W oczekiwaniu na dziecko heidi murkoff

Sortowanie:
Znaleziony: 6 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
książka: W oczekiwaniu na dziecko, Heidi Murkoff
książka: W oczekiwaniu na dziecko, Heidi Murkoff
25 zł
nowe Świdnik dzisiaj

Książka 'w oczekiwaniu na dziecko' Heidi Murkoff. Rok wydania 2011. Oprawa miękka. Stan książki bardzo dobry. Przesyłka OLX lub koszt wysyłki zgodny z cennikiem poczty.

W oczekiwaniu na dziecko. Heidi Murkoff - 2010 r
W oczekiwaniu na dziecko. Heidi Murkoff - 2010 r
19 zł
nowe Świnoujście dzisiaj

W oczekiwaniu na dziecko. Heidi Murkoff - 2010 r Czas, w którym nowe życie rozwija się w łonie matki jest magiczny. Zaskakujące mogą być szybko zachodzące w ciele przyszłej mamy zmiany, jak i towarzyszące im objawy. Kiedy brzuch rośnie, Ty możesz zastanawiać się, jak zmienia się Twoje dziecko. A może jesteś ojcem, który chciałby lepiej zrozumieć to, co dzieje się z Twoją partnerką.

W oczekiwaniu na dziecko. Heidi Murkoff. Wydanie VIII 2020
W oczekiwaniu na dziecko. Heidi Murkoff. Wydanie VIII 2020
5 zł
nowe Lublin 30+ kilka dni temu

W oczekiwaniu na dziecko. Heidi Murkoff. Wydanie VIII Poznań 2020 Stan bardzo dobry! Autor: Murkoff Heidi EAN: 9788381880848 Wydawnictwo: Rebis Liczba stron: 704 Oprawa: miękka Format: 16,8 x 23,5 cm Najnowsze, zmienione, poszerzone wydanie. Ponad 19 milionów sprzedanych egzemplarzy! Najlepszy poradnik dla przyszłych matek i ojców. Tej książce ufają miliony rodziców na całym świecie. Wydanie uaktualnione o najnowsze wyniki badań. To wydanie W oczekiwaniu na dziecko jest całkowicie nowym, poszerzonym i unowocześnionym opracowaniem najsłynniejszego poradnika dla rodziców. Przyszli rodzice i opiekunowie znajdą tu wyczerpujące, oparte na najnowszych badaniach naukowych informacje na temat przebiegu ciąży i porodu, badań prenatalnych, diety ciążowej oraz wszystkich innych aspektów przyszłego macierzyństwa i ojcostwa. W tym wydaniu autorka poświęciła sporo uwagi problemom, które są ważne dla nowoczesnych rodziców w zmieniającym się szybko świecie, m.in. badaniom prenatalnym, aktywności fizycznej, pracy oraz podróżom w ciąży. Niepodważalnym atutem książki jest otwartość na nowoczesny model rodziny i zrozumienie dla różnorodnych stylów życia – wszyscy, niezależnie od preferencji, wyznania czy konfiguracji rodzinnej znajdą tu fachowe i rzetelne informacje. Ten bestsellerowy poradnik to absolutne must have wszystkich przyszłych rodziców – książka pełna, praktycznych porad, łatwych wskazówek oraz mnóstwa słów otuchy! Heidi Murkoff jest autorką światowych bestsellerów na temat ciąży i rodzicielstwa, czyli przede wszystkim W oczekiwaniu na dziecko, Pierwszy rok życia dziecka, Drugi i trzeci rok życia dziecka i Dieta przyszłej matki. Magazyn „Time” zaliczył ją w 2011 roku do grona 100 najbardziej wpływowych postaci na świecie. Sharon Mazel to autorka książek, dziennikarka i ekspertka w kwestiach dotyczących ciąży i rodzicielstwa. W Lublinie możliwy odbiór osobisty (Czuby). Wysyłka zgodnie z cennikiem: - inpost: 12zł - poczta polska: 14zł Zapraszam również na inne moje ogłoszenia!

Książka Heidi Murkoff "W oczekiwaniu na dziecko"
Książka Heidi Murkoff "W oczekiwaniu na dziecko"
22 zł
Przeźmierowo 30+ kilka dni temu

Sprzedam nową książkę Heidi Murkoff "W oczekiwaniu na dziecko". Wydana w 2018 roku. Koszt wysyłki Paczkomatem- 13zł.

Książka (2sztuki) "W oczekiwaniu na dziecko" i "Dieta przyszłej matki"
Książka (2sztuki) "W oczekiwaniu na dziecko" i "Dieta przyszłej matki"
12 zł
Grójec dzisiaj

Sprzedam dwie książki autora Heidi Murkoff "W oczekiwaniu na dziecko" i "Dieta przyszłej matki". Książki w stanie idealnym. Cena za JEDNĄ wybraną książkę. Proszę przed zakupem o kontakt, abym wiedziała którą książkę mam wysłać. W razie braku kontaktu po zakupie wysyłam losowo jedną książkę. Polecam moje inne oferty.

W oczekiwaniu na dziecko
W oczekiwaniu na dziecko
4 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Wietrzę domową bibliotekę! Heidi Murkoff, Arlene Eisenberg W OCZEKIWANIU NA DZIECKO Wydawnictwo Rebis, Poznań 2007 Książka w zasadzie nieczytana. Stan bdb. Wydanie poprawione i uaktualnione. Wyczerpujące źródło informacji na temat: - wyboru lekarza - diagnostyki prenatalnej - przebiegu porodu - ciąży wysokiego ryzyka - ciąży wielopłodowej - cięcia cesarskiego - diety ciążowej - karmienia piersią W tej niezwykłej książce znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań: - Czy niebezpiecznie jest zajść w ciążę po 35 roku życia? - Jak rozpoznać, że rozpoczął się poród? - Czy seks w okresie ciąży szkodzi dziecku? - Czy choroba w czasie ciąży może zagrozić dziecku? - Czy nagły brak ruchów dziecka powinien niepokoić? *lubimyczytac.pl Na innych moich ogłoszeniach poradniki: "I ty możesz być supertatą" - Dorota Zawadzka "I ty możesz mieć superdziecko" - Dorota Zawadzka "Moje dziecko" - Dorota Zawadzka "Supermama najlepsza we wszystkim" Zapraszam na inne moje ogłoszenia z książkami! U mnie nie kupujesz kota w worku! Zamieszczam dużo zdjęć, aby jak najlepiej pokazać stan książki. Odbiór osobisty Warszawa - Ursynów UWAGA! Wysyłka listem zwykłym na ryzyko kupującego!