Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Pozostały sport i hobby Polska: Wszystkie miasta
NOwy klej do pistoletu na gorąco 7mm 25szt.wkładów
NOwy klej do pistoletu na gorąco 7mm 25szt.wkładów
20 zł
nowe Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Sprzedam klej do pistoletu na gorąco: - średnica jednego wkładu to 7 mm - długość jednego wkładu to 200 mm - jest bezzapachowy, bezbarwny - doskonała sprężystość i giętkość - nie brudzi i nie zapycha pistoletu - pakowany w opakowanie po 5szt - można go ciąć na dowolne kawałki, zwykłymi nożyczkami. Cena za 5op.po 5szt.

Klej kolorowy Rapid do pistoletu  na gorąco 12 mm. 3 kolory
Klej kolorowy Rapid do pistoletu na gorąco 12 mm. 3 kolory
35 zł
Leszno 30+ kilka dni temu

Oryginalnie zapakowane. Nie pasuje do mojego pistoletu. Inna średnica. Klej 250 g, Ø12 x 190 mm, 3 kolory: czerwony x 4, żółty x 5, niebieski x 4 laski. Made in France. Te kolorowe, uniwersalne sztyfty klejowe o średnicy 12 mm, zapewniają doskonałej jakości łączenie dzięki wysokiej zawartości żywicy. Dostępne w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim oraz żółtym. Idealne do prac dekoratorskich, do sztuki i rzemiosła.

Belka Pagon na pas do kimona  karate. czerwone niebieskie
Belka Pagon na pas do kimona karate. czerwone niebieskie
19 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Witam. Mam do sprzedania belki na pas do kimona karate. Nowe, nie używane. Długość 3.5 cm Z klejem do mocowania na gorąco przy pomocy żelazka. Klej trzyma bardzo dobrze. W zestawie Kolor czerwony 4 sztuki Kolor niebieski 2 sztuki Gorąco polecam Na dodatkowe pytanie chętnie odpowiem

Pistolet do klejenia klejowy Gluematic 3002 STEINEL + 3szt kleju NOWY
Pistolet do klejenia klejowy Gluematic 3002 STEINEL + 3szt kleju NOWY
80 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam nowy oryginalnie zapakowany pistolet klejowy Gluematic 3002 firmy Steinel + gratis 3 x klej uniwersalny Pistolet do klejenia na gorąco z elektronicznym utrzymaniem stałej temperatury, o wysokiej wydajności topienia, dla majsterkowiczów i rzemieślników. Prosta obsługa sprawia, że jest on pomocnikiem pierwszego wyboru w domach z dużymi wymaganiami jakościowymi. Zalety produktu: Wysoka wydajność topienia Wymienna dysza Elektroniczne utrzymanie stałej temperatury dzięki nowoczesnej technice grzewczej PTC. Prosta obsługa, dzięki mechanicznemu przesuwaniu wkładów klejących. Sklejane miejsce już po ok. 2 minutach jest związane i można je poddać obciążeniu GRATIS 3 x klej uniwersalny Moc: rozgrzewanie 200 W, praca 45 W Temperatura: 206 ºC Wydajoność klejenia: 16 - 20 g/min Czas rozgrzewania: 7 min Wkłady klejące: Ø 11 mm Wymiary: 185 x 30 x 160 mm Waga: 320 g Steinel to niemiecka marka z centrami produkcyjnymi zlokalizowanymi na terenie Europy. Przez lata doświadczeń zyskał miano lidera w produkcji opalarek i pistoletów do klejenia. Jest też niezaprzeczalnym pionierem w dziedzinie techniki automatycznego oświetlenia.