się odczuwać stres, to malowanie po numerach jest stworzone właśnie dla Ciebie. Ten zestaw farb według liczb pozwala w pełni skoncentrować się na obrazie. Dzięki niemu wszelkie obawy możesz odłożyć na bok i pracować nad dziełami sztuki. Malowanie po numerach to idealny pomysł na prezent dla tych, którzy kochają sztukę lub zmagają się ze stresującym trybem życia. Niezależnie od okazji, ten zestaw jest doskonałym prezentem dla młodych i dorosłych. * Możesz spędzać czas z dzieckiem w zabawny i produktywny sposób. * Możesz stworzyć samodzielnie niepowtarzalną dekorację na ścianę salonu lub sypialni. * Rozwija kreatywność, uczy cierpliwości i skupienia. Ponadto aktywnie rozwija zdolności manualne. Zestaw zawiera Zagruntowane płótno bawełniane; Nylonowe pędzle malarskie; Wysokiej jakości farbki akrylowe. Prywatnie doradzam położenie dwukrotne farby oczywiście po wyschnięciu. Efekt zdecydowanie lepszy. "Poczuj dreszczyk emocji kiedy paczuszka z szałowym, nowym, wymarzonym ciuszkiem zawita do Twych drzwi. " Jeśli interesuje cie wysyłka olx napisz do mnie wiadomość!

Sztaluga malarska stołowa 50cm
Sztaluga malarska stołowa 50cm
24.9 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Sztaluga stołowa drewniana do malowania w pozycji siedzącej. Idealnie nadaje się do obrazów typu "malowanie po numerach". Sztaluga malarska jest nie tylko praktyczna, ale wygląda także uroczo w domu, jako dekoracja ze zdjęciem czy obrazem. Wykonana z drewna ze znakiem jakości FSC. Wymiary: 49.7 x 23.8 x 3.5 cm

Malowania po numerach
Malowania po numerach
65 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Obrazy malowane po numerach 40x50 na blejtramie "Dom w górach" Zestaw zawiera: -Płotno naciągnięte na ramę -Farby akrylowe' -Trzy pędzle o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego -Elementy mocowania obrazu na ścianie Płotno które otrzymasz zawiera przygotowany rysunek, który należy wypełnić farbkami. Żeby rozpocząć swoja przygodę z malarstwem potrzebujesz tylko kubeczka z woda, resztę rzeczy znajdziesz w zestawie. Malowanie po numerach to źródło ogromnej satysfakcji i radości. Przyjemny proces twórczy i genialny efekt. W bardzo krótki czas odkrywamy u siebie ogromny talent .Głęboko ukryty , czy zaraz pod powierzchnia-nie ważne:)

MALOWANIE Diamentami HAFT OBRAZ Diamentowy Mozaika KWIATY
MALOWANIE Diamentami HAFT OBRAZ Diamentowy Mozaika KWIATY
30 zł
Częstochowa 23 dnia plecy

Diamentowy Haft to relaksujące nowe hobby, które jest nowością w Polsce. Jest to połączenie haftu krzyżykowego i malowania po numerach. Daj ponieść się fantazji i pozwól Twojemu umysłowi odpłynąć. Stres dnia codziennego odpłynie natychmiastowo! MALOWANIE DIAMENTAMI Zestaw do samodzielnego stworzenia obrazu zawiera wszystko, czego potrzebujesz do kreatywnego startu. MALOWANIE Diamentami HAFT OBRAZ Diamentowy Mozaika Haft diamentowy to wspaniałe doświadczenie, które szybko może stać się Twoim hobby, a także ciekawym sposobem na kreatywne spędzanie czasu oraz wyciszenie się po ciężkim dniu. Diamentowa mozaika to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która lubi rękodzieło lub szuka oryginalnej formy relaksu. Proponowany zestaw zawiera: kamyczki "diamenciki" pisak do kamyczków zbiorniczek do sortowania wosk arkusz ze wzorem i warstwą kleju instrukcję WYSYŁKA PRZEDPŁATA 15 ZŁ WYSYŁKA POBRANIE 25 ZŁ

Filtr