Joseph murphy, potęga podświadomości

Sortowanie:
Znaleziony: 17 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Uwierz w siebie
Uwierz w siebie
15 zł
nowe Woźniki 30+ kilka dni temu

Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi zostałeś obdarzony? Czy chciałbyś zrealizować swoje marzenia? U korzeni każdego wielkiego osiągnięcia stoi marzenie - idea w umyśle człowieka, który dokonał niezwykłego dzieła. W tej książce dr Joseph Murphy pokazuje ci, w jaki sposób możesz urzeczywistnić swoje marzenia. Należy zacząć od właściwego nastawienia umysłu - od przekonania, że "dla chcącego nic trudnego". Twoja wiara w siebie sprawi, że podświadomy umysł poprowadzi cię od pragnień do czynów, od nadziei do jej spełnienia, od marzeń do osiągnięć. Bóg obdarzył cię konkretnymi talentami. Musisz je poznać i zacząć świadomie ich używać. Wtedy uaktywni się twój podświadomy umysł, doprowadzając do urzeczywistnienia tego, co w nim złożysz - podobnie jak gleba, która troszczy się o to, by zasiane w niej ziarno wydało stokrotny plon. Podążając za myślą Autora przekonasz się, w jaki sposób poeci, artyści, wynalazcy i przedsiębiorcy posłużyli się myślami obecnymi w ich umysłach do osiągnięcia swoich celów. Przekonasz się, że i ty możesz zastosować te same techniki do wzbogacenia swego życia. Dr Joseph Murphy, założyciel Kościoła Nauki Bożej (The Church of Divine Science), jest autorem książek i nagrań dźwiękowych, dotykających duchowego wymiaru życia człowieka. W swoich wykładach i audycjach radiowych poruszał tematy podstawowych ludzkich wartości oraz sztuki zdrowego i spełnionego życia. Analizował także nauczanie wielkich filozofów - zarówno ze wschodniego, jak i zachodniego kręgu kulturowego. Dr Murphy napisał ponad trzydzieści książek. Najbardziej znana z nich, Potęga podświadomości, została wydana po raz pierwszy w 1963 roku i natychmiast stała się bestsellerem. Uznano ją za jeden z najlepszych poradników samopomocy, jakie kiedykolwiek napisano.

Cuda umysłu - Murphy
Cuda umysłu - Murphy
50 zł
Woźniki 30+ kilka dni temu

W tej fascynującej książce dr Joseph Murphy dzieli się z czytelnikiem refleksjami na temat ukrytej w podświadomości mocy, której możemy użyć, by podnieść jakość życia. Dzięki tej niezwykłej i ogromnej siły możemy być zdrowsi i bogatsi; możemy się uwolnić od uzależnienia od alkoholu czy narkotyków; możemy także poprawić jakość małżeńskich relacji i doświad-czać radości z podejmowania mądrych decyzji. Dr Murphy uczy nas, w jaki sposób powinniśmy wykorzystywać nasz świadomy umysł, byśmy dzięki tym działaniom mogli się otworzyć na nieograniczoną moc umysłu podświadomego. Jeśli pragniesz przezwyciężyć jakiś zły nawyk, wznieść się na szczeblach kariery zawodowej, pogłębić harmonię w życiu rodzinnym albo osiągnąć cele, które do tej pory wydawały ci się nie do osiągnięcia, to lektura tej książki pomoże ci podjąć właściwe kroki. Dr Murphy napisał ponad trzydzieści książek. Najbardziej znana z nich, Potęga podświadomości, została wydana po raz pierwszy w 1963 roku i natychmiast stała się bestsellerem. Uznano ją za jeden z najlepszych poradników samopomocy, jakie kiedykolwiek napisano.

Prawa umysłu. Myśli kształtują życie
Prawa umysłu. Myśli kształtują życie
24 zł
Woźniki 30+ kilka dni temu

Człowiek sam ściąga na siebie cierpienie, chorobę, ból i różnoraką biedę ignorując prawa umysłu i ścieżki Nieskończonego Ducha. Musisz odrzucić przekonanie, że Bóg jest istotą podobną do człowieka, przepełnioną chęcią zemsty. Bóg jest uniwersalnym prawem, które nie jest mściwe. Bóg nie jest osobą na nasze podobieństwo i naprawdę nie ma względu na osoby (Dz 10, 34)". "Pamiętaj, że wola Boża względem ciebie nie może być sprzeczna z fundamentalnym dążeniem Zasady Życia do wyrażania Siebie poprzez miłość, piękno, radość, harmonię i wszelką obfitość... O Autorze: Joseph Murphy był przez dwadzieścia osiem lat Pastorem w Kościele Boskiej Nauki (Divine Science Church) w Los Angeles. Na jego wykłady na temat potęgi podświadomości w każdą niedzielę przychodziło od 1300 do 1500 osób. Swoje przekonania prezentował również w codziennej audycji radiowej, przez całe życie pisał i wykładał. Jest autorem ponad czterdziestu książek. Najbardziej popularną z nich jest Potęga podświadomości. Godne uwagi są również inne jego książki, w których znaleźć można rozwiniecie idei odnotowanych w Potędze podświadomości. Prawa umysłu to książka, która doskonale wywiązuje się z tej roli.

Terapia modlitwą - Murphy
Terapia modlitwą - Murphy
20 zł
Woźniki 30+ kilka dni temu

Codziennie nie tylko media, lecz także nasi przyjaciele i krewni opowiadają nam historie ludzi, którzy wyszli cało z niebezpiecznych sytuacji, uniknęli śmierci pośród różnych kataklizmów, pokonali poważne schorzenia, czy też osiągnęli konkretne cele życiowe i wszystko to zawdzięczają modlitwie. W tej książce dr Joseph Murphy przedstawia sprawdzone techniki psychologiczne, których zastosowanie pomogło wielu ludziom na całym świecie. Czytając ją przekonasz się, na przykładach wziętych z życia, w jaki sposób modlitwa przywróciła harmonię w rozpadających się małżeństwach, pomogła pokonać takie czy inne przeciwności losu, przetrwać żal i smutek, a także rozwiązać różne życiowe problemy. Bez względu na to, jaką religię wyznajesz, książka ta nauczy cię takiej modlitwy, która otworzy twoją podświadomość na bogactwo Nieskończonej Mądrości, kierującej naszym życiem. Dr Joseph Murphy (1898 - 1981), założyciel Kościoła Nauki Bożej (The Church of Divine Science), jest autorem książek i nagrań dźwiękowych, dotykających duchowego wymiaru życia człowieka. W swoich wykładach i audycjach radiowych poruszał tematy podstawowych ludzkich wartości oraz sztuki zdrowego i spełnionego życia. Analizował także nauczanie wielkich filozofów - zarówno ze wschodniego, jak i zachodniego kręgu kulturowego. Dr Joseph Murphy napisał ponad trzydzieści książek. Najbardziej znana z nich, Potęga podświadomości, została wydana po raz pierwszy w 1963 roku i natychmiast stała się bestsellerem. Uznano ją za jeden z najlepszych poradników samopomocy, jakie kiedykolwiek napisano.

Potęg podświadomości - Joseph Murphy
Potęg podświadomości - Joseph Murphy
30 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Potęga podświadomości - Joseph Murphy. Wydanie nowe uzupełnione.

Joseph Murphy - Potęga podświadomości
Joseph Murphy - Potęga podświadomości
18 zł
Głubczyce 30+ kilka dni temu

Stan bdb. Wysyłka zwykłym listem 7zł, paczką pocztową 15zł. Przy większych zamówieniach koszt wysyłki według cennika Poczty Polskiej.

JOSEPH MURPHY - POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI
JOSEPH MURPHY - POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI
25 zł
Bądkowo 30+ kilka dni temu

JOSEPH MURPHY - POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI nowa OPIS: "Potęga podświadomości" to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych prac Autora. Rewolucyjne techniki doktora Murphy’ego opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli uwierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem upragnionego celu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością. Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów. Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj, jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery między tobą a twoimi marzeniami. MOŻLIWA WYSYŁKA NA KOSZT KUPUJĄCEGO. WPŁATA NA KONTO. CZAS REALIZACJI 5-7 DNI. =======================

Potęga podświadomości - Joseph Murphy
Potęga podświadomości - Joseph Murphy
19 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Potęga podświadomości - Joseph Murphy. Książka zachowana w dobrym stanie. Jeśli chcą Państwo kupić kilka książek z mojej oferty, zapraszam do kontaktu, wyślę je w jednej paczce :) Paczkę staram się wysyłać możliwie jak najszybciej, często w ciągu 24 godzin.

Książka "Potęga podświadomości" Joseph Murphy
Książka "Potęga podświadomości" Joseph Murphy
39 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Mam do sprzedania nową książkę "Potęga podświadomości" Joseph Murphy. Istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie bądź wysyłka na koszt kupującego.

Potęga Podświadomości Joseph Murphy
Potęga Podświadomości Joseph Murphy
24.9 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Potęga Podświadomości Joseph Murphy (2017) Wydanie specjalne, książka w twardej oprawie, stan jak nowa. Książka kupiona za 44,90. "Potęga podświadomości" to bestsellerowy poradnik, który pomógł już milionom ludzi na całym świecie! Osiągaj upragnione cele poprzez zmianę sposobu myślenia!

Potęga podświadomości Joseph Murphy
Potęga podświadomości Joseph Murphy
20 zł
30+ kilka dni temu

"ogłoszenie widoczne = Aktualne" Książka Potęga podświadomości Joseph Murphy, twarda okładka z obwolutą, 250 stron. Książka w bardzo dobrym stanie bez uszkodzeń, stempli biblioteki itp niespodzianek. "zobacz inne moje oferty"

Mądrość psychopatów, Psychologia zmiany, Potęga podświadomości
Mądrość psychopatów, Psychologia zmiany, Potęga podświadomości
45 zł
Przytoczna 30+ kilka dni temu

Mądrość psychopatów - Kevin Dutton Potęga podświadomości - Joseph Murphy Psychologia zmiany - Mateusz Grzesiak Filozofia fuck it - John Parkin Książki są w bardzo dobrym stanie W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać poprzez olx

Zestaw Książek o tematyce rozwoju osobistego
Zestaw Książek o tematyce rozwoju osobistego
120 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Witam, Mam do zaoferowania zestaw książek o tematyce rozwoju osobistego. Książki zawierają wiele cennych informacji będących w stanie pomóc w ciężkich życiowych sytuacjach życiowych, jak i poszerzyć umysł w sprawie ludzkiego mózgu i naszych zachowań. Książki można nabyć na sztuki: - Nawyki Warte Miliony - Brian Tracy - 25zł - Rezyliencja - Rick Hanson - 45zł - Ucieczka Na Szczyt - Bernadette McDonald - 30zł - Potęga Podświadomości - Joseph Murphy - 20zł - Ego Mężczyzny - Elżbieta Liszewska - 25zł Książki w stanie używanym, zachowane w dobrym stanie. W zestawie taniej. Zapraszam do zakupu!

Potęga Podświadomości - Joseph Murphy
Potęga Podświadomości - Joseph Murphy
25 zł
Rybnik 30+ kilka dni temu

Witam, mam na sprzedaż książkę Potęga Podświadomości - Joseph Murphy Jest w bardzo dobrym stanie. Liczba stron to 290 Cena to 25zł Płatność i odbiór TYLKO osobisty na terenie Rybnika (centrum) Pozdrawiam

Joseph Murphy Potęga podświadomości
Joseph Murphy Potęga podświadomości
8 zł
30+ kilka dni temu

Stan bardzo dobry. Okładka twarda z obwolutą. Szyta, blok w pełni spójny. Czysta, bez wpisów,adnotacji, pieczątek lub podkreśleń. Wydawnictwo Świat Książki.

Potęga podświadomości, Joseph Murphy
Potęga podświadomości, Joseph Murphy
18 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Sprzedam książkę: "Potęga podświadomości",Joseph Murphy, twarda oprawa, 2007r., stan idealny

Joseph Murphy Potęga podświadomości
Joseph Murphy Potęga podświadomości
35 zł
Żyrardów 30+ kilka dni temu

Sprzedam książkę "Potęga podświadomości". Spis treści zamieszczam na zdjęciach. Książka nieużywana, stan idealny.