Sortowanie:
Znaleziony: 13 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Ćwiczenia do historii
Ćwiczenia do historii
15 zł
nowe Łabiszyn 30+ kilka dni temu

Witam ! Mam na sprzedaż ćwiczenia do historii . Ćwiczenia są nowe . Możliwość wysyłki. Zapraszam do kontaktu.

Historia Poznać przeszłość karty pracy ucznia 2 NOWA 2020
Historia Poznać przeszłość karty pracy ucznia 2 NOWA 2020
19 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Ćwiczenia do 2 kl. LO/ technikum do historii po szkole podstawowej. Poznać przeszłość 2 poziom podstawowy. Ćwiczenia są nowe. Odbiór osobisty ul. Daniłowskiego 1.

Slasami przeszłości- zbior zadań
Slasami przeszłości- zbior zadań
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Ćwiczenia nie używane. Może komuś się przydadzą do nauki historii.

History of Dark ages I early man to the fall of Rome
History of Dark ages I early man to the fall of Rome
15 zł
Lębork 30+ kilka dni temu

Historia światowa dla dzieci do 1915 roku twarda oprawa, w języku angielskim. Używana, super dla dzieci młodzieży do ćwiczenia rozumienia języka i historii.

Plastyka 4-6 Zeszyt ćwiczeń Część 2 Szkoła podstawowa
Kubicka
OPERON
Plastyka 4-6 Zeszyt ćwiczeń Część 2 Szkoła podstawowa Kubicka OPERON
15 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Autor: Beata Kubicka Wydawnictwo: Operon Rok wydania: 2011 Oprawa: miękka Liczba stron: 64 Format: 16.5x23.5cm Stan: Widoczny na zdjęciu Przygotowaliśmy dwie części zeszytów ćwiczeń do plastyki. Drugi zeszyt stanowi pomoc dla uczniów w utrwalaniu wiedzy z historii sztuki. Zadanie to ułatwia jego przystępna forma: rebusy, krzyżówki, ćwiczenia do uzupełnienia, ćwiczenia na przyporządkowanie. Wykorzystując znajomość podstawowych faktów z historii sztuki i sięgając do własnej wyobraźni, uczniowie uzupełniają i tworzą różnorodne prace plastyczne. Wysyłka paczkomatem InPost. Odbiór osobisty w Gdańsku.

Historia. Śladami przeszłości 3 Ćwiczenia gimnazjum Nowa era
Historia. Śladami przeszłości 3 Ćwiczenia gimnazjum Nowa era
69 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Sprzedam nowe, nieużywane ćwiczenia do historii dla 3 klasy gimnazjum. Stan idealny. Autor: Iwona Janicka. Ćwiczenia obejmują następujące działy: Europa i Polska w czasach oświecenia, Czas wielkich zmian, Europa od Napoleona do Wiosny Ludów, Ziemie polskie w I połowie XIX wieku, Świat w II połowie XIX wieku. Ziemie polskie po Wiośnie Ludów, I wojna światowa.

klasa 4 podręczniki ćwiczenia
klasa 4 podręczniki ćwiczenia
10 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

witam, sprzedam widoczne na zdjęciu: - podręczniki do muzyki, - karty pracy religia - sprzedane - jutro pójdę w świat - ćwiczenia, - klucz do historii- ćwiczenie - przyrody do klasy 4 szkoły podstawowej każda w cenie 10 zł. Zaznaczam, że są to książki uzupełnione. matematyka ćwiczenia uzupełnione po 5 zł posiadam jeszcze do sprzedania książki do 4 klasy czyste w cenie 15 zł odbiór osobisty lub wysyłka

klasa 4 podręczniki ćwiczenia
klasa 4 podręczniki ćwiczenia
10 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

witam, sprzedam widoczne na zdjęciu: - podręczniki do muzyki, - karty pracy religia - sprzedane - jutro pójdę w świat - ćwiczenia, - klucz do historii- ćwiczenie - przyrody do klasy 4 szkoły podstawowej każda w cenie 10 zł. Zaznaczam, że są to książki uzupełnione. matematyka ćwiczenia uzupełnione po 5 zł posiadam jeszcze do sprzedania książki do 4 klasy czyste w cenie 15 zł odbiór osobisty lub wysyłka koszt 9,50 zł przy wpłacie na konto - jedna książka 19,50 zł pobraniowa przy wysyłce większej ilości książek 14,50 zł przy wpłacie na konto

Wczoraj i dziś 5 Historia klasa 5 zeszyt ćwiczeń Nowa Era
Wczoraj i dziś 5 Historia klasa 5 zeszyt ćwiczeń Nowa Era
10 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Wczoraj i dziś 5 Historia klasa 5 zeszyt ćwiczeń Nowa Era Ćwiczenia do historii dla 5 klasy używane tzn. uzupełniony długopisem 1 rozdział z całych ćwiczeń! W środku uzupełniony tylko gdzieniegdzie rozdział o Grecji. Reszta czysta. Nadają sie dla innego dziecka. Stan ćwiczeń jak na załączonych zdjeciach. Okladka przednia pomazana i trochę pomiętolona. Możliwa wysyłka na koszt kupującego, za pomocą: Poczty Polskiej, paczkomatu Inpost, Paczka w Ruchu do ustalenia. Odbiór w Warszawie, najchętniej Praga Północ lub inne miejsce do ustalenia. Pierwszy kontakt przez olx. Zapraszam do obejrzenia innych moich ogłoszeń.

Historia. Poznać przeszłość. Wiek XX. Podręcznik. Zakres podstawowy
Historia. Poznać przeszłość. Wiek XX. Podręcznik. Zakres podstawowy
15 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

SZCZEGÓŁY Podręcznik do historii „Poznać przeszłość. Wiek XX” w atrakcyjny sposób prezentuje bogatą w wydarzenia historię XX wieku oraz wyjaśnia zachodzące wówczas procesy. Na początku publikacji znajduje się element „Co było wcześniej”, który jest przypomnieniem wiadomości z ostatnich lekcji gimnazjum. Treści podręcznika wzbogacono licznymi zdjęciami, infografikami, mapami, danymi statystycznymi oraz tekstami źródłowymi i biogramami ważnych postaci historycznych, a większość tych elementów obudowana jest poleceniami. Wszystkie jednostki tematyczne kończą się ćwiczeniami utrwalającymi poznane wiadomości oraz propozycjami dodatkowych publikacji książkowych oraz odnośników do stron internetowych, które umożliwią poszerzenie wiedzy z określonego zakresu. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono podsumowanie, dodatkowe ćwiczenia ułatwiające powtórzenie wiadomości oraz oś czasu z zaznaczonymi najważniejszymi faktami z tematów znajdujących się w tym rozdziale. Nr dopuszczenia: 525/2012

Atlas treningu siłowego, Delavier, PZWL, 2007
Atlas treningu siłowego, Delavier, PZWL, 2007
45 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Sprzedam książkę: Atlas treningu siłowego Delavier, PZWL, 2007, Wydanie pierwsze W atlasie przedstawiono wszystkie najważniejsze elementy treningu siłowego. Liczne, doskonałej jakości ryciny obrazują zaangażowanie poszczególnych grup mięśniowych przy wykonywaniu różnych ćwiczeń. Precyzyjne opisy ruchów, praktyczne rady i komentarze umożliwiają zrozumienie celu danego ćwiczenia i ułatwiają poprawne prowadzenie treningu. Osobne rozdziały poświęcono najczęściej występującym urazom oraz patologiom związanym z uprawianiem kulturystyki. Książka ta cieszy się dużą popularnością zarówno w Europie, jak i w Ameryce, a także w Australii i Nowej Zelandii. Jej wersja anglojęzyczna doczekała się wielu wydań. Adresowana jest do osób zajmujących się kulturystyką, które pragną harmonijnie i planowo rozwijać swoje mięśnie. ·Ze względu na rzetelne podejście do anatomii człowieka publikacja powinna zainteresować także studentów akademii medycznych (wydziały rehabilitacji i fizjoterapii), studentów akademii wychowania fizycznego i studentów akademii sztuk pięknych (wydziały malarstwa i rzeźby). O autorze: Frédéric Delavier studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Paryżu i brał udział w zajęciach z anatomii w akademii medycznej. Prowadził badania z zakresu anatomii porównawczej oraz badania paleontologiczne w Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu. Wicemistrz Francji w powerliftingu w 1990 roku, redaktor magazynu Le monde du muscle. Publikuje w wielu fachowych czasopismach kulturystycznych, takich jak Iron-Man i Men's Health. Polecam. Stan idealny.

Kapuściński Ryszard "BUSZ PO POLSKU"
Kapuściński Ryszard "BUSZ PO POLSKU"
20 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

twarda oprawawydawnictwo: Czytelnik 2009Wznowienie pierwszej książki przyszłego autora „Cesarza” z 1962 roku, jedynej książki w jego dorobku w całości traktującej o Polsce. Edycja wzbogacona – w stosunku do pierwszego wydania – o napisany w połowie lat 80. XX w. tekst zatytułowany „Ćwiczenia pamięci”. Autor wspominając dzieciństwo, które przypadło na czas wojny, wyznaje: „kiedy skończyła się wojna, znałem tylko piekło”. Akcja reportaży składających się na „Busz po polsku” rozgrywa się w latach 50 i 60., na prowincji, w Olecku, w Puszczy Białowieskiej, nad Narwią, w okolicach Brodnicy, pod Mławą, we wsi Grunwald, w Pratkach koło Ełku, krótko mówiąc - gdzie diabeł mówi dobranoc. Ich bohaterami są: dwie Niemki uciekające z domu starców w Szczytnie, flisak, stróż nocny, małorolny chłop klepiący biedę, robotnicy sezonowi, wyrzuceni ze studiów, którzy nie chcą wracać z Warszawy do swoich rodzinnych miasteczek i wsi, ludzie bez stałego adresu. Ale także inżynier, nauczyciel historii, student SGPiS nazwiskiem Piątkowski, który jest rekordzistą świata w rzucie dyskiem, młodzi mężczyźni odbywający służbę wojskową. Ozdobą tomu są reportaże „Danka” i „Sztywny”, które wydają się być niemal gotowymi scenariuszami filmowymi. „Busz po polsku” – ostatni raz wydany w osobnej książce w roku 1979 - to klasyka polskiego reportażu.

Chiński. Kaligrafia. Nauka pisania znaków Edgard
Chiński. Kaligrafia. Nauka pisania znaków Edgard
30 zł
Żukowo 30+ kilka dni temu

CHIŃSKI Kaligrafia to wyjątkowa książka, z którą poznasz:- zapis ponad 270 chińskich znaków i skutecznie się ich nauczysz,- sposoby pisania znaków i wyćwiczysz je dzięki specjalnie przygotowanym kartom,- znaczenie znaków i dodatkowe słowa, w których występują,- podstawy języka, które pozwolą ci kontynuować naukę na wyższym poziomie.Chiński Kaligrafia to książka przeznaczona dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem chińskim.Na 120 stronach szczegółowo przedstawiono ponad 270 najbardziej podstawowych znaków pisma chińskiego podzielonych według 60 kluczy. Każdy znak jest opatrzony komentarzem na temat jego etymologii, informacjami o wymowie, tłumaczeniem, przykładowymi słowami zawierającymi dany znak oraz sposobem zapisu kreska po kresce.Część teoretyczna przedstawia w skrócie ogólne informacje na temat języka chińskiego, jego historii, reformy pisma czy też kategorie chińskich znaków. Dzięki informacjom na temat podstawowych kresek pisma chińskiego oraz kolejności ich zapisu nauka pisania znaków będzie o wiele łatwiejsza.Część praktyczna książki to nauki zapisu każdego znaku kreska po kresce wraz z miejscem na ćwiczenie. Na końcu książki umieszczono arkusze do ćwiczenia pisania wszystkich znaków.Dzięki książce Chiński Kaligrafia szybko i skutecznie opanujesz umiejętność pisania chińskich znaków, czyli to, co do nauki chińskiego jest absolutnie niezbędne. W łatwy i przejrzysty sposób nauczysz się zapisu każdego znaku, poznasz jego znaczenia, a także najpopularniejsze słowa, w których znajdziesz poszczególne znaki. Okładka:miękka Rok wydania:2012 Język:polski Wysyłka możliwa na koszt kupującego. Wpłata na konto. Czas wysyłki 3 dni Nie wysyłam za pobraniem pocztowym

Filtr