Sortowanie:
Znaleziony: 67 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Słowacki Utwory wybrane T I i II Kordian  Powieści poetyckie
Słowacki Utwory wybrane T I i II Kordian Powieści poetyckie
89 zł
nowe Oborniki Śląskie 30+ kilka dni temu

Sprzedam książki autor Juliusz Słowacki 6 zł sztuka Można kupować pojedynczo lub w komplecie 1. Utwory wybrane Tom I + II - 12 zł Wydanie czwarte PIW 1964, stron 644 + 834, stan bardzo dobry - ( dedykacja w tomie I) Rozmiar 12,5 x 20 Oprawa twarda płócienna szyta 2. Powieści poetyckie - 6 zł Ossolineum 1987, stron 249, stan bardzo dobry - 3. Kordian - 6 zł Ossolineum 1985, stron 172, stan bardzo dobry - POLECAM! Koszty przesyłki: ekonomiczna - 7,00, priorytetowa - 7,50, polecona ekonomiczna - 16,00 lub polecona priorytetowa - 18,50. Paczkomat - 12 zł. Przesyłka kurierska - 17 zł (do 20 kg)

3 książki: Cisza, Woskowa persona i inne opowiadania...
3 książki: Cisza, Woskowa persona i inne opowiadania...
11 zł
Woźniki 30+ kilka dni temu

3 książki: Cisza, Woskowa persona i inne opowiadania, Domowe ognisko Oprawa twarda z obwolutą Cisza Była pierwszą pokojową, wielokrotnie w Polsce wznawianą powieścią pisarza. Jednak cisza pierwszych lat powojennych była pozorna, a czas krwawo wywalczonego pokoju niósł ze sobą nowe, bolesne i tragiczne problemy rzeczywistości, w której także trzeba było walczyć, choć wojna się skończyła: walczyć o sprawiedliwość, o sumienie, o prawdę. Cisza - opowieść o skomplikowanych losach pokolenia wojennego w czasie pokoju - stanowi cenny i dojrzały literacko akt obrachunku z bezprawiem kultu jednostki, a jednocześnie zawiera w sobie ogromny ładunek optymizmu, wiary, że sprawiedliwość zwycięży Woskowa persona i inne opowiadania Niniejszy tom zawiera trzy utwory. "Woskowa persona" to swoista kronika ostatnich dni życia Piotra Wielkiego i pierwszych dni po jego śmierci. "Małoletni Wituszysznikow" i głośny "Podporucznik Kiże" - są, w ramach satyrycznej koncepcji autora, niejako parodiami oficjalnych relacji wiernopoddańczych historyków caratu. Domowe ognisko Powieść o dzielności i moralnej sile prostych ludzi. Bohaterka powieści, wdowa, matka trojga dzieci zmaga się z nędzą lat powojennych i złem ciążącym na stosunkach międzyludzkich. Z czasem staje się uosobieniem siły moralnej, głębokiej mądrości i wytrwałego optymizmu.

książki o tematyce religijnej,historyczne itp
książki o tematyce religijnej,historyczne itp
20 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Dzień dobry do sprzedania mam książki o tematyce religijnej 2 Książki Jerzy Popiełuszko stan idealny.Duża bogato ilustrowana ktòrą cenię najbardziej 50zł,druga 30zł O Janie Pawle 2-od 3 do 10zł 2 Książki Ks Tadeusz Isakowicz-Zaleski-"Kościòł w godzinie pròby","Księża wobec bezpieki"-30zł całość Biblia,Nowy Testament,Stary Testament Cały karton innych książeczek,modlitewnikòw....itp Literatura Henryk Sienkiewicz Krzyżacy,Potop,Pan Wołodyjowski-40zł całość Jan Twardowski Autobiografia 2 tomy 30zł całość Adam Mickiewicz Wiersze i powieści poetyckie,Pan Tadeusz-10zł całość Ryszard Kapuściński Cesarz,Busz po polsku-8zł całość Tadeusz Dołęga Mostowicz-Znachor 5zł Historyczne- cena kwestia dogadania się Archipelag Gułag trzy części stan idealny 1920, Powstanie 1944 -Norman Davies Katyń -Alien Paul Maria Narutowska Anders Katyń Lista ofiar i zaginionych Cena to kwestia dogadania się Proszę pisać na olx lub zadzwonić Zapraszam

Szerszeń -  Ethel Lilian Voynich /fa
Szerszeń - Ethel Lilian Voynich /fa
5 zł
Goleniów 30+ kilka dni temu

Opis książki "Główny bohater powieści jest bojownikiem o wolność i zjednoczenie Włoch. Akcja książki toczy się w latach trzydziestych i czterdziestych XIX stulecia. Trwają walki o wyzwolenie kraju spod okupacji austriackiej. W skomplikowaną sytuację polityczną wplątani są również przedstawiciele Kościoła, którzy często w sposób niegodny wykorzystują wiedzę zdobytą np. w konfesjonale, aby donosić na entuzjastycznie nastawionych i ufnych młodych patriotów. Na takim właśnie tle historycznym rozgrywa się dramatyczna historia tytułowego Szerszenia – jego walki, nieszczęśliwej miłości i wewnętrznego rozdarcia. Z młodego naiwnego człowieka przeistacza się w cynicznego rewolucjonistę okaleczonego fizycznie i psychicznie. Jednak za tą fasadą ukryta jest wrażliwość i szlachetność." Możliwa wysyłka na koszt kupującego, wpłata na konto. Czas realizacji ok.3-4 dni Nie wysyłam za pobraniem .

Mistrz i Małgorzata - Bułhakow /fa
Mistrz i Małgorzata - Bułhakow /fa
4 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

"Mistrz i Małgorzata" to nie tylko najważniejsza powieść XX wieku, ale jedno z najbardziej tajemniczych dzieł światowej literatury, pełne zagadek, symboli, niedopowiedzeń. Mogłoby się wydawać, że o arcydziele Bułhakowa powiedziano już wszystko. Po 50 latach od ukazania się książki Grzegorz Przebinda wraz z żoną Leokadią i synem Igorem udowadniają swym nowym tłumaczeniem, że to nieprawda. Odkrywają kolejne warstwy fascynującej historii, rozwiewają wątpliwości i polemizują z poprzednimi przekładami. Oferują nowy klucz do odczytania tej wielkiej księgi, przybliżając ją współczesnemu czytelnikowi. To prawdopodobnie pierwszy przypadek, gdy przypisy czyta się z równą fascynacją co tekst samej powieści. stan bdb-. stron 512 rok 1988 oprawa miękka Możliwa wysyłka na koszt kupującego , wpłata na konto. Czas wysyłki ok. 3-4 dni

Historyk  -  Elizabeth Kostova /fa
Historyk - Elizabeth Kostova /fa
15 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Kiedy młoda Amerykanka żyjąca w Europie znajduje średniowieczną książkę i plik listów złowrogo zaadresowanych do "Mojego Drogiego i Nieszczęsnego Następcy", jej życie odmienia się na zawsze. Ruszając śladami najsłynniejszego demona w historii - Draculi, odbywa podróż, która doprowadza ją do odkrycia wstrząsającej prawdy o jej ojcu, zaginionej matce i dziadku, przepadłym bez wieści. Tajemnice kryjące się w bibliotekach, archiwach i monasterach, od Stambułu po południe Francji, wiodą ją w sam środek niewyobrażalnego zła ukrytego w czeluściach historii. By je pokonać, całe generacje naukowców traciły reputację, zdrowie psychiczne, a nawet życie... Zbrodnie, spisek, wielka przygoda i nieprzewidywalne zakończenie w jednej z najbardziej niezwykłych powieści ostatnich lat, brawurowo łączącej współczesność, przeszłość i fantazję. Wydawnictwo - Świat Książki Rok wydania - 2006 Strony - 632 Możliwa wysyła na koszt kupującego, wpłata na konto. Czas wysyłki ok. 3 dni.

Powieść w j. angielskim - zestaw, Binchy, Darlington, Titchmarsh
Powieść w j. angielskim - zestaw, Binchy, Darlington, Titchmarsh
28 zł
Zielonka 30+ kilka dni temu

Zestaw trzech oryginalnych powieści w języku angielskim Sprzedam zestaw powieści w języku angielskim. W jednym zestawie są 3 tytuły. Cena za zestaw, czyli za 3 tytuły to 25 zł. Oferowane pozycje to wydania oryginalne (NIE są to wersje uproszczone do nauki języka). Świetny sposób na relaks na jesienne i zimowe wieczory, a przy okazji na rozwijanie umiejętności językowych. Zestaw składa się z trzech tytułów: Love & Dr. Devon - Alan Titchmarsh Light a Penny Candle - Maeve Binchy Narrow Dog To Carcassonne - Terry Darlington Książki w stanie dobrym. Wysyłka OLX-paczkomat. Zapraszam na moją pozostałe aukcje z innymi zestawami powieści, książkami do nauki języka angielskiego oraz słownikami. W przypadku zainteresowania kilkoma książkami z moich aukcji, proszę o info – wystawię aukcje z jednym kosztem przesyłki. W razie pytań, proszę o wiadomość.

Saga rodu forsyte'ów John Galsworthy kolekcja hachette 50zł
Saga rodu forsyte'ów John Galsworthy kolekcja hachette 50zł
50 zł
Przemyśl 30+ kilka dni temu

John Galsworthy Saga Rodu Forsyte'ów 3 tomy Kolekcja hachette najsłynniejsze powieści dla kobiet W tomie 3 lekko naddarta róg książki widoczne na 3 zdjeciu Tom 1 i 2 cena za książkę 20zł Tom 3 cena 10zł

MATKA   Hammesfahr
MATKA Hammesfahr
8 zł
Osięciny 30+ kilka dni temu

Oryginalny, obsypany nagrodami kryminał, będący jednocześnie wnikliwym studium życia solidnej, mieszczańskiej rodziny, skrywającej niejedną bolesną tajemnicę. W momencie próby, kiedy na ową rodzinę spada nieszczęście, jej harmonia i uporządkowanie okazują się tylko chwiejną w podstawach fasadą. Niewątpliwą zaletą książki jest bardzo wyraziste zarysowanie charakterów głównych postaci. Warto także zwrócić uwagę na znakomitą analizę psychologiczną przeżyć zrozpaczonej matki po stracie córki oraz problem samotności człowieka wobec nieszczęścia. Za "Matkę" Petra Hammesfahr otrzymała m.in. pierwszą nagrodę miasta Wiesbaden w dziedzinie kobiecej powieści kryminalnej. Możliwa wysyłka na koszt kupującego , wpłata na konto. CZAS wysyłki ok.3 - 5 DNI. Nie wysyłam za pobraniem.

Słowacki, Sienkiewicz, Reymont, Broniewski, Konopnicka
Słowacki, Sienkiewicz, Reymont, Broniewski, Konopnicka
10 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Sprzedam następujące książki ( 5zł egz.): Dzieła J. Słowackiego T. 2, 3, 5, 6 (zdjęcie 2) H. Sienkiewicz - Rodzina Połanieckich H. Sienkiewicz - Listy z podróży do Ameryki H. Sienkiewicz - Nowele t. 2 i 3 W. Reymont - Ziemia obiecana t.1 W. Broniewski - Wiersze i poematy Sadriddina Ajni - Niewolnicy A. Mickiewicz - Pan Tadeusz A. Mickiewicz - Wiersze A. Mickiewicz - Powieści poetyckie M. Konopnicka - Utwory poetyckie Wszystkie książki w twardej okładce poza utworami A. Mickiewicza. Polecam Sprzedam też książki z serii Biblioteka Myśli Współczesnej ( 5zł egz.): Małe jest piękne Super ameryka Człowiek Turinga Pożegnanie molocha Koszt wysyłki Poczta Polska 13zł - 18zł (zależy od wagi)

Kolekcja - 6x James Bond 007 - Ian Fleming
Kolekcja - 6x James Bond 007 - Ian Fleming
79 zł
Piekary Śląskie 30+ kilka dni temu

Stan dobry - bardzo dobry. Aukcja dotyczy polskiego wydania kolekcji z 2008 roku - 6 książek - powieści i opowiadań Iana Fleminga: 1. Żyj i Pozwól Umrzeć 2. Moonraker 3. Pozdrowienia z Rosji 4. Dr NO 5. Tylko dla Twoich Oczu 6. Operacja Piorun Pojedyncze książki Iana Fleminga o Jamesie Bondzie 007, znajdziesz na innych moich aukcjach. Kupując u mnie kilka książek, zawsze płacisz za przesyłkę (paczkomat) tylko raz. Na moich aukcjach znajdziesz również wydania historyczne - kolekcjonerskie książek o Jamesie Bondzie 007, w tym pierwsze wydania polskie i brytyjskie Książki pochodzą z mojej prywatnej kolekcji Masz pytania... Pisz... Dzwoń... Nie wystawiam faktur. Zapraszam serdecznie

Jak pisać o funduszach europejskich - poradnik językowy
Jak pisać o funduszach europejskich - poradnik językowy
25 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Jak pisać o funduszach europejskich - poradnik jak ładnie stylistycznie i poprawnie językowo pisać o funduszach europejskich, fundusze europejskie. Te ksiazki byly wydawane w dwoch formatach A4 i mniejszym. Mniejszy sobie zostawię, a ten A4 moge sprzedac - bedzie sie komus lepiej na polce prezentowal 138 stron, 2010 rok W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Album o zwierzętach, Komma`s Store Dyrebog, Forlaget Komma
Album o zwierzętach, Komma`s Store Dyrebog, Forlaget Komma
Rzeszów 30+ kilka dni temu

album o zwierzetach, ten na zdjeciu, jak nowy. az 400 stron. piekne zdjecia, nie jest po polsku, to chyba jezyk dunski, cena + wysylka za 15 zl paczka pocztowa ekonomiczna. jest z roku 1985. I am sending abroad. Ich schicke ins Ausland. J'envoie à l'étranger. Estoy enviando al exterior. Jag skickar utomlands. W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Leksykon leków - segragator kompletny
Leksykon leków - segragator kompletny
12 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Do sprzedania taki oto leksykon lekow w segregatorze. Sa wszystkie czesci. Odbior osobisty Rzeszów. jesli wysylka to +15 zl Poczta Polska W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

George Lucas książka star wars 1990, gwiezdne wojny
George Lucas książka star wars 1990, gwiezdne wojny
245 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

książka George Lucas Star Wars Gwiezdne Wojny, po polsku, 284 strony, 1990 rok, George Luca napisał ja w roku 1976. Twarda okładka, wygląda jakby była nieczytana (i pewnie nie była), jak nowa. Wyd 1 - nakład 30 tys, wiec nie tak dużo jak na taki tytuł. Wysylka +10 zl. W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

książki Pawlikowska Beata Poradnik Globtrotera+Powrót Itaki
książki Pawlikowska Beata Poradnik Globtrotera+Powrót Itaki
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Do sprzedania dwie książki geograficzne, podróżnicze jak na zdjęciu. Beata Pawlikowska Poradnik Globtrotera oraz album Powrót do Itaki. Wysyłka 15 zl W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki dvd filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, Niziurski, Szklarski, Nienacki, Pilipiuk, Rodziewiczówna, Musierowicz, Harry Potter, Wiedźmin The Witcher, cyberpunk 2077, bajki i inne fajne rzeczy; ENGLISH: click "ogłoszenia użytkownika" to see my other announcements. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-).

Encyklopedia audiowizualna brytannica zoologia 1
Encyklopedia audiowizualna brytannica zoologia 1
10 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Stan jak ze sklepu. Jest i płyta. zoologia 1 a-o.cena 15 zl, nie wiem, w ktorym roku bylo to polskie wydanie tlumaczenie, ale oryginal po angielsku byl 2006 W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Piękne istoty tom 1-3 Kami Garcia Margaret Stohl
Piękne istoty tom 1-3 Kami Garcia Margaret Stohl
60 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Trzy tomy powieści fantasy autorstwa Garcia i Stohl: 1 Piękne Istoty 2 Istoty ciemności 3 Istoty Chaosu Pierwsza część przeczytana raz - stan idealny, pozostałe tomy nowe, nie czytane, przeleżały na półce, wszystkie książki mają jedynie pożółknięte brzegi kartek. Odbiór osobisty lub wysyłka olx.

Książki z serii "Koliber: - 11 egz.
Książki z serii "Koliber: - 11 egz.
60 zł
Limanowa 30+ kilka dni temu

Książki z serii „Koliber”. 11 egz. Koliber – seria książkowa wydawana przez wydawnictwo „Książka i Wiedza”. Od 1967 wydawano krótkie powieści i opowiadania bez numeracji. W latach 1973 do 1989 wydano w nowej szacie graficznej 120 tytułów numerowanych. W 1996 seria została wznowiona w nieco innej szacie graficznej i z nową numeracją. Wydano dziesięć pozycji. 28 Wiliam M. Thackeray – Wdowiec Lovel. 1976 36 Angus Wilson – Bardziej przyjaciel niż lokator. 1977 43 George Meredith – Jaśnie pani i generał. 1977 45 Francois-Marie Banier – Czas przeszły. 1978 56 Konstanty Paustowski – Romantycy. 1979 59 Robert Musil – Niepokoje wychowanka Torlessa. 1980 62 Mikołaj Gogol – Opowiadania petersburskie. 1980 75 Georges Peree – Rzeczy. 1982 79 Władimir Tiendriakow – Trójka, siódemka, as. Opowiadania. 1983 112 Borys Pilniak – „Czarny Książę”. 1988 120 Raymond Radiguet – Opętanie. 1989 Stan bardzo dobry bez pieczątek i podpisów. Cena 3 zł za 1 egz. lub 2 zł za 1 egz. przy zakupie większej ilości.

kosmetyka - podręcznik do nauki zawodu
kosmetyka - podręcznik do nauki zawodu
495 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

książka jak na zdjeciu - do nauki zawodu kosmetyka. W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Rodziewiczówna- z roku 1946 Straszny dziadunio, świetny stan
Rodziewiczówna- z roku 1946 Straszny dziadunio, świetny stan
599999 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Do sprzedania Maria Rodziewiczówna Straszny dziadunio z roku 1946. Jak na te lata ksiązka w wyjątkowo świetnym stanie, widać na zdjęciach. Bez porównania lepszym niż to z algo. Nie wiem tylko czy okładka taka była, czy potem utwardzili. Wysyłka + 6zł. list polecony W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Odbiór osobisty na miejscu. 4. Nie zmieniamy zasad :-)

Pomysłowy Dobromir: DVD i inna bajki, wysyłka
Pomysłowy Dobromir: DVD i inna bajki, wysyłka
9 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

książki juz nie ma... zostaly mi rozne bajki.... Książka, taka bajka oraz markowa płyta DVD Pomysłowy Dobromir oraz Pomysłowy wnuczek. Jest też Zaczarowany ołówek. W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Don WollHeim proponuje - 3 książki sf książka sf
Don WollHeim proponuje - 3 książki sf książka sf
5 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Don WollHeim proponuje - 3 książki sf, bardzo ladny stan, to sa konkretnie te 3 książki ze zdjecia. wysylka w innych ogloszeniach mam inne ksiazki sf W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

3 Smoki, Pampalini - 2 DVD-  wszystkie odcinki, wysyłka
3 Smoki, Pampalini - 2 DVD- wszystkie odcinki, wysyłka
120 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Płyta DVD Sceny z życia smoków i Pampalini, polskie bajki animowane, serial dla dzieci, polska dobranocka: cena 12 zł + 5 zł (rejestrowany list polecony). Argumentem za tym ogłoszeniem jest to, że są to rzeczywiście wszystkie odcinki tych bajek. Swego czasu były to jedne z najbardziej popularnych polskich dobranocek. Mam też inne polskie bajki na płytach, cale mmnóstwo, można wysłać maila z zapytaniem. W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Bajki dla dzieci, Moje książeczki, nowe
Bajki dla dzieci, Moje książeczki, nowe
10 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Do sprzedania mam Moje książeczki, to jest zbiorcze wydanie bajek dla dzieci. az 236 stron i piękne ilustracje. ksiązka jest nowa, nieczytana. stan idealny. cena +10 jesli wysyłka listem poleconym. W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

książki radio dziennikarstwo, ladne, wysyłka
książki radio dziennikarstwo, ladne, wysyłka
100 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

4 książki 4. Jeremy Clarkson wytrącony z równowagi, 1. Marcin Gutowski - Trójka z dżemem. Palce lizać. Biografia pewnego radia. 250 stron, twarda okladka, jak nowa 2. Julian Woźniak - Byłem przy tym, 246 stron, ladny stan, w oprawce 3. Wyznania Hieny - jak to sie robi w brukowcu, 286 stron, 2014, tez prawie jak nowa W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Most nad rwącą rzeką - Stanisława Fleszarowa-Muskat
Most nad rwącą rzeką - Stanisława Fleszarowa-Muskat
6 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu

W ofercie inne książki tej autorki: 1. Stangret jaśnie Pani - 1989 r. - 10 zł 2. Wizyta - 1989 r. = 5 zł 3. Przerwa na życie - 1988 r. - 5 zł 4. Tak trzymać - 1988 r. - 30 zł [3 tomy w twardych oprawach] 5. Tak trzymać - 1974 r. - 15 zł (jeden tom w całości] Kiedy Dominika wyrusza do Hiszpanii na wymarzoną wycieczkę z Łukaszem, jeszcze nie wie, że przewrotny los w ciągu zaledwie kilku dni zbuduje na jej drodze wiele atrakcyjnych przygód i postawi przed nią wielu atrakcyjnych ludzi. Nowi mężczyźni, nieznane dotąd klimaty, przeczuwane zaledwie wrażenia ukazują nagle Dominice inny świat, odmienny od jej dotychczasowej rzeczywistości. W złotożółtym kolorycie współczesnej Hiszpanii padają dramatyczne pytania i nieproste odpowiedzi. Darząca uczuciem swego polskiego chłopaka, równocześnie urzeczona osobą dojrzałego, lecz wciąż bardzo atrakcyjnego Asmana, Dominika będzie musiała wybierać. Czy wróci do Polski burzliwych lat osiemdziesiątych, których odgłosy przewijają się w tle powieści, wraz z Łukaszem? Czy też raczej zostanie z kimś innym na Zachodzie, wreszcie dostępnym dla młodej kobiety chciwej barw świata?

Rachel Caine Niewidzialna, Wyklęta, Nieznana
Rachel Caine Niewidzialna, Wyklęta, Nieznana
24 zł
Andrychów 30+ kilka dni temu

Witam Sprzedam 3 tomy serii czas wygnania. - Nieznana - Niewidzialna - Wyklęta Książki są w bardzo dobrym stanie. Cena obejmuje całość 3 książki. Rachel Caine amerykańska pisarka powieści science fiction i fantasy mające elementy romansu, horroru i powieści detektywistycznej. Krótki opis pierwszej części: Byłam dżinnem ognia i powietrza, a zostałam skazana na życie w ciele śmiertelniczki. Kiedyś Cassiel była potężnym dżinnem. Mogła wszystko poza jednym – nigdy nie powinna była sprzeciwiać się swemu panu. Za odmowę wypełnienia rozkazu zostaje skazana na ludzką postać i życie wśród śmiertelników. Żeby przetrwać, musi szukać pomocy u Strażników Pogody – ludzi obdarzonych mocą panowania nad żywiołami… i odwiecznych wrogów dżinnów. Ale najtrudniej jest jej radzić sobie z własnymi ludzkimi słabościami, zwłaszcza z uczuciem do pewnego Strażnika. Lecz gdy zawiśnie nad nim potworna groźba, ludzkie słabości mogą się okazać najskuteczniejszą bronią Cassiel…

Jutro możesz zniknąć; Piramida; Lekcja włoskiego; Martwa natura
Jutro możesz zniknąć; Piramida; Lekcja włoskiego; Martwa natura
13 zł
Płock 30+ kilka dni temu

KSIĄŻKI WYBRANE: Jutro możesz zniknąć; Piramida; Lekcja włoskiego; Martwa natura Skrócone wersje powieści: 1. Jutro możesz zniknąć - Lee Child ; [tł. Andrzej Szulc]. 2. Piramida - Henning Mankell ; [tł. Jacek Mikołajczyk]. 3. Lekcja włoskiego - Peter Pezzelli ; [tł. Marcin Stopa]. 4. Martwa natura - Joy Fielding ; [tł. Elżbieta Zychowicz]. Wydawnictwo: Reader's Digest Seria: Książki Wybrane Reader's Digest Liczba stron: 544. Data wydania: 2010 Okładka: twarda Stan: książka używana w bardzo dobrym stanie Cena: 13 zł Możliwość wysyłki: Wysyłka olx PP, paczkomat: 13 zł

Instynkt zabójcy; Wiejski doktor; Widmo; Spójrz światu prosto w oczy
Instynkt zabójcy; Wiejski doktor; Widmo; Spójrz światu prosto w oczy
13 zł
Płock 30+ kilka dni temu

KSIĄŻKI WYBRANE: Instynkt zabójcy; Wiejski doktor; Widmo; Spójrz światu prosto w oczy Wydawnictwo: Reader's Digest Seria: Książki Wybrane Reader's Digest Książka zawiera skrócone wersje powieści: 1. Instynkt zabójcy - Joseph Finder, tł. Grzegorz Gortat; 2. Wiejski doktor - Patrick Taylor, tł. Elżbieta Zychowicz; 3. Widmo - Robert Harris, tł. Małgorzata Żbikowska; 4. Spójrz światu prosto w oczy - Alice Peterson, tł. Robert Sudoł. Liczba stron: 622 Data wydania: 2008 Okładka: twarda z obwolutą Stan: książka używana w bardzo dobrym stanie Cena: 13 zł Możliwość wysyłki: Wysyłka olx PP, paczkomat: 13 zł

NOWA książka Czarnoksiężnik z krainy Oz (Świat Książki)
NOWA książka Czarnoksiężnik z krainy Oz (Świat Książki)
10 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

„Czarnoksiężnik z Krainy Oz” jest powieścią przygodową amerykańskiego pisarza Lymana Franka Bauma należącą do ścisłego kanonu literatury dziecięcej. Książka wpisała się do historii literatury światowej jako pierwsza powieść fantasy dla dzieci. Opisuje historię małej Doroty przeniesionej z pieskiem Toto przez trąbę powietrzną do magicznej Krainy Oz. Aby wrócić do rodzinnego Kansas, dziewczynka musi dotrzeć do mieszkającego w Szmaragdowym Grodzie Czarnoksiężnika Oza. Po drodze spotyka barwne postacie, które jak ona szukają pomocy: Stracha na Wróble, któremu brak rozumu, Blaszanego Drwala ubolewającego nad brakiem serca i Lwa cierpiącego z powodu niedostatku odwagi. Kiedy gromadka dotrze do Czarnoksiężnika Oza, okaże się, że to dopiero początek niespodzianek i przygód. „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” należy do powieści dla dzieci, które doczekały się największej liczby ekranizacji, zarówno w postaci filmów fabularnych, jak i animowanych. Książka była także wielokrotnie wystawiana na scenie, między innymi na Broadwayu w postaci musicalu. Książka NOWA, z serii Świat Książki - wydanie klubowe. Inne powieści dla dzieci z tej serii w kolejnych moich ogłoszeniach. Polecam również inne rzeczy z kolejnych moich ogłoszeń. Możliwa wspólna przesyłka olx. Wysyłka olx - opcja dodana w ogłoszeniu: • Wysyłka paczkomatem – nadanie zwykle tego samego lub następnego dnia (również weekendy), dostawa 1-2 dni robocze • Wysyłka Orlen Paczka – wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych, dostawa – do 5 dni roboczych (czas dostawy przez Orlen potrafi się wydłużyć do 2-3 tygodni). Jeśli czas ma znaczenie polecam wybór paczkomatu. Dopóki w ogłoszeniu widoczna jest opcja Kup z przesyłką to znaczy, że ogłoszenie jest aktualne. Jeśli opcja nie jest widoczna, przedmiot został już zakupiony z przesyłka olx.

Juliusz Słowacki Dzieła 6 tomów wyd. Ossolineum 1987r.
Juliusz Słowacki Dzieła 6 tomów wyd. Ossolineum 1987r.
60 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Książki w stanie bardzo dobrym, mało używane. Seria składa się z 6 tomów: 1) Liryki i powieści poetyckie - Liryki i inne wiersze, Żmija, Jan Bielecki, Lambro, Godzina myśli, Ojciec zadżumionych, W Szwajcarii. 2) Poematy - Podróż do Ziemi Świętej z Neaplu, Beniowski (Pieśni I-V, VIII, IX), Anhelli, Rozmowa z matką Makryną Mieczysławską, Genezis z ducha, [List drugi do księcia Adama Czartoryskiego], Król - Duch (Rapsody I-III). 3) Dramaty - Maria Stuart, Kordian, Horsztyński, Balladyna. 4) Dramaty - Beatryks Cenci, Lilla Weneda, Mazepa, Fantazy, Złota czaszka. 5) Dramaty - Ksiądz Marek, Sen srebrny Salomei, Książę Niezłomny, Zawisza Czarny, Agezylausz. 6) Listy do matki. Okładki twarde - 370, 402, 51*********02 i 538 stron. Pod redakcją Juliana Krzyżanowskiego. Wydawnictwo Zakład Narodowy imienia Ossolińskich, Wrocław/Warszawa/Kraków/Gdańsk/Łódź, wydania z roku 1987. Opracowanie: Julian Krzyżanowski, Eugeniusz Sawrymowicz, Maria Bokszczanin, Zofia Krzyżanowska.

Kryminały Borisa Akunina Zestaw 7 książek
Kryminały Borisa Akunina Zestaw 7 książek
5 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zestaw 7 książek autorstwa Borisa Akunina, światowej sławy rosyjskiego pisarza, którego kryminały i powieści sensacyjne, często rozgrywające się w czasach carskiej Rosji, zostały przetłumaczone na 35 języków, a wydano je w nakładzie liczonym w dziesiątki milionów egzemplarzy na całym świecie. 1. Lewiatan 2. Dekorator 3. Walet Pikowy 4. Kochanka Śmierci 5. Kochanek Śmierci 6. Radca Stanu 7. Książka dla dzieci (bez zdjęcia) Wszystkie książki są w idealnym stanie, praktycznie nowe. Wydane przez Świat Książki w 2004 r. (Książka dla dzieci wydana w 2007 r). Pasjonująca, wciągająca lektura na długie zimowe wieczory. Książki będę również doskonałym prezentem (wyglądają jak nowe) dla miłośników dobrych kryminałów i sensacji. Tylko 30 zł!

programming in Basic, 3 books
programming in Basic, 3 books
775 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

3 takie oto ksiazki język programowania basic, a w innym mam język cobol 1. Programming in BASIC, with Applications - Bernard M.Singer, McGRAW-HILL Book Company 2. Programming in BASIC, with Applications - Instructor`s Manual to accompany. Bernard M.Singer, McGRAW-HILL Book Company 3. Basic - an introduction to computer programming using the basic language - third edition - William F. Sharpe and Nancy L. Jacob W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Juliusz Verne,1978,tajemnicza wyspa,w 80 dni dookoła świata
Juliusz Verne,1978,tajemnicza wyspa,w 80 dni dookoła świata
8 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Juliusz Verne, Tajemnicza wyspa 1 i 2 - 1978, w 80 dni dookoła świata - 1976. Twarda oprawa, książki wyglądają jak z księgarni, jak nieczytane. Bardzo fajne wydanie. Wysyłka list polecony 10 zł. - The mysterious Island. Around the world in 80 days. I am sending abroad. - Die geheimnisvolle Insel. In 80 Tagen um die Welt. Ich schicke ins Ausland. - Jag skickar utomlands. - Estoy enviando al extranjero. W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

komiks Jezus z Nazaretu, i inne religijne komiksy
komiks Jezus z Nazaretu, i inne religijne komiksy
340 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

do sprzedania komiks Jezus z Nazaretu - historia człowieka niewygodnego, tekst: Marco Sonseri, rysunki: Alessandro Boroni, 170 stron, rok 2011. wysyłka 7 zl list polecony. Mam też inne komiks religijne. W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki, karty kolekcjonerskie, klocki, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

album Pielgrzymki polskie-Kronika podróży papieskich
album Pielgrzymki polskie-Kronika podróży papieskich
8 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

album Pielgrzymki polskie-Kronika podróży papieskich do Ojczyzny, 27 lat pontyfikatu - jak nowa,wysylka Słowo Jan Paweł II, Fotografie Adam Bujak, wydawnictwo Biały Kruk, 320 stron, Kraków 2005, wagaL prawie 2 kg. W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Worek Judaszów -  Nienacki
Worek Judaszów - Nienacki
10 zł
Osięciny 30+ kilka dni temu

Akcja powieści jest oparta na faktach i wydarzeniach, jakie miały miejsce w latach 1946—1947. Do małego miasteczka w środkowej Polsce przyjeżdża Albert i zamieszkuje w prywatnym pensjonacie. Jest on majorem Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego, ale udaje nauczyciela historii, znającego dobrze język angielski. Tymczasem koło niedalekiego klasztoru odnaleziono spadochron z angielskimi napisami i dowódca miejscowego oddziału Armii Krajowej „Rokita” łączy to z osobą przybysza. Kiedy partyzantom zaczyna palić się grunt pod nogami, „Rokita” zwraca się do Alberta o pomoc... Na podstawie tej książki nakręcono film „Akcja Brutus” z Zygmuntem Huebnerem w roli głównej. Możliwa wysyłka na koszt kupującego , wpłata na konto. CZAS wysyłki ok.3 - 5 DNI. Nie wysyłam za pobraniem.

Podniesienie Zbigniew Nienacki
Podniesienie Zbigniew Nienacki
14 zł
Osięciny 30+ kilka dni temu

Akcja rozgrywa się na wsi w ciągu trzech dni 1945 roku w okresie przeprowadzania reformy rolnej. Zjawisko zaskoczenia nagłą zmianą sposobu władania ziemią na wsi wiąże się ze zmianą w pojęciach, poglądach i psychice ludzi. Autor doskonale pod względem psychologicznym kreśli sylwetki chłopów i tzw. ludzi z miasta i ich reakcje na dokonujące się przemiany. Centralną miejscowością jest w powieści wieś Brzostówki w Łódzkiem. Do przeprowadzenia reformy rolnej był potrzebny geometra i poszukiwanie go w okolicy stanowi szkielet książki. To powieść polityczna balansująca na granicy groteski obyczajowej. Możliwa wysyłka na koszt kupującego , wpłata na konto. CZAS wysyłki ok.3 - 5 DNI. Nie wysyłam za pobraniem.

SP-Zwodnicza obietnica/Gra w zero/Lato na przystani/Po uszy w York
SP-Zwodnicza obietnica/Gra w zero/Lato na przystani/Po uszy w York
995 zł
Chorzów 30+ kilka dni temu

DOBRA KSIĄŻKA NA KWARANTANNĘ!!! Wydawnictwo: READER'S DIGEST Autor: - szczegóły w opisie ISBN: 83-88243-12-8 Liczba stron: 559 Oprawa: twarda z obwolutą Format: 14,5 x 21,5cm waga 0,8kg B Rok wydania: 2005 Stan: nie UŻYWANY 9/10 Okładka i środek czyste, minimalne ślady używania, niewielkie zagięcia obwoluty. KSIĄŻKI WYBRANE Książki Wybrane to niezwykle oryginalny pomysł wydawniczy. Każdy tom zawiera cztery specjalnie zredagowane najnowsze światowe przeboje literackie. Sławni autorzy, najlepsze powieści, solidna oprawa i gustowna szata graficzna. 1. GRA W ZERO - Brad Meltzer Opis: Matthew Mercer i Haris Sandler pracują w Waszyngtonie na Kapitolu. Znudzeni codzienną monotonią, przyłączają się do pokątnej gry, w której uczestniczą liczni urzędnicy Kongresu. Zakłady wciągają obu przyjaciół z taką siłą, że żaden nie podważa ich zasad. Aż do chwili, gdy Mercer dostrzega, że dzieje się coś niepokojącego. 2. LATO NA PRZYSTANI - Susan Wilson Opis: Kiley Harris w dzieciństwie uwielbiała wakacje w Hawke’s Cove, w starym rodzinnym domu nad oceanem. Jednakże w osiemnastym roku jej życia to właśnie nastąpiła niewyobrażalna tragedia. Dwadzieścia lat później Kiley odważa się powrócić do miejsca, które odmieniło jej los.Czy stare rany otworzą się od nowa? Czy może ujrzy przed sobą nową szansę? 3. ZWODNICZA OBIETNICA - Howard Roughan Opis: Doktor David Remler, znany nowojorski psycholog, otrzymuje późną nocą szokujący telefon od swej tajemniczej pacjentki Samanthy Kent. Spieszy jej z pomocą, przekonany, że oto rozkręca się spirala tragicznych wydarzeń. Musi im zapobiec. Nie wie jednak, że sam wpada w śmiertelną pułapkę. 4. PO USZY W YORKSHIRE - Gervase Phinn Opis: Były nauczyciel i wizytator Gervase Phinn zabiera czytelników w niezapomnianą podróż. Towarzyszy im w szkołach Yorkshire oraz w korytarzach miejskich urzędów, gdzie króluje odwieczna biurokracja. Oddani swej misji nauczyciele, ich ujmujący podopieczni, ambitni współpracownicy oraz lokalni notable tworzą mieszankę, którą Phinn przedstawia z pełnym wdzięku, typowo angielskim humorem. (z okładki i treści książki)

Trudi Cannavan - Trylogia Czarnego Maga + Prequel Uczennica Maga
Trudi Cannavan - Trylogia Czarnego Maga + Prequel Uczennica Maga
70 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Niezwykła okazja dla wszystkich wielbicieli literatury fantasy! Pakiet czterech powieści autorstwa australijskiej pisarki Trudi Canavan. W skład zestawu wchodzą: - Uczennica Maga - prequel Trylogii Czarnego Maga, - Gildia magów - część 1, - Nowicjuszka - część 2, - Czarny Mistrz - część 3, oraz zupełnie ekstra - Kapłanka w bieli Książki są w bardzo dobrym stanie! Zrób sobie piękny prezent! Polecam

Pokolenie Ikea Brud Piotr C.
Pokolenie Ikea Brud Piotr C.
60 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zestaw 3 powieści Piotra C. Stan prawie idealny, książki nieużywane. Jedynie trochę zniszczone opakowanie.

Tursten Helene Pakiet trzech powieści kryminalnych cykl Irene Huss
Tursten Helene Pakiet trzech powieści kryminalnych cykl Irene Huss
25 zł
Sulęcin 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż Pakiet 3 powieści kryminalnych szwedzkiej autorki Helene Tursten Książki z cyklu o inspektor Irene Huss Wydane przez Videograf II w 2010 roku w kartonowym boksie. Stan książek bardzo dobry, jedynie w jednym tomie występuje zagniecenie dwóch pierwszych kartek. 1. "Zabójcze domino"- stron 377 2. "Mężczyźni, którzy lubią niebezpieczne zabawy"- stron 421 3. "Śmierć przychodzi nocą"-343 strony Cena za cały zestaw

KROKI W NIEZNANE, Tom 8, Almanach Fantastyki, PIERWSZE wydanie, UNIKAT
KROKI W NIEZNANE, Tom 8, Almanach Fantastyki, PIERWSZE wydanie, UNIKAT
1499 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

UNIKAT! Nakład dawno wyczerpany, pozycja trudno dostępna! PIERWSZE wydanie, TWARDA oprawa. Zakładka do książki w prezencie. Ósmy tom kultowego almanachu światowej fantastyki, cieszącego się niesłabnącą popularnością od czasu reaktywacji w 2005 roku. Przynosi opowiadania i krótkie powieści największych mistrzów gatunku, jak Neil Gaiman, Ursula K. Le Guin, Ted Chaing czy Dan Simmons, ale i opowiadania wschodzących gwiazd światowej fantastyki. Czas wstąpić na kolejną ścieżkę w nieznane! Kroki w nieznane - kultowy almanach światowej fantastyki. W latach 70. redagowany przez Lecha Jęczmyka i wydawany przez Iskry, zamknięty z powodu niepoprawności politycznej. Po 30 latach reaktywowany przez wydawnictwo Solaris, wciąż stanowi okno w świat tętniącej życiem, pomysłami i ideami fantastyki. W każdym tomie wyłącznie opowiadania premierowe, nowi autorzy, wschodzące gwiazdy światowej fantastyki, wymieszani z tuzami science fiction. Nowe z klasyką tworzy niepowtarzalny charakter tego almanachu, jedynego takiego na rynku europejskim. Reaktywowane tomy Kroków w nieznane sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Niewielkie ślady użytkowania na okładce (małe przetarcia, delikatne ryski). Środek w idealnym stanie! Wydawnictwo: Solaris ISBN: 978********-087-3 Format: 13,5 x 20 cm Ilość stron: 590 Okładka: twarda Zachęcam do zakupu i zapraszam na inne moje aukcje!

ksiazka Psychologia rodzaju, jak nowa
ksiazka Psychologia rodzaju, jak nowa
15 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

ksiazka Psychologia rodzaju,jak nowa, nie wyglada by byla czytana, 608 stron wysylka, +10 zl poczta Polska list polecony W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Album Kościoły i katedry świata, katedra Notre Dame, nowe
Album Kościoły i katedry świata, katedra Notre Dame, nowe
17 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

album Kościoły i katedry świata, bardzo ładny, nieużywany, wysyłka, cena +12 wysylka poczta polska, 112 stron w jakości albumowej (nie jak w zwyklej książce). Kilka stron poświecono katedra Notre-Dame. ale inne zdjecia tez sa piekne. Album nowy, w stanie idealnym, nie byl uzywany. W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Karol May 17 książek - klasyka przygody
Karol May 17 książek - klasyka przygody
30 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Karol May - 17 książek. Szatan i Judasz - 11 książek, to komplet, ponadto po 3 tomy: Przez góry i prerie oraz W Kordyreriach (to też chyba całość). Stan bardzo dobry (tym bardziej ze względu na ich lata), są ilustracje. Cena zł +15 paczka ekonomiczna. W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

świat dysku Terry Pratchett 1997 tylko ty możesz uratować
świat dysku Terry Pratchett 1997 tylko ty możesz uratować
20 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Terry Pratchett - tylko ty możesz uratować ludzkość - ksiązka jak książka, ale jest z roku 1997, to jest 1 wydanie, miękka oprawka, wysylka 7 zl list polecony -było twarda okładka ! Kolekcja świat dysku – Terry Pratchett - 5 szt, nowe, nie wyglada by byly czytane, wysyłka 15 zl rejestrowana paczka pocztowa. cena za szt 15 zl, na algo w miekkiej 20zl Tom 16. Niewidoczni akademicy 1 18. Bogowie, honor Ankh-Morpork 19. Piąty element 32. Prawda 41. Zimistrz W innych ogłoszeniach mam gry planszowe, resoraki: matchbox, hot wheels, majorette, hotwheels, karty zwykle i kolekcje, np. star wars, gwiezdne wojny, klocki Lego i Cobi, różne fajne zabawki dla obu płci, bajki filmy animowane polskie i zagraniczne, dobranocki, komiksy, książki: sensacyjne, historia, poradniki, powieści, bajki i inne fajne rzeczy; proszę kliknąć: wszystkie ogłoszenia tego użytkownika. UWAGA ! – oto zasady: 1. Wysyłam tylko i wyłącznie Poczta Polska listy polecone lub paczki rejestrowane – nigdy się nie zawiodłem. 2. Nie wysyłam za pobraniem i nie będę wysyłał. 3. Nie zmieniamy zasad :-)

Książki - powieści kryminalne/ thriller
Książki - powieści kryminalne/ thriller
90 zł
30+ kilka dni temu

Saga o Fjallbace to seria kryminalna twórczości Camilli Läckberg - szwedzkiej pisarki, uznawanej za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Każdy tom to zamknięta historia kryminalna, budująca napięcia stopniowo by na zakończenie zaskoczyć czytelnika. W serii tej jednak powtarzalnie towarzyszyć nam będą postaci pisarki Eriki Falck i jej męża, policjanta Patrika Hedström. Dlatego według mnie lepiej byłoby czytać książki w kolejności ich wydania, ponieważ niektóre wątki obyczajowe rozwijają się na przestrzeni kolejnych tomów. Jestem w posiadaniu pięciu powieści: - "Kamieniarz" (tom 3), - "Syrenka" (tom 6), - "Latarnik" (tom 7), - "Fabryka aniołków" (tom 8), - "Pogromca lwów" (tom 9).* *) numeracja tomów to kolejność wydawania powieści.

CHŁOPIEC W LESIE - Carter Wilson /fa
CHŁOPIEC W LESIE - Carter Wilson /fa
145000 zł
Szczecin 28 dni plecy

Opis książki Mroczna i nieprzewidywalna intryga dla wielbicieli mocnych thrillerów w stylu Thomasa Harrisa, Deana Koontza i wczesnych powieści Stephena Kinga Rok 1981. Trzej czternastoletni chłopcy są świadkami przerażającego morderstwa w lesie, niedaleko swoich domów. Wrobieni we współudział w zbrodni przysięgają, że nikomu nie powiedzą o tym, co się stało. Po trzydziestu latach Tommy Devereaux, autor bestsellerów traktujący pisanie jako formę terapii, w końcu jest gotów, pod płaszczykiem fikcji literackiej, opisać tamto morderstwo. Sytuacja komplikuje się, gdy pewna kobieta prosi go o autograf i zostawia liścik o treści: Nawet nie zmieniłeś mego imienia. Najgorsze koszmary dręczące Tommy`ego stają się rzeczywistością. Postać z przeszłości powraca, grożąc wyjawieniem mrocznej tajemnicy. Ilość stron: 352 Rok wydania: 2015 MOŻLIWA WYSYŁKA NA KOSZT KUPUJĄCEGO. WPŁATA NA KONTO. CZAS REALIZACJI 3-5 DNI. =======================