Sortowanie:
Znaleziony: 9 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Książka Za zamkniętymi drzwiami
Książka Za zamkniętymi drzwiami
15 zł
nowe Sochaczew 2 dnia plecy

Sprzedam książkę pod tytułem ‚Za zamkniętymi drzwiami’ autorki B.A. Paris. Niesamowita!

Książka " za zamkniętymi drzwiami"
Książka " za zamkniętymi drzwiami"
17 zł
Jastrzębie-Zdrój 30+ kilka dni temu

Raz przeczytana. Świetny thriller, polecam. Zapraszam do obejrzenia reszty moich ogłoszeń.

Za zamkniętymi drzwiami wyprzedaż
Za zamkniętymi drzwiami wyprzedaż
10 zł
30+ kilka dni temu

Ksiązka w stanie bardzo dobrym ,.raz przeczytana, kupiona jako nowa. Zapraszam..

Waszyngton za zamkniętymi drzwiami - John Ehrlichman
Waszyngton za zamkniętymi drzwiami - John Ehrlichman
5 zł
Chełm 30+ kilka dni temu

Wydawnictwo: Książka i Wiedza Warszawa Liczba stron: 256 Stan bardzo dobry Wysyłka cała Polska Polecam 2

B. A. Paris Za zamkniętymi drzwiami, światowy bestseller
B. A. Paris Za zamkniętymi drzwiami, światowy bestseller
18 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Thriller psychologiczny, który stał się światowym bestsellerem! Historia małżeńskiej pary, Jacka i Grace. Ona czarująca i piękna, on przystojny i bogaty. Na zewnątrz piękna para, przeżywająca prawdziwą miłość. Podziwiana przez otoczenie. Tylko dlaczego Grace nigdy nie wychodzi bez męża z domu, a w oknach sypialni są kraty..? Coś "jest na rzeczy". O co chodzi? Jak potoczą się losy małżeństwa? Jeden z najlepszych i najbardziej przejmujących thrillerów, opowiadający niewiarygodną historię w otaczającej nas rzeczywistości. Czy to możliwe? Przeczytajcie! Nie oderwiecie się od lektury. Będziecie zaskoczeni zakończeniem! Książka po moim jednym czytaniu, jak nowa.

Książka " Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów"
Książka " Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów"
15 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Jakie dramaty rozgrywają się za zamkniętymi drzwiami gabinetów? Ginekolog przyjacielem kobiety czy oportunistą nastawionym na zysk? Oto zbiór rozmów z lekarzami tej specjalności, ujawniającymi się z nazwiska oraz występującymi anonimowo, a także z ich pacjentkami. Wyłania się z nich szokujący obraz środowiska kształtowanego przez rozmaite, nie tylko medyczne okoliczności. Materiał książki zbudowany jest na opisach intrygujących, bulwersujących przypadków medycznych. Czy w Polsce można wynająć surogatkę? Jak rodzą gwiazdy? Czy można zostać matką po pięćdziesiątce? Gdzie można dokonać aborcji? Co to jest klauzula sumienia i kto ją podpisał? Ile kosztuje błąd medyczny? Dlaczego kobiety wolą leczyć się u mężczyzn? Jakie dramaty rozgrywają się za zamkniętymi drzwiami gabinetów? #ksiazkipopolsku #ksiazka #ksiazkidlakobiet #ginekologia #ginekolodzy #gabinetlekarski #tajemnice #tajemniceginekologow #wydawnictwo #wydawnictwowab #wab #izakomendolowicz

Książki: 5 sztuk: Cząstka Prawdy, Zjazd Absolwentów, Za zamkniętymi,
Książki: 5 sztuk: Cząstka Prawdy, Zjazd Absolwentów, Za zamkniętymi,
60 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam książki w bardzo dobrym stanie głównie Thrillery: „Jesiennna Miłość” - autor Nicholas Spark - 1 Czstka Prawdy” - autor Lisa Unger „Zjazd Absolwentów” - autor Guillaume Musso „Za zamkniętymi drzwiami” autor: B. A. Paris. „Zmuszona by zabić” - autor: Rachel Abbot - Całość: 60z Odbiór osobisty lub wysyłka OLX

K.Hickman- Drzwi do ptaszarni- XVIw.imperium osmańskie
K.Hickman- Drzwi do ptaszarni- XVIw.imperium osmańskie
200 zł
Piotrków Trybunalski 30+ kilka dni temu

- Połączenie romansu, powieści kryminalnej i historycznej. Egzotyczny romans historyczno-przygodowy, osadzony w realiach XVI-wiecznego Imperium Otomańskiego. -Tytuł: Drzwi do ptaszarni -Autor: Katie Hickman -Wydawnictwo: Świat Książki -Rok wydania: 2010 -Ilość stron: 384 -Waga: ok.400g -Okładka: miękka Stan książki dobry plus. Przyżółcone karty z powodu długoletniego leżenia na półce oraz kiepskiego papieru.I to jedyny mankament.Poza tym blok jest spójny,grzbiet, okładka i karty całe, bez plam,pieczątek i zagięć. - Wciągająca powieść historyczna o namiętności, politycznych intrygach i miłości silniejszej od wszelkich przeciwności losu. Celia Lamprey, trafia do haremu sułtana Mehmeda III (prawnuk sułtana Sulejmana Wspaniałego) w Konstantynopolu. Przedziwnym zrządzeniem losu na dworze sułtana zjawia się także opłakujący stratę ukochanej Paul Pindar. Kiedy młodzieniec dowiaduje się, że w haremie pojawiła się nowa niewolnica, dziewczyna o złotych włosach i białej jak mleko skórze, nie zważając na to, że jego poczynania mogą wstrząsnąć politycznym porządkiem szesnastowiecznej Europy i rozpętać wojenną zawieruchę, postanawia ją uwolnić. Czy imperator ukrył w swym haremie Celię Lamprey, narzeczoną sekretarza angielskiej ambasady, która rzekomo zginęła w morskiej katastrofie? Jaką tajemnicę kryje matka sułtana? Wielkie uczucia, zbrodnie, zdrada i szczegółowo opisane życie za zamkniętymi drzwiami niedostępnego, XVI-wiecznego haremu... Paul Pindar, kupiec Kompanii Lewantyńskiej i zarazem główny bohater "Drzwi do ptaszarni,, jest postacią historyczną. Między rokiem 1611 a 1620 pełnił on funkcję Ambasadora Króla Anglii w Imperium Osmańskim. Wcześniej Pindar był świadkiem przekazania na dwór Sułtana Mehmeda III słynnego mechanizmu zegarowego z organami, dzieła wykonanego specjalnie na tę okazję, przez znakomitego twórcę organów, Thomas’a Dallam’a. Akcja naprawdę wciąga, książkę czyta się jednym tchem, mając nadzieję na szczęśliwe zakończenie lub chociaż satysfakcjonujące wyjaśnienie zagadki Celii i Paula. Odbiór osobisty w Piotrkowie Trybunalskim. Mogę także wysłać Pocztą Polską. Koszt wg cennika poczty ponosi kupujący. Zapraszam do obejrzenia innych moich ofert i zakupu interesujących pozycji. Przy zakupie kilku książek jeden koszt wysyłki.

Prezes i Spółki. Imperium Jarosława Kaczyńskiego
Prezes i Spółki. Imperium Jarosława Kaczyńskiego
150000 zł
Kruszwica 30+ kilka dni temu

TAK JAROSŁAW KACZYŃSKI ZBUDOWAŁ SWOJE IMPERIUMTO NIE JEST ZWYKŁA BIOGRAFIA To opowieść o tym, co działo się przez dekady na zapleczu partii Jarosława Kaczyńskiego. Opowieść o podwójnych standardach w polityce i biznesie. Jak zwalczać układ, a z zaufanymi ludźmi tworzyć sieć spółek i fundacji. Tępić komunistów, ale robić z nimi intratne interesy. Tropić szemranych biznesmenów i brać od nich pieniądze. Domagać się wolnej prasy, ale wykorzystać jej łamy do partyjnej propagandy. Być skromnym, ale mieć ważną funkcję w instytucji wartej grube miliony. Nieść na sztandarze przejrzystość, a za zamkniętymi drzwiami negocjować biznes za miliard złotych. Brzydzić się obcym kapitałem, ale po niego sięgać.I wszystko to wymieszać w sosie politycznych prześladowań, z którymi przez lata miało się zmagać środowisko Jarosława Kaczyńskiego. W tej wersji mityczny układ III RP, któremu rzucił rękawicę, posłał na niego prokuratury i sądy. Dziennikarki Gazety Wyborczej Agata Kondzińska i Iwona Szpala pokazują, jaką drogę przeszedł Jarosław Kaczyński od dnia, gdy w biurze Porozumienia Centrum przestały działać telefony, bo nie było na rachunki, po budowę drapacza chmur w centrum Warszawy.Ta książka opowiada o sukcesie człowieka, który nie wierzy w bezinteresowność i uczciwość ludzką. Opowiada w ciekawy sposób o rzeczach znanych, nieznanych i zapomnianych, porządkuje naszą wiedzę i pamięć, ale nie jest to lektura przyjemna. To reportaż z polskiej stajni Augiasza.Adam MichnikJarosław Kaczyński zafundował Polsce złośliwy nowotwór. Zainfekował nim kraj wiele lat temu, a potem konsekwentnie pracował, by choroba się nie cofnęła, by nowotworowych komórek było coraz więcej, a przerzuty pojawiały się nieustannie. Gang Kaczyńskiego od lat niszczy Polskę. Ta książka to opowieść o tym, jak gang się narodził i jak opanowywał Polskę. W konsekwencji to odpowiedź na pytanie, dlaczego dzisiejsza Polska wygląda, jak wygląda, kim są ludzie, którzy nami rządzą, i jakie cechy musimy zademonstrować, jeśli Polska ma być od tego gangu uwolniona. Tomasz Lis Możliwa wysyłka na koszt kupującego, przedpłata na konto. Paczkomat 13 zł. Czas wysyłki ok. 3-4 dni robocze.