Sortowanie:
Znaleziony: 6 ogłoszenie w kategorii Pozostały sport i hobby Polska: Wszystkie miasta
Gra planszowa Alchemicy
Gra planszowa Alchemicy
110 zł
nowe Łódź 30+ kilka dni temu

Gra planszowa Alchemicy, pudełko i zawartość w idealnym stanie, w środku elementy pogrupowane i zapakowane w woreczki strunowe, niczego nie brakuje.

Gra planszowa ALCHEMICY
Gra planszowa ALCHEMICY
134 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

ALCHEMICY to dedukcyjna gra laboratoryjna Dzisiaj dostałem mój nowy kociołek. Nareszcie moje laboratorium jest gotowe! Całe dnie zbierałem i suszyłem składniki w oczekiwaniu na tę chwilę. Co by tu zmieszać najpierw? Mam dobre przeczucie co do kruczego pióra i korzenia mandragory. No i ponoć ropucha pasuje do wszystkiego. Ale z drugiej strony, co tam wiedzą inni? To moje laboratorium i moje badania! Kiedy opublikuję swoje teorie, to wszyscy będą przychodzić do mnie! Już ja im udowodnię, że jestem najwybitniejszym umysłem zgłębiającym tajniki alchemii. No dobrze, czas rozpalić ogień i wziąć się do pracy. W mętnej głębi kotła znaleźć można przecież wiedzę, bogactwo i sławę. Od dwóch do czterech graczy wciela się w rywalizujących alchemików chcących odkryć sekrety tej tajemnej sztuki. Punkty można zdobywać na różne sposoby, ale najwięcej otrzymuje się za publikację teorii - prawidłowych teorii, warto dodać. I w tym leży problem. Gracze zdobywają wiedzę poprzez mieszanie składników i sprawdzanie wyników za pomocą aplikacji skanującej karty na tablecie lub smartfonie. Dedukują, jak przyrządzić mikstury, które mogą sprzedać poszukiwaczom przygód. Zarobione złoto mogą wydawać na magiczne artefakty, które są bardzo potężne, ale także bardzo drogie. Publikujemy teorie, ośmieszamy i obalamy tezy przeciwników i zmagamy się z wyzwaniami, przy których zamiana ołowiu w złoto to betka! Kiedy teorie graczy są publikowane lub odrzucane, ich reputacja idzie w górę i w dół. Na koniec gry reputacja zamieniana jest na punkty zwycięstwa. Punkty otrzymuje się także za artefakty oraz stypendia. Gracz z największą liczbą punktów wygrywa. Gra planszowa ALCHEMICY Zawartość pudełka: dwustronna plansza do gry plansza teorii plansza prezentacji 4 zasłonki laboratorium 4 trójkąty wyników 4 plansze graczy 6 kafli poszukiwaczy przygód 2 kafle konferencji 5 kafli stypendiów 8 żetonów alchemonów 104 żetony wyników 36 żetonów sztuk złota 44 żetony pieczęci (zestaw 11 w każdym kolorze) 6 żetonów konfliktów znacznik gracza startowego 8 kafli składników plansza mistrza gry 40 kart składników 22 karty przysług 18 kart artefaktów 16 kart ofert 8 plastikowych flakoników (2 w każdym kolorze) 24 plastikowe znaczniki (6 w każdym kolorze) blok z tabelami dedukcji 2 pojemniki na żetony 8 woreczków strunowych instrukcja Gra jest nowa. Oryginalnie zapakowana. Cena nie ulega negocjacji. Wystawiam paragon lub fakturę VAT.

Gra planszowa Alchemicy
Gra planszowa Alchemicy
100 zł
Pszczyna 30+ kilka dni temu

Sprzedam grę planszowa Alchemicy. Stan gry bardzo dobry dodatkowe pudełka na żetony.

gra planszowa ALCHEMICY stan idealny
gra planszowa ALCHEMICY stan idealny
125 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu

Dzień dobry Sprzedam grę planszową ALCHEMICY w stanie idealnym Gra była użyta tylko raz.

Alchemicy Gra Planszowa
Alchemicy Gra Planszowa
110 zł
Łańcut 30+ kilka dni temu

Do sprzedania dedukcyjna gra planszowa. Użyta 3 razy, kompletna. Gra jest interesująca, jednak akurat nie trafiła w gusta naszej ekipy graczy. Może komuś innemu przypadnie do gustu :)

ALCHEMICY gra planszowa strategiczna REBEL
ALCHEMICY gra planszowa strategiczna REBEL
100 zł
Lubin 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, Stan używany, komponenty jak nowe. Pudełko dobry stan, widać otarcia. Rozegrano dwie partie. Popakowane, posegregowane w woreczkach strunowych. Preferuje odbiór osobisty na terenie Lubina. Możliwa wysyłka inpost kurier lub paczkomat.

Filtr