Encyklopedia britannica zoologia

Sortowanie:
Znaleziony: 10 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Encyklopedia Britannica zoologia
Encyklopedia Britannica zoologia
5 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Mam do sprzedania Encyklopedię Britannica za 5 zł. Książka jest w stanie dobrym. Odbiór osobisty lub wysyłka po opłaceniu z góry.

Encyklopedia audiowizualna britannica Zoologia
Encyklopedia audiowizualna britannica Zoologia
8 zł
Dzierżoniów 30+ kilka dni temu

Encyklopedia audiowizualna britannica Zoologia I. Nieuszkodzona. Możliwa wysyłka

Encyklopedia Audiowizualna Britannica Zoologia I
Encyklopedia Audiowizualna Britannica Zoologia I
30 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Encyklopedia Audiowizualna Britannica Zoologia I Książka z płytą Wydawnictwo KURPISZ Książka w stanie więcej niż dobrym bez stempli, zakreśleń, podkreśleń, dopisków Do odbioru w Siemianowicach lub Katowicach Jest możliwość wysyłki

Encyklopedia audiowizualna Britannica - Zoologia 1
Encyklopedia audiowizualna Britannica - Zoologia 1
8 zł
Pabianice 30+ kilka dni temu

Mam do zaoferowania Encyklopedię audiowizualną Britannica - Zoologia 1 : książka wraz z płytą DVD. Zakres zagadnień od A do Z. Twarda okładka. 160 stron. Pięknie wydana. Jeśli masz pytanie napisz lub zadzwoń :) Nie odpowiadam na SMS-y. Zapraszam do kupna, a także do przejrzenia innych moich ogłoszeń :) Jeśli odbiór osobisty to w Pabianicach lub Łodzi.

Encyklopedia Audiowizualna Britannica Zoologia I + DVD
Encyklopedia Audiowizualna Britannica Zoologia I + DVD
10 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Przedmiotem sprzedaży jest tom 1 Zoologia Encyklopedii Audiowizualnej Britannica . Oprawa twarda, 160 stron. Ciekawy przewodnik po świecie zwierząt ze zdjęciami. Do książki dołączona jest płyta DVD. Stan bardzo dobry, brak śladów użytkowania.

Encyklopedia Audiowizualna Britannica - Zoologia cz.1 (z płytą DVD)
Encyklopedia Audiowizualna Britannica - Zoologia cz.1 (z płytą DVD)
10 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Jest to polskie wydanie 1-szej części słynnej encyklopedii Britannica (Zoologia, cz.1, hasła na litery A-O). Cała seria była sprzedawana kiedyś z Dziennikiem. Piękne wydanie z płytą DVD, twarda lakierowana okładka, papier kredowy, wspaniałe zdjęcia, 160 stron, wydrukowano w Hiszpanii. Super stan książki i płyty, lekko przygnieciony koniec jednego z rogów tylnej części okładki (widać na poniższych zdjęciach). Odbiór osobisty (Lublin, Weteranów) lub wysyłka (5zł ekonomiczna lub 11zł polecona priorytetowa).

Popularna encyklopedia Collins Encyklopedia Audiowizualna
Popularna encyklopedia Collins Encyklopedia Audiowizualna
10 zł
Oborniki Śląskie 30+ kilka dni temu

Sprzedam encyklopedie Można kupować pojedynczo lub w komplecie 1. Encyklopedia Audiowizualna Britannica Zoologia cz 1 + płyta CD - 12 zł Britannica 2006, stron 160, stan bardzo dobry - bez śladów użycia Rozmiar 17 x 24,5 Oprawa twarda tekturowa lakierowana szyta 2. Popularna encyklopedia - Collins - 15 zł Firma Księgarska Olesiejuk 2008, stron 831, stan bardzo dobry - bez śladów użycia Rozmiar 16 x 23,5 Oprawa twarda tekturowa lakierowana szyta 3. Encyklopedia Gazety Wyborczej tom I - red Rawicz - 8 zł PWN, stron 800, stan bardzo dobry - bez śladów użycia Rozmiar 14,5 x 22 Oprawa twarda tekturowa szyta Polecam! Koszty przesyłki: ekonomiczna - 7,00, priorytetowa - 7,50, polecona ekonomiczna - 16,00 lub polecona priorytetowa - 18,50. Paczkomat- 12 zł. Przesyłka kurierska - 17 zł (do 20 kg)

nowa Encyklopedia Audiowizualna Britannica Discovery 24 t + DVD unikat
nowa Encyklopedia Audiowizualna Britannica Discovery 24 t + DVD unikat
590 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest nowa unikatowa encyklopedia, która posiadając załączone w każdym tomie tematyczne DVD przeniesie każdego w świat wiedzy, ciekawostek, informacji. Jest to Wielka Audiowizualna Encyklopedia Britannica składająca się z 24 tomów, których zawartość stanowią zwięzłe artykuły hasłowe przygotowane przez wydawców Encyklopedia Britannica oraz Wydawnictwo Kurpisz SA. Do każdego tomu dołączona jest płyta DVD z filmami dokumentalnymi. Encyklopedia wydana jest na wysokiej jakości kredowym papierze, a zamieszczone zdjęcia są także najwyższej jakości. Książki skierowane są zarówno do uczniów, jak i studentów i osób dorosłych -do każdego! Encyklopedia może być nie tylko źródłem wiedzy (dostępnym od ręki), ale i zarazem piękną ozdobą półki w salonie. W zestawie kompletne tomy: - ZOOLOGIA I - SZTUKA I - GEOGRAFIA I - FILM I TEATR - BOTANIKA - MUZYKA - BIOLOGIA - HISTORIA I - NAUKA I TECHNIKA I - ZOOLOGIA II - CZŁOWIEK I MEDYCYNA - LUDY I JĘZYKI - SPORT I REKRACJA - LITERATURA I - GEOGRAFIA II - NAUKA I TECHNIKA II - SZTUKA II - GEOLOGIA II - HISTORIA II - FILOZOFIA I RELIGIA - ZIEMIA I WSZECHŚWIAT - LITERATURA II - EKONOMIA I GOSPODARKA - NAUKA I TECHNIKA III Stan: nowy, idealny - błyszczące okładki i strony na papierze kredowym, nieużywana, niezniszczona, płytki nowe. kompletna! Sprzedaję tylko jako całość. Jeśli ktoś z Państwa chciałby kilka rzeczy to proszę o wiadomość - utworzę wtedy jedną ofertę z ceną łączną za wszystkie rzeczy i jedna ceną za przesyłkę łączną. Nie ma problemu. Zapraszam do przejrzenia pozostałych ofert! Sprzedawane przeze mnie przedmioty są zadbane, pochodzą z domu bez papierosów oraz zwierząt.

WSPANIAŁA ENCYKLOPEDIA AUDIOWIZUALNA BRITANNICA 24 tomy!
WSPANIAŁA ENCYKLOPEDIA AUDIOWIZUALNA BRITANNICA 24 tomy!
30+ kilka dni temu

Absolutnie nowa, oryginalnie zafoliowana, wspaniała kolekcja 24 bogato ilustrowanych tomów Encyklopedii Audiowizualnej Britannica. Do każdego z tomów dołączona jest także oryginalnie zafoliowana płyta DVD z filmami dokumentalnymi przygotowanymi przez uniwersytety i instytucje naukowe Unii Europejskiej oraz Ameryki Łacińskiej. Tematyka poszczególnych tomów, to m. innymi: Biologia, Botanika, Człowiek i medycyna, Ekonomia i gospodarka, Film i teatr, Filozofia i religie, Geografia, Geologia, Historia, Literatura, Ludy i języki, Muzyka, Nauka i technika, Sport i rekreacja, Sztuka, Ziemia i wszechświat, Zoologia. Encyklopedia wydana na wysokiej jakości papierze, zdjęcia najwyższej jakości. Absolutny hit, świetna wartościowa pozycja! Gorąco polecam! Proponuję cenę 720 zł lub zamianę na coś. Cena (oczywiście do rozsądnej negocjacji) nie zawiera kosztów ewentualnej wysyłki, które pokrywa kupujący. Preferuję odbiór osobisty przez zainteresowaną osobę. Na terenie Warszawy możliwy dowóz.Na ewentualne pytania odpowiem telefonicznie: 601621888 lub e-mailem. Możliwa też zamiana na coś.

Zoologia 1, Słownik Chemia, Matura WOS, Matematyka od A do Z
Zoologia 1, Słownik Chemia, Matura WOS, Matematyka od A do Z
30 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Tytuł: Zoologia I Encyklopedia Audiowizualna Autor: Praca zbiorowa Opis książki na tylnej okładce: Wielka audiowizualna encyklopedia tematyczna składająca się z 24 książek, których zawartość stanowią zwięzłe artykuły hasłowe przygotowane przez wydawców Encycloapedia Britannica oraz wydawnictwo Kurpisz SA, a także 24 DVD z filmami dokumentalnymi przygotowanymi przez prestiżowe uniwersytety i instytucje naukowe Unii Europejskiej oraz Ameryki Łacińskiej. Tytuł: Słownik Szkolny Chemia Autor: praca zbiorowa Opis książki na tylnej okładce: Słownik zawiera: -około 1700 haseł w układzie alfabetycznym -hasła z chemii teoretycznej, nieorganicznej, organicznej, fizycznej, analitycznej, technologii chemicznej i ochrony środowiska -etymologię i wymowę tytułów haseł -nomenklaturę związków zgodną z zaleceniami Międzynarodowej Unii Chemii Czystej i Stosowanej (IUPAC) -nazwy handlowe, techniczne, zwyczajowe. Tytuł: Matura 2013 Wiedza o Społeczeństwie Autor: Piotr Leszczyński, Tomasz Snarski Tytuł: Matematyka od A do Z Repetytorium Maturalne poziom podstawowy i rozszerzony. Autor: Janusz Karkut Opis książki na tylnej okładce: Książka Matematyka od A do Z. Repetytorium składa się z jedenastu rozdziałów. Każdy rozdział zawiera trzy elementy: definicje i twierdzenia, przykładowe rozwiązania zadań oraz zadania do samodzielnego rozwiązania ( z odpowiedziami). Walorem Repetytorium są 302 rozwiązane przykłady. Liczba zadań do samodzielnego rozwiązania dla zakresu podstawowego wynosi 110, zaś dla zakresu rozszerzonego 204. Encyklopedia jak nowa a książki maturalne są w bardzo dobrym stanie, widoczne ślady użytkowania. Możliwość (preferowana) odbioru osobistego w Gdańsku. Cena nie zawiera kosztu wysyłki.