Sortowanie:
Znaleziony: 18 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Książka Kod Leonarda Da Vinci
Książka Kod Leonarda Da Vinci
7 zł
nowe Wrocław 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż książka Kod Leonarda Da Vinci. Stan jak na zdjęciach. Możliwa wysyłka lub odbiór we Wrocławiu.

Książka kod Leonarda Da Vinci
Książka kod Leonarda Da Vinci
20 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Stan książki bardzo dobry, możliwa wysyłka 13 zł poczta, 12 zł paczkomat.

Książka Kod Leonarda Da Vinci
Książka Kod Leonarda Da Vinci
25 zł
30+ kilka dni temu

Prawie w idealnym stanie delikatnie zagięte rogi Wysyłka poprzez wysyłki olx.

Dan Brown książka Kod Leonarda da Vinci
Dan Brown książka Kod Leonarda da Vinci
10 zł
30+ kilka dni temu

Witam serdecznie. Sprzedam książkę używaną w stanie dobrym/bardzo dobrym. Zapraszam na inne moje aukcje.

Książka - Kod Leonarda Da Vinci Dan Brown
Książka - Kod Leonarda Da Vinci Dan Brown
7 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

• Stan jak na zdjęciach, zainteresowanym mogę wysłać więcej.• Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu lub wysyłka.• Zapraszam do obejrzenia innych książek.

Książka "Kod Leonarda da Vinci" Dan Brown
Książka "Kod Leonarda da Vinci" Dan Brown
12 zł
Tarnobrzeg 30+ kilka dni temu

Sprzedam widoczna na zdjęciach książkę , stan bardzo dobry, jak nowa. Kontakt, sprzedaż i wysylka przez olx. Zachęcam do zakupu.

Kod Leonarda da Vinci, Dan Brown książka
Kod Leonarda da Vinci, Dan Brown książka
15 zł
Gliwice 30+ kilka dni temu

Jacques Saunière, kustosz Luwru, zostaje zamordowany. Francuska policja o pomoc w śledztwie zwraca się do Roberta Langdona, specjalisty od symboli. Okazuje się, że na miejscu zbrodni znajduje się wiele śladów, które mogą pomóc w ustaleniu zabójcy, ale też stanowią klucz do jeszcze większej zagadki − niezwykłej tajemnicy sięgającej korzeniami początków chrześcijaństwa.

Kod Leonarda da Vinci książka Dan Brown
Kod Leonarda da Vinci książka Dan Brown
8 zł
Reda 30+ kilka dni temu

KSIĄŻKA w stanie idealnym. Real foto.

Dan Brown - Kod Leonarda da Vinci, książka literatura bestseller
Dan Brown - Kod Leonarda da Vinci, książka literatura bestseller
35 zł
Puławy 30+ kilka dni temu

Stan widoczny na zdjęciach - niestety książka po przejściach, ale w 100% czytelna ;) W razie pytań proszę o wiadomość tekstową oraz zapraszam do przejrzenia moich pozostałych ogłoszeń ;)

Pomiędzy Leonardem Da Vinci a Lucyferem. Stan bardzo dobru
Pomiędzy Leonardem Da Vinci a Lucyferem. Stan bardzo dobru
15 zł
Jarosław 30+ kilka dni temu

Dlaczego Watykan potępia "Kod Leonarda da Vinci"? Co stało się z potomstwem Jezusa i Marii Magdaleny? Czy Zakon Syjonu jest wciąż obecny wśród nas? Kim są i kogo prześladują iluminaci? Kto sprawuje kult szatana? Kontrowersyjne tezy poruszone w "Kodzie Leonarda da Vinci" wstrząsnęły hierarchią kościelną i milionami wiernych, ale sprawiły też, że wielu ludzi zaczęło szukać informacji o faktach, które Watykan chciał na zawsze otoczyć tajemnicą. Ta książka pozwala pojąć istotę związku Jezusa i Marii Magdaleny, zrozumieć pochodzenie najstarszych wierzeń, przeniknąć starożytne praktyki inicjacyjne, poznać początki i przemiany tajnych stowarzyszeń - jednym słowem, jeszcze bardziej rozsmakować się w spornych teoriach przedstawionych w powieści Dana Browna.

Kod Leonarda Da Vinci - Fakt Czy Fikcja? - Palla
Kod Leonarda Da Vinci - Fakt Czy Fikcja? - Palla
20 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest książka pt. Kod Leonarda Da Vinci - Fakt Czy Fikcja? autor: Alfred J. Palla stan bardzo dobry Wydawnictwo: Betezda okładka miękka Szczegóły na załączonych fotografiach Istnieje możliwość odbioru osobistego lub nadania książki listem poleconym za 7,5 zł,kurierem za ok.16 zł czy do paczkomatu za 12 zł. Zapraszam do zakupów :)

Kod Leonarda Da Vinci – prawda czy fałsz? W poszukiwaniu odpowiedzi
Kod Leonarda Da Vinci – prawda czy fałsz? W poszukiwaniu odpowiedzi
4 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

książka Jose McDowell „Kod Leonarda Da Vinci – w poszukiwaniu odpowiedzi” Nie jest to słynna powieść, jest to polemiczna książka, która w błyskotliwy sposób odnosi się do specyficznej mieszanki prawdy, fałszu i fikcji literackiej zawartej w książce Dana Browna. Wyjaśnia i odnosi się do wątków biblijnych, odpowiada na pytanie, jak rzeczywiście wyglądały początki chrześcijaństwa. 125 stron, Katowice-Warszawa 2006, stan bardzo dobry

Clive Prince, Lynn Picknett - Templariusze
Clive Prince, Lynn Picknett - Templariusze
Katowice 30+ kilka dni temu

Lubisz sensacje? Podobał Ci się "Kod Leonarda da Vinci" ? Oto książka, którą bezpośrednio inspirował się Dan Brown, pisząc swoją powieść! Czy wiesz, że słynne obrazy mistrza Leonardo da Vinci kryją wielkich tajemnic niewygodnych dla Kościoła? "Ostatnia Wieczerza", "Pokłon Trzech Króli" i "Madonna Wśród Skał" kryją zakodowany przekaz. Jaki? Tego dowiesz się z tej książki. Napisana prostym, przystępnym językiem książka ujawnia tajemnice, których nie przeczytasz nigdzie indziej. Mój egzemplarz jest w doskonałym stanie, ale odstąpię Ci go za jedyne 45 zł. Na prośbę kupującego książka zostanie darmowo opakowana jako prezent w piękny papier. Mogę także dołączyć kartkę z życzeniami. Dostawa możliwa na wiele sposobów: paczką pocztową, paczkomatem InPost, przesyłką kurierską (lub pocztową) pobraniową (z zapłatą kurierowi), albo z odbiorem w punkcie odbioru w Żabce lub na poczcie. Wybór należy do Ciebie! Najtańszym sposobem wysyłki jest paczka pocztowa ekonomiczna, najszybszym (i jednym z najtańszych) - paczka InPost.

Kod Sauniere'a. Na tropach świętego Graala
Kod Sauniere'a. Na tropach świętego Graala
13 zł
Woźniki 30+ kilka dni temu

Czy czytałeś słynną powieść Dana Browna "Kod Leonarda da Vinci", czy spodobała Ci się, czy wciągnęła Cię akcja i losy bohaterów? A może zaintrygował Cię film nakręcony na motywach tej książki? Jeśli tak, zapoznaj się również z dziejami prawdziwej historycznej postaci, która tak bardzo zafascynowała amerykańskiego pisarza, że nadał nazwisko Sauniere jednemu z głównych bohaterów swego bestsellera. Niniejsza książka traktuje o sekretach związanych z działalnością autentycznego księdza Sauniere. Są one równie sensacyjne i niezwykłe jak postaci ze słynnej książki Browna. W jego działalności tajemnica goni tajemnicę, a przesłanie, które pozostawił w swoim kościele w Rennes-le-Château to prawdziwy kod Sauniere'a, kierujący nas ku sekretom świętego Graala i katarów.

Dan Brown - Kod Leonarda da Vinci | miękka okładka
Dan Brown - Kod Leonarda da Vinci | miękka okładka
10 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Mam do zaoferowania książkę Dana Browna - Kod Leonarda da Vinci. Książka jest w miękkiej okładce, a jej stan oceniam na dobry/bardzo dobry. "Ofiarą popełnionego w Luwrze morderstwa pada kustosz muzeum Jacques Sauniere. Wezwany przez policję francuską Langdon odkrywa na miejscu zbrodni szereg zakonspirowanych śladów, które mogą pomóc w ustaleniu zabójcy, ale też stanowią klucz do jeszcze większej zagadki - niezwykłej tajemnicy sięgającej korzeniami początków chrześcijaństwa. Langdon podejrzewa, że zamordowany był członkiem Zakonu Syjonu, powstałego w 1099 roku tajnego stowarzyszenia strzegącego miejsca ukrycia bezcennej, zaginionej przed wiekami relikwii Kościoła - Świętego Graala. Do organizacji należeli m.in. Leonardo Da Vinci i Isaac Newton. Kustosz poświęcił życie, by strzeżony przez zakon sekret nie dostał się w niepowołane ręce. Teraz pozostały jedynie 24 godziny na rozwikłanie precyzyjnie skonstruowanej łamigłówki pozostawionej przez Saunier'a - inaczej tajemnicę na zawsze skryją mroki historii. Kluczowe elementy zagadki kryją się w najsłynniejszych obrazach mistrza Renesansu - "Mona Lizie" i "Ostatniej wieczerzy". Czy ścigany przez policje i bezlitosnego zabójcę Langdon zdoła ujść pogoni i dotrzeć do szokującej prawdy? Jego jedynym sprzymierzeńcem jest piękna Sophie Neveu, agentka policji, specjalistka od tajnych kodów i szyfrów, wnuczka Sauniere'a..."

Kod Estery. Bernard Benyamin i Yohan Perez
Kod Estery. Bernard Benyamin i Yohan Perez
10 zł
30+ kilka dni temu

Fascynująca książka non-fiction, którą czyta się tak dobrze jak „Kod Leonarda da Vinci”„Kod Estery” to zapis dziennikarskiego śledztwa mającego doprowadzić do odpowiedzi na – szalone na pierwszy rzut oka – pytanie: jaki jest związek między śmiercią nazistowskiego zbrodniarza Juliusa Streicher skazanego w procesie Norymberskim a biblijną Księgą Estery?Aby poznać prawdę, Bernard Benyamin przemierza Francję, Niemcy i Izrael. Rozmawiając z uczonymi rabinami, zgłębia genezę i znaczenie żydowskiej tradycji. Odkrywa dodatkowe przesłania biblijnych tekstów. Niezwykła podróż w czasie i przestrzeni pozwala mu otrzeć się o wiedzę, do której wcześniej nie miał dostępu, oraz spojrzeć na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Im więcej jednak odpowiedzi, tym więcej nowych pytań…Czy autor zdoła połączyć wszystkie elementy układanki w jedną całość?Dzięki kodom QR zamieszczonym w książce możesz w trakcie lektury oglądać filmy ilustrujące opisywane wydarzenia. (opis wydawcy)Str. 318. Stan bardzo dobry. Cena tylko 10 zł (bo cena okładkowa 31,90). Tel 603 944 277

PROMOCJA Tajne organizacje i ich wpływ na losy świata sekret iluminaty
PROMOCJA Tajne organizacje i ich wpływ na losy świata sekret iluminaty
25 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

PROMOCJA!!! OSTATNIE SZTUKI!!! LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!! Tajne organizacje są prawie tak stare jak świat. Niektóre czynią dobro i pielęgnują cnoty, inne służą mrocznym sprawom. Łączy je jedno: pilnie strzegą przed niepowołanymi swoich sekretów. Ta książka zagląda za kulisy 150 sprzysiężeń, związków, bractw i stowarzyszeń ? najtajniejszych z tajnych. Nie trzeba znać specjalnego uścisku dłoni ani umówionego pukania do drzwi. Michael Benson wywarza te drzwi, odsłaniając tajemnice podziemnych organizacji, od iluminatów po chińskie triady. Wolnomularze, najbardziej tajemnicza spośród wielkich tajnych organizacji; osławione Bohemian Grove w Kalifornii i doroczne sekretne spotkania światowej elity biznesu; Klub Lwa działający potajemnie w imię dobra publicznego; Skull & Bones, supertajne stowarzyszenie z uniwersytetu Yale, które wcale nie przypomina typowej korporacji studenckiej; Komitet Trzystu i jego prawdziwy cel; tugowie, najstarsza hinduska organizacja przestępcza, praktykująca religię i zbrodnię; templariusze, ich tajemnicza historia i ich islamscy wrogowie asasyni , to książka dla każdego, komu spodobał się Kod Leonarda da Vinci. Fakty w niej opisane są jednak bardziej niezwykłe niż fikcja. A może lepiej nie dowiadywać się zbyt dużo nie wiadomo, czy nie śledzą nas czyjeś uważne oczy. MOJA CENA: Tylko 25zł ! Możliwość negocjacji ceny przy zakupie minimum 3 książek. Odbiór osobisty w Gdańsku. Preferowana wysyłka paczkomat InPost. Zapraszam do zakupu innych książek z moich ogłoszeń :) https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/iHdYD/

Książka "Księga kłamstw" Brad Meltzer NOWA
Książka "Księga kłamstw" Brad Meltzer NOWA
100 zł
Ruda Śląska 30+ kilka dni temu

Książka autorstwa Brada Meltzera "Księga kłamstw", nowa, nieużywana, w miękkiej okładce wyd. 2012 Albatros opis z okładki: "Bestseller # 1 autora Księgi Przeznaczenia, swoisty hołd oddany współtwórcy (obok Joego Shustera) postaci Supermana, a także autorom słynnych thrillerów Tożsamość Bourne’a i Kod Leonarda da Vinci: Robertowi Ludlumowi i Danowi Brownowi. W 1932 od strzału z pistoletu w pierś ginie Mitchell Siegel. Zagadka tej zbrodni nie zostaje nigdy wyjaśniona. Użytej broni nie odnaleziono. Krótko potem, syn Mitchella, pisarz Jerry Siegel, tworzy najsłynniejszego komiksowego bohatera wszechczasów, nadczłowieka, którego nie imają się kule – Supermana. Czasy współczesne. Spotkanie z niewidzianym od dziewiętnastu lat ojcem zmienia życie Cala Harpera w niebezpieczną grę. Lloyd Harper ma ranę postrzałową od kuli, jak się okazuje wystrzelonej z tego samego pistoletu, z którego prawie 80 lat wcześniej zginął Mitchell Siegel. Wiedziony ciekawością Cal przejmuje przeznaczony dla ojca ładunek, trumnę z zabalsamowanymi zwłokami Azjaty, w której odnajduje bezcenny egzemplarz pierwszego numeru Action Comics z czerwca 1938 roku z superbohaterem ubranym w jasnoczerwoną pelerynę na okładce. Adres zapisany na kopercie z komiksem prowadzi ojca i syna do dawnego domu jednego z twórców postaci Supermana. Obu mężczyzn tropi niebezpieczny zabójca, Ellis, członek tajnej pronazistowskiej organizacji, zwanej Kierownictwem. Czym jest Księga Kłamstw? Co łączy Kaina, pierwszego mordercę opisanego w Biblii, z Supermanem, najsłynniejszym z komiksowych superbohaterów? Co mają ze sobą wspólnego dwa zabójstwa, popełnione w odstępie tysięcy lat?"

Filtr