Sortowanie:
Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Będziemy rodzicami
Będziemy rodzicami
8 zł
nowe Gdańsk 30+ kilka dni temu

stan. b. dobry , okładka twarda

Będziemy rodzicami + Jestem mamą
Będziemy rodzicami + Jestem mamą
12 zł
Tychy 11 dni plecy

Poradnik "Będziemy rodzicami" o ciąży, porodzie oraz wychowywaniu dziecka bardzo dokładnie wszystko opisane, wydawnictwo Muza Sa, autor Barbara Nees-Delaval. -stan bardzo dobry "Jestem mamą" to zbiór opowieści młodych, pracujących mam o ich dojrzewaniu do macierzyństwa, o tym, jak dziecko zmieniło ich świat, jak go wzbogaciło. Przeczytajcie o mamach żyjących w udanych związkach i o mamach samotnych, o mamach, które miały problemy z karmieniem. -porwana 1 strona tytułowa,reszta w nienagannym stanie.

Będziemy rodzicami Barbara Nees-Delaval
Będziemy rodzicami Barbara Nees-Delaval
8 zł
Gdańsk 27 dni plecy

Będziemy rodzicami ;Barbara Nees-Delaval; MUZA SA 2001 ;370 str.21,5x27 cm

Ciąża książki zestaw 4 książek Rodzicielstwo
Ciąża książki zestaw 4 książek Rodzicielstwo
45 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Zestaw 4 książek Stan bardzo dobry Będziemy rodzicami 2005 str. 376 Ciąża poradnik dla rodziców 2012 str.408 Zdrowa ciąża. Poradnik kochającej mamy 2012 str.392 Ciąża. Przewodnik po dziewięciu najważniejszych miesiącach w życiu kobiety. 2008 str.264 Waga książek 4kg.

Księga imion Marek Urbański
Księga imion Marek Urbański
15 zł
Piekary Śląskie 30+ kilka dni temu

Księga imion Marek Urbański Twarda, 288 str. Skąd pochodzi, co znaczy i jakie skojarzenia budzi Twoje imię. Poznaj swoich patronów i słynnych imienników. Sprawdź, czy osobowość Twoich krewnych, przyjaciół i znajomych rzeczywiście ma coś wspólnego z ich imionami. W opinii naszych przodków wybór imienia dla nowo narodzonego potomka był decyzją, która mogła przesądzić o jego przyszłości. Nie mieli oni wątpliwości, że życiem człowieka kieruje przeznaczenie; równie powszechnie i głęboko zakorzenione było jednak przekonanie, że ludzie mogą wpływać na los – targować się z nim, wchodzić w układy, a nawet wymusić zmianę jego wyroków. Jednym z typowych przejawów takiego sposobu rozumowania była wiara w sprawczą, magiczną moc imienia. Dlatego imiona zawsze coś znaczyły – i to z zasady coś bardzo pochlebnego. Nazywając syna „Silnym jak Niedźwiedź” czy „Darem Bogów”, a córkę „Gwiazdą Zaranną” albo „Kwiatem Róży”, rodzice wierzyli, że tym samym ukształtują osobowość dziecka. Wiara w magię imienia – trwa w gruncie rzeczy do dziś. Już choćby z tej przyczyny warto wiedzieć cokolwiek o pochodzeniu i znaczeniu najbardziej popularnych imion, ich patronów oraz noszących je wybitnych osobistości. Może to pomóc, kiedy sami staniemy się szczęśliwymi rodzicami i będziemy musieli któreś z nich wybrać. Przedstawionych w tej książeczce charakterystyk nosicieli poszczególnych imion nie należy oczywiście traktować ze śmiertelną powagą, ale czasami bywają one zdumiewająco trafne. Miłej zabawy!