Sortowanie:
Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Książka Jesteś cudem
Książka Jesteś cudem
20 zł
nowe Legionowo 24 dnia plecy

Witam, mam do sprzedaży książkę Regina Brett - Jesteś cudem. Książka raz czytana. Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty Serock Legionowo.

Książka "Jesteś cudem"
Książka "Jesteś cudem"
15 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Sprzedam książkę z twardą okładką autorki Reginy Brett, wydana w 2012r. po bestsellerze "Bóg nigdy nie mruga". Zaliczana do literatury psychologicznej, motywacyjnej. Bardzo zadbana, niezniszczona. Polecam :) *możliwość wysyłki lub odbiór osobisty

Jesteś cudem 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym Brett
Jesteś cudem 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym Brett
Szczecin 30+ kilka dni temu

Kraków 2013 8 354s.opr.twarda lekko pofałdowane strony

Książka "Kochaj" Reginy Brett
Książka "Kochaj" Reginy Brett
10 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Książka "Kochaj" Reginy Brett (autorki "Bóg nigdy nie mruga" , "Jesteś cudem", "Bóg zawsze znajdzie ci pracę"). Stan: dobry.

Stwórz dobrą starość
Stwórz dobrą starość
300 zł
Woźniki 30+ kilka dni temu

Życie jest piękne w każdym wieku, rzecz w tym, by jego urodę umieć i chcieć dostrzec. Dlatego nie odwołujmy się uparcie do tykającego zegara biologicznego. To nie powód, by stroić smętne miny, nakładać maskę cierpiętnika. Być może dla świata jesteś już starcem, ale dla niektórych ludzi wciąż jesteś całym światem. Choćby z tego powodu warto zachować witalność oraz piękny umysł. Dopiero na starość dostrzega się unikalność piękna oraz to, jakim cudem jest rozkwitanie kwiatów pośród fabryk i armat, istnienie wierszy obok gazet i papierów wartościowych. Życie jest zbyt krótkie, by starzeć się brzydko. Zamiast tracić siły na frustrujące narzekania, skupmy się na działaniu, na radosnych odczuciach. Zamiast katowania bolesnymi rozliczeniami i pretensjami, patrzmy na świat pogodnymi oczami, ciesząc się, że jeszcze jesteśmy jego częścią. Niech ta książka będzie początkiem rozmowy z samym z sobą o wspomagających aniołach i dręczących demonach. (Fragment tekstu) Andrzej Kapłanek – podróżnik, żeglarz, alpinista, publicysta, autor kilkunastu książek pobudzających wyobraźnię, wywołujących spory. Stoik i abnegat wyciskający z życia wszystko co piękne i ekscytujące.

Filtr