Joseph murphy, potęga podświadomości

Sortowanie:
Znaleziony: 8 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Potęg podświadomości - Joseph Murphy
Potęg podświadomości - Joseph Murphy
30 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Potęga podświadomości - Joseph Murphy. Wydanie nowe uzupełnione.

Potęga podświadomości
Potęga podświadomości
26 zł
Suwałki 30+ kilka dni temu

Tytuł: Potęga podświadomości Autor: Joseph Murphy Ilość stron: 254 Rok wydania: 1997 Oprawa: twarda z obwolutą, obłożona folią Stan: jak nowa

ZESTAW 3 CZY ŻYJEMY TYLKO RAZ ?ŚWIATY RÓWNOLEGŁE .POTĘGA PO
ZESTAW 3 CZY ŻYJEMY TYLKO RAZ ?ŚWIATY RÓWNOLEGŁE .POTĘGA PO
32 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Zestaw 3 świetnych książek czy żyjemy tylko raz .Światy Równoległe i Potęga Podświadomości Czy żyjemy tylko raz na ziemi ?Książka, jak tytuł wskazuje poświęcona jest idei reinkarnacji. Autorka jest zwolenniczką poglądu, że idea ta jest możliwym środkiem na rozwiązanie dylematów, w jakie z konieczności popadają religie podstawowe w kwestii sensowności naszego pobytu na tym łez padole i daje przystępny wstęp do idei reinkarnacji, próbę wykazania jej użyteczności dla współczesnego człowieka i wskazówki, jak ją sobie przyswoić i jakie z niej możemy mieć pożytki. ŚWIATY RÓWNOLEGŁE Przed nauką stoi ogrom pytań, na które wciąż brakuje odpowiedzi. Wiele z nich dotyczy zjawisk paranormalnych. Autorka prześledziła ich przejawy u dziesiątek osób: znanych, takich jak Swedenborg czy Ossowiecki, ale także anonimowych. Zebrany przez nią materiał stanowi wyjątkowe świadectwo zadziwiających faktów o naszej psychice i wymiarach otaczającej nas rzeczywistości.   • Zmienione stany świadomości • Podróże poza ciałem • Sny prekognicyjne • Pismo automatyczne • Telepatia Potęga Podświadomości ...niezwykle przydatna książka poradnik Potęga podświadomości Myślisz sobie, że nie jesteś w stanie czegoś zrobić? Nie masz odpowiednich umiejętności czy kompetencji? Być może rzeczywistość jest inna, a bariery, o których mówisz, istnieją tylko w Twoim umyśle. W swoim słynnym poradniku „Potęga podświadomości” dr Joseph Murphy przekonuje, że możesz skutecznie przejąć kontrolę nad swoim życiem. W jaki sposób? Zrealizuj swoje największe pragnienia Joseph Murphy jasno stwierdza, że największą przeszkodą w realizacji najskrytszych marzeń jesteś Ty i Twoje pesymistyczne podejście do życia. Piętrzysz trudności, których tak naprawdę nie ma. Jeśli chcesz osiągnąć sukces na wielu różnych polach, odrzuć swoje uprzedzenia i czarne myśli. Zacznij od zmiany siebie i swoich przekonań. Tego uczy „Potęga podświadomości” – poradnik, który na całym świecie wspiera wielu takich jak Ty w wykorzystaniu siły, jaka drzemie w podświadomości człowieka. Praktyczne wskazówki do działania Jeśli sądzisz, że książka Murphy’ego to kolejna motywacyjna pozycja literacka, to się mylisz. Znajdziesz w niej praktyczne wskazówki do działania, które pozwolą Ci uwolnić swój umysł i zacząć żyć pełnią życia. Możesz wykorzystać swój potencjał i odnieść sukces, jeśli zgłębisz sztukę afirmacji. Pomoże Ci w tym poradnik „Potęga podświadomości”. Uwolnij swój umysł i zacznij osiągać upragnione cele. - Uwaga – umożliwiam zakup zamówionego towaru osobiście i zapłata przy odbiorze - na dodatkowe pytania dotyczące wystawianej na sprzedaż rzeczy zawsze chętnie udzielę odpowiedzi w e- mail lub telefonicznie .

Cuda umysłu - Murphy
Cuda umysłu - Murphy
50 zł
Woźniki 30+ kilka dni temu

W tej fascynującej książce dr Joseph Murphy dzieli się z czytelnikiem refleksjami na temat ukrytej w podświadomości mocy, której możemy użyć, by podnieść jakość życia. Dzięki tej niezwykłej i ogromnej siły możemy być zdrowsi i bogatsi; możemy się uwolnić od uzależnienia od alkoholu czy narkotyków; możemy także poprawić jakość małżeńskich relacji i doświad-czać radości z podejmowania mądrych decyzji. Dr Murphy uczy nas, w jaki sposób powinniśmy wykorzystywać nasz świadomy umysł, byśmy dzięki tym działaniom mogli się otworzyć na nieograniczoną moc umysłu podświadomego. Jeśli pragniesz przezwyciężyć jakiś zły nawyk, wznieść się na szczeblach kariery zawodowej, pogłębić harmonię w życiu rodzinnym albo osiągnąć cele, które do tej pory wydawały ci się nie do osiągnięcia, to lektura tej książki pomoże ci podjąć właściwe kroki. Dr Murphy napisał ponad trzydzieści książek. Najbardziej znana z nich, Potęga podświadomości, została wydana po raz pierwszy w 1963 roku i natychmiast stała się bestsellerem. Uznano ją za jeden z najlepszych poradników samopomocy, jakie kiedykolwiek napisano.

Terapia modlitwą - Murphy
Terapia modlitwą - Murphy
20 zł
Woźniki 30+ kilka dni temu

Codziennie nie tylko media, lecz także nasi przyjaciele i krewni opowiadają nam historie ludzi, którzy wyszli cało z niebezpiecznych sytuacji, uniknęli śmierci pośród różnych kataklizmów, pokonali poważne schorzenia, czy też osiągnęli konkretne cele życiowe i wszystko to zawdzięczają modlitwie. W tej książce dr Joseph Murphy przedstawia sprawdzone techniki psychologiczne, których zastosowanie pomogło wielu ludziom na całym świecie. Czytając ją przekonasz się, na przykładach wziętych z życia, w jaki sposób modlitwa przywróciła harmonię w rozpadających się małżeństwach, pomogła pokonać takie czy inne przeciwności losu, przetrwać żal i smutek, a także rozwiązać różne życiowe problemy. Bez względu na to, jaką religię wyznajesz, książka ta nauczy cię takiej modlitwy, która otworzy twoją podświadomość na bogactwo Nieskończonej Mądrości, kierującej naszym życiem. Dr Joseph Murphy (1898 - 1981), założyciel Kościoła Nauki Bożej (The Church of Divine Science), jest autorem książek i nagrań dźwiękowych, dotykających duchowego wymiaru życia człowieka. W swoich wykładach i audycjach radiowych poruszał tematy podstawowych ludzkich wartości oraz sztuki zdrowego i spełnionego życia. Analizował także nauczanie wielkich filozofów - zarówno ze wschodniego, jak i zachodniego kręgu kulturowego. Dr Joseph Murphy napisał ponad trzydzieści książek. Najbardziej znana z nich, Potęga podświadomości, została wydana po raz pierwszy w 1963 roku i natychmiast stała się bestsellerem. Uznano ją za jeden z najlepszych poradników samopomocy, jakie kiedykolwiek napisano.

Prawa umysłu. Myśli kształtują życie
Prawa umysłu. Myśli kształtują życie
24 zł
Woźniki 30+ kilka dni temu

Człowiek sam ściąga na siebie cierpienie, chorobę, ból i różnoraką biedę ignorując prawa umysłu i ścieżki Nieskończonego Ducha. Musisz odrzucić przekonanie, że Bóg jest istotą podobną do człowieka, przepełnioną chęcią zemsty. Bóg jest uniwersalnym prawem, które nie jest mściwe. Bóg nie jest osobą na nasze podobieństwo i naprawdę nie ma względu na osoby (Dz 10, 34)". "Pamiętaj, że wola Boża względem ciebie nie może być sprzeczna z fundamentalnym dążeniem Zasady Życia do wyrażania Siebie poprzez miłość, piękno, radość, harmonię i wszelką obfitość... O Autorze: Joseph Murphy był przez dwadzieścia osiem lat Pastorem w Kościele Boskiej Nauki (Divine Science Church) w Los Angeles. Na jego wykłady na temat potęgi podświadomości w każdą niedzielę przychodziło od 1300 do 1500 osób. Swoje przekonania prezentował również w codziennej audycji radiowej, przez całe życie pisał i wykładał. Jest autorem ponad czterdziestu książek. Najbardziej popularną z nich jest Potęga podświadomości. Godne uwagi są również inne jego książki, w których znaleźć można rozwiniecie idei odnotowanych w Potędze podświadomości. Prawa umysłu to książka, która doskonale wywiązuje się z tej roli.

Uwierz w siebie
Uwierz w siebie
15 zł
Woźniki 30+ kilka dni temu

Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi zostałeś obdarzony? Czy chciałbyś zrealizować swoje marzenia? U korzeni każdego wielkiego osiągnięcia stoi marzenie - idea w umyśle człowieka, który dokonał niezwykłego dzieła. W tej książce dr Joseph Murphy pokazuje ci, w jaki sposób możesz urzeczywistnić swoje marzenia. Należy zacząć od właściwego nastawienia umysłu - od przekonania, że "dla chcącego nic trudnego". Twoja wiara w siebie sprawi, że podświadomy umysł poprowadzi cię od pragnień do czynów, od nadziei do jej spełnienia, od marzeń do osiągnięć. Bóg obdarzył cię konkretnymi talentami. Musisz je poznać i zacząć świadomie ich używać. Wtedy uaktywni się twój podświadomy umysł, doprowadzając do urzeczywistnienia tego, co w nim złożysz - podobnie jak gleba, która troszczy się o to, by zasiane w niej ziarno wydało stokrotny plon. Podążając za myślą Autora przekonasz się, w jaki sposób poeci, artyści, wynalazcy i przedsiębiorcy posłużyli się myślami obecnymi w ich umysłach do osiągnięcia swoich celów. Przekonasz się, że i ty możesz zastosować te same techniki do wzbogacenia swego życia. Dr Joseph Murphy, założyciel Kościoła Nauki Bożej (The Church of Divine Science), jest autorem książek i nagrań dźwiękowych, dotykających duchowego wymiaru życia człowieka. W swoich wykładach i audycjach radiowych poruszał tematy podstawowych ludzkich wartości oraz sztuki zdrowego i spełnionego życia. Analizował także nauczanie wielkich filozofów - zarówno ze wschodniego, jak i zachodniego kręgu kulturowego. Dr Murphy napisał ponad trzydzieści książek. Najbardziej znana z nich, Potęga podświadomości, została wydana po raz pierwszy w 1963 roku i natychmiast stała się bestsellerem. Uznano ją za jeden z najlepszych poradników samopomocy, jakie kiedykolwiek napisano.

sprzedam książki jak na zdjęciach
sprzedam książki jak na zdjęciach
1000 zł
Włocławek 3 kilka dni temu

Kontakt Kafir 25 zł afery czasów Donalda Tuska 20 zł co się stało z Iwoną Wieczorek 25 zł niebezpieczne związki Andrzeja Leppera 25 zł pies Jakub Gończyk 7 zł ślepnąc od świateł Jakub Żulczyk 25 zł Masa o kilerach polskiej mafii Prószyński i S-ka 25 zł czego nie powie masa o polskiej mafii 25 zł Domowy Survival Krzysztof Lis i Artur Kwiatkowski 25 zł cud dynamiki umysłu Joseph Murphy 20 zł rozmowy trzech grabarzy i jedną śmierć Tomasz Kowalski 25 zł jeżeli będę miał zły dzień, ktoś dzisiaj umrze Christian Unge 15 zł Masa o porachunkach polskiej mafii Prószyński i S-ka 25 zł Jak dobić wiernego psa Tomasz Maria Faliszewski 20 zł niewyjaśnione okoliczności Dr Richard Shepherd 30 zł Agonia Paweł Kapusta 15 zł TOPR żeby inni mogli przeżyć 30 zł będzie bolało Adam Kay 15 zł kłamstwo poznaj prawdę Philip Houston 25 zł dziewczyny z Dubaju Piotr Krysiak 15 zł policjanci ulica Katarzyna Puzyńska 30 zł policjanci w boju Katarzyna Puzyńska 30 zł policjanci bez munduru Katarzyna Puzyńska 30 zł Ostatnich gryzą psy Naval 15 zł to tylko mafia Wojciech Sumliński 30 zł Wir na linii ognia 25 zł podręcznik manipulacji Gregory Hartley Maryann Karinch 20 zł parlament antyeuropejski Marek Migdalski 10 zł byłam dziewczyną mafii Janusz Szostak 25zł jasnowidz na policyjnym etacie Krzysztof Jackowski 25 zł wyznania egzorcysty Gabriele Amorth 15 zł niebezpieczne kobiety Patryk Vega 25 zł tatuażysta z auschwitz Heather Morris 10 zł potęga podświadomości Joseph Murphy 20 zł Psy prewencji Norbert Grzegorz Kościesza 20 zł złe psy - po ciemnej stronie mocy Patryk Vega 25 zł złe psy - w imię zasad Patryk Vega 25 zł służby specjalne podwójna przykrywka Patryk Vega 25 zł o pieniądzach polskiej mafii Prószyński i S-ka 10 zł w obronie świętej inkwizycji Roman Konik 15 zł fighterzy najlepsi polscy wojownicy Marcin Szymaniak - 25 zł (uszkodzona) psychopaci Stephen Seager 30 zł alkoholizy wysokofunkcjonujący Sarah Allen Benton 30 zł majami zły pies Artur Górski 25 zł Bezpański Ballada o byłym gliniarzu Jakub Ćwiek Adam Bigaj 30 zł niebezpieczne związki Bronisława Komorskiego Wojciech Sumliński 30 zł Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości Penney Peirce 35 zł MMA mieszane sztuki walki Danny Plyler Chad Seibert 15 zł Masa o bossach polskiej mafii Prószyński i S-ka 25 zł Nowy Alfabet Mafii 35 zł

Filtr