Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Książeczki kontrastowe 3+
Książeczki kontrastowe 3+
35 zł
nowe Stargard 30+ kilka dni temu

Stan bardzo dobry. W niektórych delikatne ślady użytkowania na rogach. Jednak nie wpływa to na użytkowanie. Cena za całość. Posiadam jeszcze inne rzeczy dla dzieci tylko ze względu na ograniczenia nie są tu zamieszczone. Zainteresowane osoby proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Przy zakupie większej ilości rzeczy z moich ogłoszeń proponuję rabat. Zapraszam na inne moje ogłoszenia.

Książeczka z grzechotką Czerwona
Książeczka z grzechotką Czerwona
10 zł
Radwanice 23 dnia plecy

Używana książeczka z grzechotką w środku. Kontrastowe rysunki. Stan bardzo dobry. Na innych moich ogłoszeniach m.in. inne książeczki.

Anglojęzyczne książeczki dla dzieci książki po angielsku english books
Anglojęzyczne książeczki dla dzieci książki po angielsku english books
24 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Posiadam mnóstwo bardzo ciekawych i oryginalnych książeczek dla dzieci w języku angielskim od najlepszych brytyjskich i amerykańskich wydawnictw. Książeczki są nowe - idealne na prezent. Większość z nich to unikaty niedostępne na polskim rynku lub sporo tańsze :) Ceny są różne (zaczynają się od 24zł/szt), na zdjęciach jest niewielka część z dostępnych książeczek, niektóre są wystawione indywidualnie i opisane w moich ogłoszeniach. Proszę śmiało napisać wiadomość - chętnie dobiorę książeczki dla małego Czytelnika lub Czytelniczki :) Między innymi rozkładanki, pop-up, z otwieranymi okienkami, z naklejkami wielorazowymi, sensoryczne, kolorowanki wodne, dźwiękowe, z figurkami 3D, z klapkami, finger prints, aktywizujące, magnetyczne, kąpielowe, filcowe, finger trail, board books, z kodem QR, samoczytające, z pacynkami, z puzzlami, z drewnianymi zabawkami, z modelami do składania, quiet book, kontrastowe, wipe clean, zdrapywanki, wind up, bajki, w duchu montessori i wiele, wiele innych. Zapraszam! :) # Tematyka dwujęzyczność, wielojęzyczność Paw/ Psi Patrol, Świnka Peppa/ Pig, Disney, Marvel, Spider-Man, Avengers, Eric Carle, Peter Rabbit, Gruffalo, Julia Donaldson, Axel Scheffler, Kraina Lodu/ Frozen, MOG, Kubuś Puchatek/ Winnie The Pooh, Baby Shark, The Very Hungry Caterpillar, Me Reader, Lego, Bizzy Bear dinozaury, księżniczki, pojazdy, budowa, kosmos, alfabet, liczby, kształty, uczucia, święta, pieski, kotki, syrenki, rycerze, strażacy, nauka pisania. english books for kids, dinosaurs, princesses, vehicles, construction, cosmos, alphabet, numbers, shapes, feelings, christmas, dogs, cats, mermaids, knights, firefighters, learning to write

Filtr