Sortowanie:
Znaleziony: 8 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Książka Kod Leonarda Da Vinci
Książka Kod Leonarda Da Vinci
7 zł
nowe Wrocław 30 dni plecy

Na sprzedaż książka Kod Leonarda Da Vinci. Stan jak na zdjęciach. Możliwa wysyłka lub odbiór we Wrocławiu.

Książka kod Leonarda Da Vinci
Książka kod Leonarda Da Vinci
20 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Stan książki bardzo dobry, możliwa wysyłka 13 zł poczta, 12 zł paczkomat.

Książka Kod Leonarda Da Vinci
Książka Kod Leonarda Da Vinci
25 zł
25 dni plecy

Prawie w idealnym stanie delikatnie zagięte rogi Wysyłka poprzez wysyłki olx.

Dan Brown książka Kod Leonarda da Vinci
Dan Brown książka Kod Leonarda da Vinci
10 zł
30+ kilka dni temu

Witam serdecznie. Sprzedam książkę używaną w stanie dobrym/bardzo dobrym. Zapraszam na inne moje aukcje.

Kod Leonarda da Vinci, Dan Brown książka
Kod Leonarda da Vinci, Dan Brown książka
15 zł
Gliwice 30+ kilka dni temu

Jacques Saunière, kustosz Luwru, zostaje zamordowany. Francuska policja o pomoc w śledztwie zwraca się do Roberta Langdona, specjalisty od symboli. Okazuje się, że na miejscu zbrodni znajduje się wiele śladów, które mogą pomóc w ustaleniu zabójcy, ale też stanowią klucz do jeszcze większej zagadki − niezwykłej tajemnicy sięgającej korzeniami początków chrześcijaństwa.

Dan Brown - Kod Leonarda da Vinci | miękka okładka
Dan Brown - Kod Leonarda da Vinci | miękka okładka
10 zł
Kraków 24 dnia plecy

Mam do zaoferowania książkę Dana Browna - Kod Leonarda da Vinci. Książka jest w miękkiej okładce, a jej stan oceniam na dobry/bardzo dobry. "Ofiarą popełnionego w Luwrze morderstwa pada kustosz muzeum Jacques Sauniere. Wezwany przez policję francuską Langdon odkrywa na miejscu zbrodni szereg zakonspirowanych śladów, które mogą pomóc w ustaleniu zabójcy, ale też stanowią klucz do jeszcze większej zagadki - niezwykłej tajemnicy sięgającej korzeniami początków chrześcijaństwa. Langdon podejrzewa, że zamordowany był członkiem Zakonu Syjonu, powstałego w 1099 roku tajnego stowarzyszenia strzegącego miejsca ukrycia bezcennej, zaginionej przed wiekami relikwii Kościoła - Świętego Graala. Do organizacji należeli m.in. Leonardo Da Vinci i Isaac Newton. Kustosz poświęcił życie, by strzeżony przez zakon sekret nie dostał się w niepowołane ręce. Teraz pozostały jedynie 24 godziny na rozwikłanie precyzyjnie skonstruowanej łamigłówki pozostawionej przez Saunier'a - inaczej tajemnicę na zawsze skryją mroki historii. Kluczowe elementy zagadki kryją się w najsłynniejszych obrazach mistrza Renesansu - "Mona Lizie" i "Ostatniej wieczerzy". Czy ścigany przez policje i bezlitosnego zabójcę Langdon zdoła ujść pogoni i dotrzeć do szokującej prawdy? Jego jedynym sprzymierzeńcem jest piękna Sophie Neveu, agentka policji, specjalistka od tajnych kodów i szyfrów, wnuczka Sauniere'a..."

Kod Estery. Bernard Benyamin i Yohan Perez
Kod Estery. Bernard Benyamin i Yohan Perez
10 zł
21 dni plecy

Fascynująca książka non-fiction, którą czyta się tak dobrze jak „Kod Leonarda da Vinci”„Kod Estery” to zapis dziennikarskiego śledztwa mającego doprowadzić do odpowiedzi na – szalone na pierwszy rzut oka – pytanie: jaki jest związek między śmiercią nazistowskiego zbrodniarza Juliusa Streicher skazanego w procesie Norymberskim a biblijną Księgą Estery?Aby poznać prawdę, Bernard Benyamin przemierza Francję, Niemcy i Izrael. Rozmawiając z uczonymi rabinami, zgłębia genezę i znaczenie żydowskiej tradycji. Odkrywa dodatkowe przesłania biblijnych tekstów. Niezwykła podróż w czasie i przestrzeni pozwala mu otrzeć się o wiedzę, do której wcześniej nie miał dostępu, oraz spojrzeć na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Im więcej jednak odpowiedzi, tym więcej nowych pytań…Czy autor zdoła połączyć wszystkie elementy układanki w jedną całość?Dzięki kodom QR zamieszczonym w książce możesz w trakcie lektury oglądać filmy ilustrujące opisywane wydarzenia. (opis wydawcy)Str. 318. Stan bardzo dobry. Cena tylko 10 zł (bo cena okładkowa 31,90). Tel 603 944 277

Książka "Księga kłamstw" Brad Meltzer NOWA
Książka "Księga kłamstw" Brad Meltzer NOWA
100 zł
Ruda Śląska 25 dni plecy

Książka autorstwa Brada Meltzera "Księga kłamstw", nowa, nieużywana, w miękkiej okładce wyd. 2012 Albatros opis z okładki: "Bestseller # 1 autora Księgi Przeznaczenia, swoisty hołd oddany współtwórcy (obok Joego Shustera) postaci Supermana, a także autorom słynnych thrillerów Tożsamość Bourne’a i Kod Leonarda da Vinci: Robertowi Ludlumowi i Danowi Brownowi. W 1932 od strzału z pistoletu w pierś ginie Mitchell Siegel. Zagadka tej zbrodni nie zostaje nigdy wyjaśniona. Użytej broni nie odnaleziono. Krótko potem, syn Mitchella, pisarz Jerry Siegel, tworzy najsłynniejszego komiksowego bohatera wszechczasów, nadczłowieka, którego nie imają się kule – Supermana. Czasy współczesne. Spotkanie z niewidzianym od dziewiętnastu lat ojcem zmienia życie Cala Harpera w niebezpieczną grę. Lloyd Harper ma ranę postrzałową od kuli, jak się okazuje wystrzelonej z tego samego pistoletu, z którego prawie 80 lat wcześniej zginął Mitchell Siegel. Wiedziony ciekawością Cal przejmuje przeznaczony dla ojca ładunek, trumnę z zabalsamowanymi zwłokami Azjaty, w której odnajduje bezcenny egzemplarz pierwszego numeru Action Comics z czerwca 1938 roku z superbohaterem ubranym w jasnoczerwoną pelerynę na okładce. Adres zapisany na kopercie z komiksem prowadzi ojca i syna do dawnego domu jednego z twórców postaci Supermana. Obu mężczyzn tropi niebezpieczny zabójca, Ellis, członek tajnej pronazistowskiej organizacji, zwanej Kierownictwem. Czym jest Księga Kłamstw? Co łączy Kaina, pierwszego mordercę opisanego w Biblii, z Supermanem, najsłynniejszym z komiksowych superbohaterów? Co mają ze sobą wspólnego dwa zabójstwa, popełnione w odstępie tysięcy lat?"