Sortowanie:
Znaleziony: 7 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Jesteś cudem
Jesteś cudem
12 zł
nowe Szczecinek 30 dni plecy

Sprzedam książkę pod tytułem,, Jesteś cudem,, cena 25 zł

Jesteś cudem
Jesteś cudem
15 zł
30+ kilka dni temu

Nowa książka autorki bestsellera Bóg nigdy nie mruga, cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników na całym świecie Regina Brett, doświadczona przez los dziennikarka, wie, że szczęście zależy od nas samych. Od naszych wyborów i decyzji, które najczęściej wcale nie są tak trudne, na jakie wyglądają. Każda próba zmiany świata wokół siebie na lepsze sprawia, że dokonujemy rzeczy niemożliwych. Cudów, które są osiągalne dla każdego z nas. Codziennie. Autorka niezwykłej książki Bóg nigdy nie mruga, którą pokochali czytelnicy na całym świecie, nie stawia przed nami zadania ponad nasze siły. Pisze raz humorystycznie, innym razem refleksyjnie, ale zawsze z niezachwianą wiarą w człowieka; w dobro, które w nim tkwi i które sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by coś zmienić. To 50 felietonów, które obudzą w nas natchnienie. Choć każdy z nich jest zupełnie inną historią, zebrane w jednym tomie tworzą przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze - małych cudów. Regina Brett pisze od 1986 roku. Za felietony drukowane na łamach największej gazety w Ohio, "The Plain Dealer", otrzymała wiele krajowych i stanowych nagród. Była też dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu. Jej ostatnia książka, Bóg nigdy nie mruga, trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa". Regina Brett prowadzi swój własny talk-show oraz stale wspomaga organizacje non profit. Odbiór osobisty - 0 zł. Wysyłka przelew - 10 zł. Za pobraniem nie wysyłam.

Brett - Jesteś CUDEM /fa
Brett - Jesteś CUDEM /fa
24 zł
Goleniów 27 dni plecy

JESTEŚ CUDEM - REGINA BRETT Nowa książka autorki bestsellera Bóg nigdy nie mruga, cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Tym razem Regina Brett dzieli się z nami opowieściami o tym, że szczęście zależy od nas samych – naszych wyborów i decyzji, które najczęściej nie są aż tak trudne, jak się z pozoru wydają. A każda próba zmiany świata wokół siebie na lepsze sprawia, że dokonujemy cudów. Cudów, które są osiągalne dla każdego z nas. Codziennie. Regina Brett nie stawia przed swoimi czytelnikami zadania ponad ich miarę. Niezależnie od tego, czy humorystycznie, czy refleksyjnie, zawsze pisze z niezachwianą wiarą w człowieka, w dobro, które w nim tkwi i które sprawia, że niemożliwe staje możliwe. Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które obudzą w czytelniku natchnienie. Choć każdy z nich to zupełnie inna historia, zebrane razem tworzą przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze – małych cudów. Regina Brett pisze od 1986 roku. Za felietony drukowane na łamach największej gazety w Ohio, „The Plain Dealer”, otrzymała wiele krajowych i stanowych nagród. Była też dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu. Jej ostatnia książka, Bóg nigdy nie mruga, trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”. Regina Brett prowadzi swój własny talk-show oraz stale wspomaga organizacje non profit. ROK WYDANIA: 2013 STRON - 354 STAN DOBRY TWARDA OPRAWA Możliwa wysyła na koszt kupującego, wpłata na konto. Czas wysyłki ok. 3 dni.

Jesteś cudem Regina Brett
Jesteś cudem Regina Brett
10 zł
Poznań 29 dni plecy

Książka raz przeczytana, okładka lekko zabrudzona, pożółkłe kartki.

książka regina brett jesteś cudem
książka regina brett jesteś cudem
5 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Książka z oznakami używania ale bez dziur czy jakiś większych tragedii. Chętnie się wymienię na inną.

Książka Jesteś cudem Regina Brett
Książka Jesteś cudem Regina Brett
10 zł
Warszawa 17 dni plecy

Sprzedam książkę zgodnie z tytułem. Odbiór osobisty na Mokotowie lub wysyłka paczkomatem.

Książki Gra o Tron RLM Regina Brett Mark Billingham Lesley Walton Nur
Książki Gra o Tron RLM Regina Brett Mark Billingham Lesley Walton Nur
7 zł
Dębica 9 dni plecy

Sprzedam książki widoczne na zdjęciu. Stan idealny. Koszt wysyłki 5 zł - Eleonora i Park - 10 zł - Gra o Tron - 15 zł - RLM Tajniki Makijażu- 10 zł - 52 powody dla których nienawidzę mojego ojca- 7 zł - Nur Zapiski afgańskie 9 zł - Osobliwe i cudowne przypadku Avy Lavender - 15 zł - Czas Śmierci- 10 zł - Jesteś cudem- 9 zł W razie pytań proszę o wiadomość SMS lub przez Olx :)

Filtr