Mężczyźni są z marsa kobiety z wenus john gray

Sortowanie:
Znaleziony: 7 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus John Gray
mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus John Gray
10 zł
nowe Legnica 30+ kilka dni temu

"mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus" autorstwa Johna Graya J. Gray w swoim bestsellerowym poradniku wyjaśnia, dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek. Radzi też, jak mogą oni wykorzystać świadomość dzielących ich różnic, by zbudować harmonijną relację. Stan dobry Odbiór osobisty w Legnicy lub wysyłka po wpłacie na konto 12zl

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus John Gray
Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus John Gray
10 zł
Dąbrowa Górnicza 11 dni plecy

Książka w dobrym stanie, możliwość wysyłki lub odbiór osobisty NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM

Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, John Gray
Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, John Gray
15 zł
Wrocław 17 dni plecy

Sprzedam książkę w stanie idealnym. W razie pytań proszę pisać/dzwonić: 791445295. Zapraszam na moje inne książkowe, i nie tylko, aukcje.

•• John Gray "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" ••
•• John Gray "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" ••
8 zł
Grudziądz 9 dni plecy

•• sprzedam •• zamienię •• John Gray "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" Odbiór osobisty w Grudziądzu Nie wysyłam ! Więcej informacji w wiadomości prywatnej Zapraszam na moje pozostałe ogłoszenia •• KUP kilka rzeczy i zapłać MNIEJ ••

John Gray - Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - TWARDA OPRAWA 1995
John Gray - Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - TWARDA OPRAWA 1995
10 zł
Warszawa 29 dni plecy

John Gray - "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus". TWARDA OPRAWA, piękne, rzadko spotykane wydanie, bardzo dobry stan, 1995r. J. Gray w swoim bestsellerowym poradniku wyjaśnia, dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek. Radzi też, jak mogą oni wykorzystać świadomość dzielących ich różnic, by zbudować harmonijną relację.Książka ta zapoczątkowała ogromną popularność autora i na stałe weszła do kanonu najbardziej poczytnych poradników podejmujących tematy związków, a jej tytuł w potocznym języku stał się synonimem różnic między kobietami i mężczyznami. John Gray to ekspert w dziedzinie związków międzyludzkich i autor kilkunastu światowych bestsellerów, które przetłumaczono na 45 języków i wydano w łącznym nakładzie 45 mln egzemplarzy. Przez trzydzieści lat był terapeutą małżeńskim i rodzinnym. Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus to w ciągu ostatnich kilkunastu lat najlepiej się sprzedająca na świecie książka o związkach damsko-męskich.

John Gray Marsjanie i Wenusjanki w sypialni
John Gray Marsjanie i Wenusjanki w sypialni
10 zł
Kalisz 17 dni plecy

Sprzedam książkę "Dawno, dawno temu spotkali się i zakochali w sobie Marsjanie i Wenusjanki. Dzięki temu, że akceptowali i szanowali swoje odrębności, udało im się stworzyć szczęśliwe związki. Niestety po osiedleniu się na Ziemi zapomnieli, że pochodzą z różnych planet. Rady, jak wykorzystać różnice oraz jak pokonać naturalne bariery psychologiczne pomiędzy kobietą i mężczyzną John Gray zawarł w swoim bestsellerze "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus". "Marsjanie i Wenusjanki w sypialni" jest jego błyskotliwą kontynuacją. Tym razem Gray wyjaśnia różnice w potrzebach i oczekiwaniach obu płci w sferze erotyzmu. Wspaniały przewodnik po zawiłościach i problemach erotycznych życia partnerów, wykorzystujący pomysłowe metafory poprzedniej książki. "

Marsjanie i wenusjanki na randce John Gray
Marsjanie i wenusjanki na randce John Gray
20 zł
Bytom 30 dni plecy

Przewodnik po pięciu fazach chodzenia na randki w celu stworzenia trwałego, opartego na miłości związku. W miłości niczego nie warto  przyspieszać. Trzeba dać sobie czas, by dojrzeć do pełni intymności w związku, który dzięki  cierpliwości i ostrożnemu postępowaniu  może się stać miłosną przygodą na całe życie. Grunt to znaleźć właściwą osobę. Jak ją rozpoznać, jak ją przy sobie zatrzymać, jak rozwijać i pogłębiać rodzące się uczucie? John Gray  proponuje w tej książce program pięciu faz chodzenia na randki, dzięki któremu żadnej Wenusjance ani żadnemu Marsjaninowi nie umknie nic, co przesądza o możliwości stworzenia trwałego i szczęśliwego związku. John Gray jest ekspertem w dziedzinie związków międzyludzkich, autorem książki  Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus (REBIS 2009), jednego z największych bestsellerów w ubiegłym dziesięcioleciu – dotychczas sprzedano ponad 40 mln egzemplarzy w 45 językach. REBIS opublikował także jego poradniki Dlaczego Mars zderza się z Wenus oraz Marsjanie i Wenusjanki w sypialni. Stan idealny, cena do negocjacji możliwa wysyłka.