Sortowanie:
Znaleziony: 15 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Jesteś cudem
Jesteś cudem
12 zł
nowe Szczecinek 30+ kilka dni temu

Sprzedam książkę pod tytułem,, Jesteś cudem,, cena 25 zł

Jesteś cudem
Jesteś cudem
15 zł
30+ kilka dni temu

Nowa książka autorki bestsellera Bóg nigdy nie mruga, cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników na całym świecie Regina Brett, doświadczona przez los dziennikarka, wie, że szczęście zależy od nas samych. Od naszych wyborów i decyzji, które najczęściej wcale nie są tak trudne, na jakie wyglądają. Każda próba zmiany świata wokół siebie na lepsze sprawia, że dokonujemy rzeczy niemożliwych. Cudów, które są osiągalne dla każdego z nas. Codziennie. Autorka niezwykłej książki Bóg nigdy nie mruga, którą pokochali czytelnicy na całym świecie, nie stawia przed nami zadania ponad nasze siły. Pisze raz humorystycznie, innym razem refleksyjnie, ale zawsze z niezachwianą wiarą w człowieka; w dobro, które w nim tkwi i które sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by coś zmienić. To 50 felietonów, które obudzą w nas natchnienie. Choć każdy z nich jest zupełnie inną historią, zebrane w jednym tomie tworzą przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze - małych cudów. Regina Brett pisze od 1986 roku. Za felietony drukowane na łamach największej gazety w Ohio, "The Plain Dealer", otrzymała wiele krajowych i stanowych nagród. Była też dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu. Jej ostatnia książka, Bóg nigdy nie mruga, trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa". Regina Brett prowadzi swój własny talk-show oraz stale wspomaga organizacje non profit. Odbiór osobisty - 0 zł. Wysyłka przelew - 10 zł. Za pobraniem nie wysyłam.

Jesteś cudem Regina Brett
Jesteś cudem Regina Brett
10 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Książka Reginy Brett Jesteś cudem Okładka twarda Stron 355 Cena det. 23,9 Stan bardzo dobry

Regina Brett Jesteś cudem
Regina Brett Jesteś cudem
15 zł
Chodzież 30+ kilka dni temu

Jesteś cudem - 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym "Ta książka pozwała uwierzyć w to, że po każdej burzy wychodzi słońce" Wysyłka InPost + 10 zł

Elżbieta Rodzeń - Jesteś cudem
Elżbieta Rodzeń - Jesteś cudem
20 zł
Gliwice 30+ kilka dni temu

Elżbieta Rodzeń - Jesteś cudem ~ * ~ Tradycyjnie już wysyłka w czterech wariantach do wyboru: 1. Przesyłka zwykła 6.60 zł. 2. Paczka w Ruchu 8,50 zł. 3. Paczkomat InPost 13 zł. 4. Paczka Poczta Polska 14 zł. Wszystkie przesyłki wysyłam zawsze tak szybko, jak to jest tylko możliwe. Nie wysyłam za pobraniem. Podziel się proszę opinią po zakończonej transakcji i zajrzyj ponownie. Dziękuję uprzejmie.

Brett - Jesteś CUDEM /fa
Brett - Jesteś CUDEM /fa
24 zł
Goleniów 30+ kilka dni temu

JESTEŚ CUDEM - REGINA BRETT Nowa książka autorki bestsellera Bóg nigdy nie mruga, cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Tym razem Regina Brett dzieli się z nami opowieściami o tym, że szczęście zależy od nas samych – naszych wyborów i decyzji, które najczęściej nie są aż tak trudne, jak się z pozoru wydają. A każda próba zmiany świata wokół siebie na lepsze sprawia, że dokonujemy cudów. Cudów, które są osiągalne dla każdego z nas. Codziennie. Regina Brett nie stawia przed swoimi czytelnikami zadania ponad ich miarę. Niezależnie od tego, czy humorystycznie, czy refleksyjnie, zawsze pisze z niezachwianą wiarą w człowieka, w dobro, które w nim tkwi i które sprawia, że niemożliwe staje możliwe. Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które obudzą w czytelniku natchnienie. Choć każdy z nich to zupełnie inna historia, zebrane razem tworzą przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze – małych cudów. Regina Brett pisze od 1986 roku. Za felietony drukowane na łamach największej gazety w Ohio, „The Plain Dealer”, otrzymała wiele krajowych i stanowych nagród. Była też dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu. Jej ostatnia książka, Bóg nigdy nie mruga, trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”. Regina Brett prowadzi swój własny talk-show oraz stale wspomaga organizacje non profit. ROK WYDANIA: 2013 STRON - 354 STAN DOBRY TWARDA OPRAWA Możliwa wysyła na koszt kupującego, wpłata na konto. Czas wysyłki ok. 3 dni.

Książka jesteś cudem
Książka jesteś cudem
10 zł
30+ kilka dni temu

Książka jestes cudem. Bardzo fajna literatura godna przeczytania, polecam serdecznie

Jesteś cudem Regina Brett
Jesteś cudem Regina Brett
10 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Książka raz przeczytana, okładka lekko zabrudzona, pożółkłe kartki.

Regina brett jesteś cudem
Regina brett jesteś cudem
14 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Stan bardzo dobry Regina brett Jestes Cudem Twarda okładka Brak sladow uzytkowania

Książka Jesteś cudem Regina Brett
Książka Jesteś cudem Regina Brett
10 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sprzedam książkę zgodnie z tytułem. Odbiór osobisty na Mokotowie lub wysyłka paczkomatem.

książka regina brett jesteś cudem
książka regina brett jesteś cudem
5 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Książka z oznakami używania ale bez dziur czy jakiś większych tragedii. Chętnie się wymienię na inną.

Książki thriller poradnik fantasy
Książki thriller poradnik fantasy
12 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Mam do sprzedania książki: 1. Miasto kości z serii Dary Anioła bestseller New Tork Timesa tom I, nosi ślady użytkowania, ale stan bardzo dobry -10,00 2. Czy Nowy Jork płonie? thriller polityczny, stan bardzo dobry-10,00 3.Ostatni bastion Barta Dawida , klasyka Stephena Kinga,wyd. kieszonkowe-5,00 4.Jesteś cudem Regina Brett, bestseller poradnikowy o życiu, stan bardzo dobry-12,00

Sprzedam książki
Sprzedam książki
10 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam książki 1 szt 10 zl. Odbiór osobisty we Wrześni, możliwa wysyłka. - przepisy Pawła Maleckiego kuchnia Lidla cukiernia Lidla - Anna Starmach pyszne 25 - Ewa Grzelakowska-Kostoglu Red lipstik monster (Tajniki paznokci. Tajniki DIY, Tajniki makijażu) - Regina Brett (Bóg nigdy nie mruga, jesteś cudem) - Jodi Ann Bickley milion cudownych listów - Nocole Sochacki-Wójcicka (mama ginekolog) instaserial o miłości, instaserial o ślubie

Książki Gra o Tron RLM Regina Brett Mark Billingham Lesley Walton Nur
Książki Gra o Tron RLM Regina Brett Mark Billingham Lesley Walton Nur
7 zł
Dębica 30+ kilka dni temu

Sprzedam książki widoczne na zdjęciu. Stan idealny. Koszt wysyłki 5 zł - Eleonora i Park - 10 zł - Gra o Tron - 15 zł - RLM Tajniki Makijażu- 10 zł - 52 powody dla których nienawidzę mojego ojca- 7 zł - Nur Zapiski afgańskie 9 zł - Osobliwe i cudowne przypadku Avy Lavender - 15 zł - Czas Śmierci- 10 zł - Jesteś cudem- 9 zł W razie pytań proszę o wiadomość SMS lub przez Olx :)

Książka Reginy Brett "Kochaj"
Książka Reginy Brett "Kochaj"
24 zł
Chorzów 30+ kilka dni temu

Najnowsza, niezwykle osobista książka Reginy Brett, autorki bestsellerów "Bóg nigdy nie mruga", "Jesteś cudem", "Bóg zawsze znajdzie ci pracę" i "Twój dziennik". Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale i dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste. No dobrze, wygląda na to, że ta książka jest dla każdego. Głodna miłości – tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem, że nie jestem w tym odosobniona. Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu życia, nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji, które mi się przytrafiły – a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy związek uczyniły mnie tą osobą, którą jestem. Dziś wreszcie mogę powiedzieć, że kocham ją całym sercem. Pragnę, żebyś i ty ze wszystkich sił pokochał siebie, swoje życie i otaczających cię ludzi.

Filtr