Sortowanie:
Znaleziony: 16 ogłoszenie w kategorii Sport Polska: Wszystkie miasta
Hypervolt plus - urządzenie do masażu
Hypervolt plus - urządzenie do masażu
1400 zł
nowe Gliwice 30+ kilka dni temu

Sprzedam pistolet do masażu rewelacyjnej firmy HYPERVOLT.Jest to druga edycja tego urządzenia- HYPERVOLT +. Urzadzenie nowe z lekko przybrudzonym opakowaniem. Urządzenie masujące poprzez wibracje w trzystopniowej skali.Zmienne końcówki pozwalają na polepszenie jakości masażu. Urządzenie do masażu wibracyjnego, pomagające rozluźnić spięte mięśnie, zwiększyć krążenie krwi, poprawić jakość mięśni i osiągnąć optymalny zakres ruchu.Towar pochodzący z niemieckich autletów. W pełni sprawny. Sprawdzony już w Niemczech .Polecam.

Dynamic Recovery Gun - Urządzenie do masażu i regeneracji
Dynamic Recovery Gun - Urządzenie do masażu i regeneracji
1000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Sprzedam urządzenie do masażu wibracyjnego - DYNAMIC RECOVERY GUN. Pomaga zmniejszyć ból i sztywność mięśni, poprawia krążenie, zakres ruchów oraz ogólny stan zdrowia tkanek miękkich. - po więcej informacji polecam udać się na stronę dystrybutora. Cena katalogowa zestawu to 1500 zł. Posiadam FV do wglądu, gwarancja ważna jeszcze 5 miesięcy. Stan idealny, działa bez zarzutu. Nie wysyłam za pobraniem!

Pistolet do masażu + 4 głowice i torba
Pistolet do masażu + 4 głowice i torba
299 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Czas wysyłki do 2 dni Darmowa dostawa.!!! Elektryczny masażer, pistolet to najlepsze i najskuteczniejsze urządzenie do masażu wibracyjnego, za pomocą którego rozluźnisz spięte mięśnie po wyczerpującym treningu oraz przyspieszysz krążenie krwi jednocześnie przyśpieszając regeneracje organizmu oraz samopoczucie. Urządzenie jest ultralekkie i niezwykle kompaktowe, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Dzięki 3 stopniom intensywności wibracji i 4 końcówkom (końcówki w zestawie) przeznaczonym do konkretnych celów i grup mięśniowych, skutecznie dociera do tych partii mięśniowych, do których nie docierają rollery i piłki do masażu. Dane techniczne: Amlituda: 12mm Częstotliwość: 4000r/min Znamionowe wejście: AC 100 ~ 240 V 50/60Hz Czas wytrzymałości: 6 godzin Liczba głowic masujących: 4 Pojemność baterii: 2600 mAh Napięcie znamionowe akumulatora: DC 16.8 V Rozmiar: 170x240mm Wejście ładowarki USA . W zestwie dodaję adapter.

Masażer rehabilitacyjny
Masażer rehabilitacyjny
30 zł
Łódź 21 dni plecy

Bamboo Massagematte Materac rehabilitacyjno przeciwbólowy, masujący obustronnie,mało używany ORYGINALNY NIEMIECKI PRZEDSTAWIAM ORYGINALNY NIEMIECKI MATERAC REHABILITACYJNO - PRZECIWBÓLOWY OBUSTRONNIE MASUJĄCY, POSIADAJĄCY DWIE STRONY DO MASAŻU: NA LATO I NA ZIMĘ. ZALETY MASAŻU: Masaż to bardzo stary rodzaj fizykoterapii. Może on skutecznie rozładowywać stres i napięcie wywołując uczucie odprężenia i komfortu. Materac z funkcją masażu stanowi kombinację tradycyjnego masażu chińskiego i nowoczesnych technik kontrolowanych za pomocą systemu mikrokomputerowego. Dostępnych jest sześć trybów masażu: ugniatanie, obijanie, masaż "Shiatsu", wałkowanie, drapanie plus kombinacja wszystkich pięciu trybów, który uaktywnia wszystkie obszary ciała, takie jak szyję, ramiona, plecy, uda i nogi w celu pobudzenia krążenia krwi i zwiększenia poziomu metabolizmu, a także łagodzenia bólu pleców oraz bólów spowodowanych menstruacją. Materac z funkcją masażu • Masaż wibracyjny • Materac dwustronny • Wielofunkcyjne kule do masażu wibracyjnego • Kontroler • Mikrokomputerowy system sterowania • Relaks • Komfort . Strona Bamboo na lato . Strona z tkaniny na zimę OPIS PRODUKTU: Bamboo Materac z funkcją masażu Do użytku dla całej rodziny Mikrokomputerowy system sterowania Źródło zasilania 12 V DC – bezpieczne i niezawodne Dostępnych sześć trybów masażu: ugniatanie, obijanie, masaż "Shiatsu", wałkowanie, drapanie oraz kombinacja wszystkich pięciu trybów Do zastosowania w domu, biurze, salonie piękności, etc.. Regulowana intensywność i prędkość masażu Funkcja ustawiania czasu: Urządzenie wyłącza się w sposób automatyczny przed upływem 15 minut ciągłej pracy.

Masażer BH Fitness Tactile Tonic Pro
Masażer BH Fitness Tactile Tonic Pro
1000 zł
Sochaczew 30+ kilka dni temu

Tylko odbiór osobisty. Stan idealny, użyty kilka razy, nakładki na pas nie posiadają oznak użytkowania. Opis: - 3 rodzaje masażu/różne pasy - Pas do masażu pleców i ramion (rozluźnijący) - Pas do masażu ud i pośladków (redukuje celulitis) - Pas do masażu pośladków (kształtujący) - 6 prędkości pracy Wymiary: 71 x 40 x 108cm; waga: 16kg Masażer wibracyjny pomaga w zrelaksowaniu sztywnych mięśni i pozbycia się bólu stawów. Urządzenie do masażu wibracyjnego. Trzy pasy wymienne pozwalają masować grzbiet, biodra, brzuch, uda, podudzie i ramiona. Poprawia ukrwienie, redukuje grubość tkanki tłuszczowej, likwiduje cellulitis, działa relaksacyjne. Masaż rozgrzewający wgłębny i tonizujący. Masażer przeznaczony jest do regularnego stosowania w domu (3-7 godzin tygodniowo) Przeznaczony do regularnego użytku do domowego: Najlepszy wybór dla początkujących i amatorów, którzy preferują fitness w domu i chcą przejść na wyższy level w swoim treningu. • Pas do masażu: Pomaga zrelaksować sztywne mięśnie i pozbyć się bólu mięśni. Idealny zarówno przed jak i po treningu, pas zwiększa krążenie krwi. • 6 prędkości silnika: Oferuje kontrolowane ustawienia masażu w oparciu o użytkownika i obszar zastosowań • Platforma Plexiglass i zaawansowanie: Stabilna konstrukcja. Nowoczesny i atrakcyjny design dla Twojego domu. • Całkowicie obudowane z materiałów wysokiej jakości: Gładka i cicha praca podczas użytkowania. • Ergonomiczny uchwyt: Umożliwia trzymanie się podczas pracy pasa masażera. • 3 pasy masujące i relaksujące: Zostały zaprojektowane, aby zapewnić różne rodzaje masażu na różne części ciała, po to by uzyskać swoje cele takie jak zredukowanie cellulitu na udach i biodrach, ujędrnienie pośladków, zrelaksowanie mięśni pleców i barków.

Mata masująca Bionet Fit N-17
Mata masująca Bionet Fit N-17
200 zł
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Sprzedam matę masującą FIT N-17 firmy CBR BIONET. Mata była używana tylko raz i jest w idealnym stanie. Opis Aparat FIT N-17 przeznaczony jest do masażu wszystkich części ciała przylegających do powierzchni materaca. W trakcie masażu wibracyjnego rozluźniane są mięśnie i następuje zwiększenie ukrwienia poprzez rozszerzenie naczyń włosowatych. Jest urządzeniem przeznaczonym do stosowania przede wszystkim w warunkach domowych, jak również w gabinetach masażu, klubach sportowych, domach wypoczynkowych i gabinetach odnowy biologicznej. Budowa aparatu FIT N-17 Aparat składa się z trzech części masujących obszytych wysokogatunkowym, zmywalnym materiałem skóropodobnym (przeznaczony do użytku dla wielu osób). W każdej z nich zainstalowany jest moduł masujący. Całość sterowana jest prostym w obsłudze pilotem połączonym z materacem, zasilanym zasilaczem sieciowym 12V. Pilotem można włączać i wyłączać urządzenie, zmieniać programy i regulować siłę masażu. Wszystkie cztery programy Aparatu FIT N-17 mają działanie relaksujące - natężenie pulsacji na poziomie 1 i 2 ma działanie uspokajające i rozluźniające, wpływając na wszystkie grupy mięśni przylegających do materaca. Natomiast poziom 3 i 4 działa pobudzająco. Aparat FIT N-17 wspomaga również proces neutralizacji tkanki tłuszczowej części ciała przylegającej do materaca. Często stosowany jest przy kuracjach odchudzających i w walce z cellulitem. Wymiary: 1100 x 480 mm

masażer gun urządzenie do masażu mięśni pistolet
masażer gun urządzenie do masażu mięśni pistolet
170 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

MASAŻER GUN URZĄDZENIE DO MASAŻU MIĘŚNI PISTOLET To najlepsze i najskuteczniejsze urządzenie do masażu wibracyjnego, dzięki któremu będziesz w stanie rozluźnić spięte mięśnie, przyspieszyć krążenie krwi, poprawić jakość mięśni i zwiększyć zakres ruchu. Urządzenie jest ultralekkie (1,1kg) i niezwykle kompaktowe, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Dzięki 6 pozimowymi mocami oraz 4 końcówkom przeznaczonym do konkretnych celów i grup mięśniowych, skutecznie dociera do tych partii mięśniowych, do których nie docierają rollery i piłki do masażu. dostępny w 4 kolorach: czerwony czarny niebieski szary Rodzaje i przeznaczenie głowic Widełki – końcówka wykonana z twardego tworzywa, przeznaczona do pracy na mięśniach węższych i długich (np. prostownik grzbietu, czworoboczny grzbietu, brzuchaty łydki). Sprawdza się również w terapii tkanek w okolicy ścięgna Achillesa, gdzie umożliwia pracę na tkance omijając ścięgno. Zaokrąglone zakończenia końcówki sprawiają, że końcówka płynnie przesuwa się po ciele i dokładnie dociera do tych grup mięśniowych, do których jest przeznaczona. Pocisk – najbardziej precyzyjna ze wszystkich końcówek. Wykonana z twardego tworzywa i przeznaczona do punktów spustowych (zgrubień na tkance mięśniowej powodujących ból, często promieniujący do innych obszarów ciała). Dokładnie dociera do najtrudniej położonych grup mięśniowych Płaska T i D – wykonana z twardego tworzywa nadaje się do pracy na małych i dużych grupach mięśniowych. Zapewnia bardzo dobry kontakt z ciałem pozwalając na dotarcie do głębiej położonych tkanek. Przydatna również w pracy na mocniej spiętych i zbitych partiach mięśniowych, takich jak mięsień czworogłowy uda czy piersiowy większy. Okrągłe – najbardziej uniwersalna ze wszystkich końcówek, wykonana z trwałej pianki nie ulegającej odkształceniom. Głowica przeznaczona do masażu wszystkich części ciała i używana do powierzchownej pracy o umiarkowanej intensywności. 6 różnych prędkości: LEVEL 1 - 2100 rpm LEVEL 2 - 2400 rpm LEVEL 3 - 2700 rpm LEVEL 4 - 3000 rpm LEVEL 5 - 3300 rpm LEVEL 6 - 3600 rpm

Nietrafiony prezent! Pistolet do masażu. Masaż wibracyjny
Nietrafiony prezent! Pistolet do masażu. Masaż wibracyjny
250 zł
Radom 30+ kilka dni temu

Nietrafiony prezent. Włączony w celu sprawdzenia czy działa, nie posiadam paragonu. Sprzedaje wszystko co dostalem, razem z teczką. Urządzenie do masażu wibracyjnego, pomagające rozluźnić spięte mięśnie, fzwiększyć krążenie krwi, poprawić jakość mięśni i osiągnąć optymalny zakres ruchu. Lekkie, bezprzewodowe i w pełni mobilne urządzenie do terapii pneumatycznej, przeznaczone zarówno do użytku fizjoterapeutów jak i osób indywidualnych, które chcą zadbać o swoje zdrowie i uchronić się przed kontuzjami. Dzięki 3 stopniom intensywności wibracji i maksymalnej częstotliwości wibracji na poziomie 3,200 uderzeń na minutę Pistolet, to świetny sposób na zastąpienie pracy fizjoterapeuty i codzienny masaż, który poprawia jakość tkanki mięśniowej i pomaga zwiększyć zakres ruchu. 3 poziomy intensywności wibracji Maksymalna częstotliwość 3,200 uderzeń na minutę Wydajna bateria litowo-jonowa umożliwiająca 3-godzinną pracę na jednym ładowaniu 4 końcówki do precyzyjnego masażu mięśni WŁAŚCIWOŚCI GŁOWIC: Okrągła – najbardziej uniwersalna ze wszystkich końcówek, wykonana z trwałej pianki nie ulegającej odkształceniom. Głowica przeznaczona do masażu wszystkich części ciała i używana do powierzchownej pracy o umiarkowanej intensywności. Płaska – wykonana z twardego tworzywa nadaje się do pracy na małych i dużych grupach mięśniowych. Zapewnia bardzo dobry kontakt z ciałem pozwalając na dotarcie do głębiej położonych tkanek. Przydatna również w pracy na mocniej spiętych i zbitych partiach mięśniowych, takich jak mięsień czworogłowy uda czy piersiowy większy. Pocisk – najbardziej precyzyjna ze wszystkich końcówek. Wykonana z twardego tworzywa i przeznaczona do punktów spustowych (zgrubień na tkance mięśniowej powodujących ból, często promieniujący do innych obszarów ciała). Dokładnie dociera do najtrudniej położonych grup mięśniowych. Widełki – wykonana z twardego tworzywa końcówka, przeznaczona do pracy na mięśniach węższych i długich (np. prostownik grzbietu, czworoboczny grzbietu, brzuchaty łydki). Sprawdza się również w terapii tkanek w okolicy ścięgna Achillesa, gdzie umożliwia pracę na tkance omijając ścięgno. Pozwala dotrzeć głęboko do mięśni a poprzez zmianę kąta położenia, daje możliwość precyzyjnego dotarcia do konkretnych punktów.

Pistolet do Masażu / Masażer Wibracyjny / Massage Gun + 6 głowic+ Etui
Pistolet do Masażu / Masażer Wibracyjny / Massage Gun + 6 głowic+ Etui
189 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Pistolet do Masażu / Masażer Wibracyjny / Massage Gun + 6 głowic+ Etui WYSYŁAM PACZKI ! ZA POBRANIEM ! Parametry Kolor : Srebrny , Złoty lub Czarny Marka: Powermat Model: PM-MAS-1800BM Napięcie znamionowe akumulatora: 14,8 V DC Pojemność akumulatora: 1800 mAh Typ akumulatora: Li-Ion Moc znamionowa: 45 W Ilość poziomów wibracji: 20 Częstotliwość uderzeń: 1500 - 2600 [rpm] Waga urządzenia netto: 820 g Waga akumulatora: 400 g Czas pracy na baterii: 3 - 3,5 h Napięcie zasilacza: 230 V / 50 Hz Napięcie wyjściowe: 12 V - 98 V Prąd ładowania: 1 A Wielofunkcyjny wyświetlacz Wskaźniki naładowania akumulatora znajdujący się po prawej stronie urządzenia Przycisk / włącznik urządzenia służący do kontrolowania natężenia wibracji urządzenia Wskaźnik programu wibracji widoczny po lewej stronie urządzenia Gniazdo ładowania baterii umieszczone zostało na górze wyświetlacza Ergonomia Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiału sztucznego Niewielka waga urządzenia daje komfort użytkowania Materiał wierzchni masażera został dodatkowo pokryty zmatowioną teksturą w celu lepszego chwytu To narzędzie do profesjonalnego masażu wykorzystywane w gabinetach fizjoterapii, salonach masażu oraz w domu. Nadaje się idealnie w celach terapii schorzeń narządów ruchu. Masażer pistoletowy to najlepsze i najskuteczniejsze urządzenie do masażu wibracyjnego, dzięki któremu będziesz w stanie rozluźnić spięte mięśnie po wyczerpującym treningu, oraz przyspieszyć dopływ krwi i zregenerować organizm, jak również poprawić wydajność mięśni oraz samopoczucie. Urządzenie posiada 6 głowic / końcówek, które można łatwo wymienić. Zaletą końcówek jest to, że możemy je stosować na wielu grupach mięśni co dodatkowo zwiększa spektrum działania urzędzenia w zabiegach regenerujących tkankę mięśniową. Okrągła duża Najbardziej uniwersalna z końcówek, posiada umiarkowaną twardość i wykonana jest z trwałej, nieodkształcającej się pianki EVA. Przeznaczona do największych grup mięśni. Okrągła mała Najbardziej uniwersalna z końcówek, posiada umiarkowaną twardość i wykonana jest podobnie jak jej większy odpowiednik z pianki EVA. Dobrze sprawdza się zarówno na dużych i małych grupach mięśni. Tłumik Końcówka zalecana i najczęściej stosowana przy masowaniu w pobliżu kości w celu złagodzenia uderzeń. Widełki Końcówka przeznaczona do masowania okolic ścięgna Achillesa, karku i wzdłuż mięśni przykręgosłupowych. Omija kości i ścięgna w celu skupienia się na samej tkance mięśniowej. Zaokrąglone końce sprawiają, że końcówka sprawnie przesuwa się po ciele i penetruje partie mięśni głębokich. Płaska Uniwersalna końcówka o umiarkowanej twardości, idealnie nadająca się do każdej grupy mięśni. Palec Najostrzejsza i najbardziej precyzyjna z końcówek, najlepiej sprawdzająca się przy rozmasowywaniu punktów spustowych, masażu punktowego. Etui W zestawie otrzymasz poręczne etui z suwakiem błyskawicznym. Dostawa Kurier Inpost Przedpłata 12 zł Kurier Inpost Pobranie 18 zł LUB PACZKOMAT ODBIÓR OSOBISTY TYLKO NA TERENIE ELBLĄGA

Pistolet do Masażu / Masażer Wibracyjny / Massage Gun + 6 głowic
Pistolet do Masażu / Masażer Wibracyjny / Massage Gun + 6 głowic
189 zł
Elbląg 30+ kilka dni temu

Parametry Marka: Powermat Model: PM-MAS-1800BM Napięcie znamionowe akumulatora: 14,8 V DC Pojemność akumulatora: 1800 mAh Typ akumulatora: Li-Ion Moc znamionowa: 45 W Ilość poziomów wibracji: 20 Częstotliwość uderzeń: 1500 - 2600 [rpm] Waga urządzenia netto: 820 g Waga akumulatora: 400 g Czas pracy na baterii: 3 - 3,5 h Napięcie zasilacza: 230 V / 50 Hz Napięcie wyjściowe: 12 V - 98 V Prąd ładowania: 1 A Wielofunkcyjny wyświetlacz Wskaźniki naładowania akumulatora znajdujący się po prawej stronie urządzenia Przycisk / włącznik urządzenia służący do kontrolowania natężenia wibracji urządzenia Wskaźnik programu wibracji widoczny po lewej stronie urządzenia Gniazdo ładowania baterii umieszczone zostało na górze wyświetlacza Ergonomia Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiału sztucznego Niewielka waga urządzenia daje komfort użytkowania Materiał wierzchni masażera został dodatkowo pokryty zmatowioną teksturą w celu lepszego chwytu To narzędzie do profesjonalnego masażu wykorzystywane w gabinetach fizjoterapii, salonach masażu oraz w domu. Nadaje się idealnie w celach terapii schorzeń narządów ruchu. Masażer pistoletowy to najlepsze i najskuteczniejsze urządzenie do masażu wibracyjnego, dzięki któremu będziesz w stanie rozluźnić spięte mięśnie po wyczerpującym treningu, oraz przyspieszyć dopływ krwi i zregenerować organizm, jak również poprawić wydajność mięśni oraz samopoczucie. Urządzenie posiada 6 głowic / końcówek, które można łatwo wymienić. Zaletą końcówek jest to, że możemy je stosować na wielu grupach mięśni co dodatkowo zwiększa spektrum działania urzędzenia w zabiegach regenerujących tkankę mięśniową. Okrągła duża Najbardziej uniwersalna z końcówek, posiada umiarkowaną twardość i wykonana jest z trwałej, nieodkształcającej się pianki EVA. Przeznaczona do największych grup mięśni. Okrągła mała Najbardziej uniwersalna z końcówek, posiada umiarkowaną twardość i wykonana jest podobnie jak jej większy odpowiednik z pianki EVA. Dobrze sprawdza się zarówno na dużych i małych grupach mięśni. Tłumik Końcówka zalecana i najczęściej stosowana przy masowaniu w pobliżu kości w celu złagodzenia uderzeń. Widełki Końcówka przeznaczona do masowania okolic ścięgna Achillesa, karku i wzdłuż mięśni przykręgosłupowych. Omija kości i ścięgna w celu skupienia się na samej tkance mięśniowej. Zaokrąglone końce sprawiają, że końcówka sprawnie przesuwa się po ciele i penetruje partie mięśni głębokich. Płaska Uniwersalna końcówka o umiarkowanej twardości, idealnie nadająca się do każdej grupy mięśni. Palec Najostrzejsza i najbardziej precyzyjna z końcówek, najlepiej sprawdzająca się przy rozmasowywaniu punktów spustowych, masażu punktowego. Etui W zestawie otrzymasz poręczne etui z suwakiem błyskawicznym. Dostawa Kurier Inpost Pobranie 16 zł

Pistolet do Masażu / Masażer Wibracyjny / Massage Gun + 6 głowic
Pistolet do Masażu / Masażer Wibracyjny / Massage Gun + 6 głowic
189 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Parametry Marka: Powermat Model: PM-MAS-1800BM Napięcie znamionowe akumulatora: 14,8 V DC Pojemność akumulatora: 1800 mAh Typ akumulatora: Li-Ion Moc znamionowa: 45 W Ilość poziomów wibracji: 20 Częstotliwość uderzeń: 1500 - 2600 [rpm] Waga urządzenia netto: 820 g Waga akumulatora: 400 g Czas pracy na baterii: 3 - 3,5 h Napięcie zasilacza: 230 V / 50 Hz Napięcie wyjściowe: 12 V - 98 V Prąd ładowania: 1 A Wielofunkcyjny wyświetlacz Wskaźniki naładowania akumulatora znajdujący się po prawej stronie urządzenia Przycisk / włącznik urządzenia służący do kontrolowania natężenia wibracji urządzenia Wskaźnik programu wibracji widoczny po lewej stronie urządzenia Gniazdo ładowania baterii umieszczone zostało na górze wyświetlacza Ergonomia Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiału sztucznego Niewielka waga urządzenia daje komfort użytkowania Materiał wierzchni masażera został dodatkowo pokryty zmatowioną teksturą w celu lepszego chwytu To narzędzie do profesjonalnego masażu wykorzystywane w gabinetach fizjoterapii, salonach masażu oraz w domu. Nadaje się idealnie w celach terapii schorzeń narządów ruchu. Masażer pistoletowy to najlepsze i najskuteczniejsze urządzenie do masażu wibracyjnego, dzięki któremu będziesz w stanie rozluźnić spięte mięśnie po wyczerpującym treningu, oraz przyspieszyć dopływ krwi i zregenerować organizm, jak również poprawić wydajność mięśni oraz samopoczucie. Urządzenie posiada 6 głowic / końcówek, które można łatwo wymienić. Zaletą końcówek jest to, że możemy je stosować na wielu grupach mięśni co dodatkowo zwiększa spektrum działania urzędzenia w zabiegach regenerujących tkankę mięśniową. Okrągła duża Najbardziej uniwersalna z końcówek, posiada umiarkowaną twardość i wykonana jest z trwałej, nieodkształcającej się pianki EVA. Przeznaczona do największych grup mięśni. Okrągła mała Najbardziej uniwersalna z końcówek, posiada umiarkowaną twardość i wykonana jest podobnie jak jej większy odpowiednik z pianki EVA. Dobrze sprawdza się zarówno na dużych i małych grupach mięśni. Tłumik Końcówka zalecana i najczęściej stosowana przy masowaniu w pobliżu kości w celu złagodzenia uderzeń. Widełki Końcówka przeznaczona do masowania okolic ścięgna Achillesa, karku i wzdłuż mięśni przykręgosłupowych. Omija kości i ścięgna w celu skupienia się na samej tkance mięśniowej. Zaokrąglone końce sprawiają, że końcówka sprawnie przesuwa się po ciele i penetruje partie mięśni głębokich. Płaska Uniwersalna końcówka o umiarkowanej twardości, idealnie nadająca się do każdej grupy mięśni. Palec Najostrzejsza i najbardziej precyzyjna z końcówek, najlepiej sprawdzająca się przy rozmasowywaniu punktów spustowych, masażu punktowego. Etui W zestawie otrzymasz poręczne etui z suwakiem błyskawicznym. Dostawa Kurier Inpost Pobranie 12 zł

Pistolet do Masażu / Masażer Wibracyjny / Massage Gun + 6 głowic+ Etui
Pistolet do Masażu / Masażer Wibracyjny / Massage Gun + 6 głowic+ Etui
189 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Parametry Kolor : Srebrny , Złoty lub Czarny Marka: Powermat Model: PM-MAS-1800BM Napięcie znamionowe akumulatora: 14,8 V DC Pojemność akumulatora: 1800 mAh Typ akumulatora: Li-Ion Moc znamionowa: 45 W Ilość poziomów wibracji: 20 Częstotliwość uderzeń: 1500 - 2600 [rpm] Waga urządzenia netto: 820 g Waga akumulatora: 400 g Czas pracy na baterii: 3 - 3,5 h Napięcie zasilacza: 230 V / 50 Hz Napięcie wyjściowe: 12 V - 98 V Prąd ładowania: 1 A Wielofunkcyjny wyświetlacz Wskaźniki naładowania akumulatora znajdujący się po prawej stronie urządzenia Przycisk / włącznik urządzenia służący do kontrolowania natężenia wibracji urządzenia Wskaźnik programu wibracji widoczny po lewej stronie urządzenia Gniazdo ładowania baterii umieszczone zostało na górze wyświetlacza Ergonomia Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiału sztucznego Niewielka waga urządzenia daje komfort użytkowania Materiał wierzchni masażera został dodatkowo pokryty zmatowioną teksturą w celu lepszego chwytu To narzędzie do profesjonalnego masażu wykorzystywane w gabinetach fizjoterapii, salonach masażu oraz w domu. Nadaje się idealnie w celach terapii schorzeń narządów ruchu. Masażer pistoletowy to najlepsze i najskuteczniejsze urządzenie do masażu wibracyjnego, dzięki któremu będziesz w stanie rozluźnić spięte mięśnie po wyczerpującym treningu, oraz przyspieszyć dopływ krwi i zregenerować organizm, jak również poprawić wydajność mięśni oraz samopoczucie. Urządzenie posiada 6 głowic / końcówek, które można łatwo wymienić. Zaletą końcówek jest to, że możemy je stosować na wielu grupach mięśni co dodatkowo zwiększa spektrum działania urzędzenia w zabiegach regenerujących tkankę mięśniową. Okrągła duża Najbardziej uniwersalna z końcówek, posiada umiarkowaną twardość i wykonana jest z trwałej, nieodkształcającej się pianki EVA. Przeznaczona do największych grup mięśni. Okrągła mała Najbardziej uniwersalna z końcówek, posiada umiarkowaną twardość i wykonana jest podobnie jak jej większy odpowiednik z pianki EVA. Dobrze sprawdza się zarówno na dużych i małych grupach mięśni. Tłumik Końcówka zalecana i najczęściej stosowana przy masowaniu w pobliżu kości w celu złagodzenia uderzeń. Widełki Końcówka przeznaczona do masowania okolic ścięgna Achillesa, karku i wzdłuż mięśni przykręgosłupowych. Omija kości i ścięgna w celu skupienia się na samej tkance mięśniowej. Zaokrąglone końce sprawiają, że końcówka sprawnie przesuwa się po ciele i penetruje partie mięśni głębokich. Płaska Uniwersalna końcówka o umiarkowanej twardości, idealnie nadająca się do każdej grupy mięśni. Palec Najostrzejsza i najbardziej precyzyjna z końcówek, najlepiej sprawdzająca się przy rozmasowywaniu punktów spustowych, masażu punktowego. Etui W zestawie otrzymasz poręczne etui z suwakiem błyskawicznym. Dostawa Kurier Inpost Przedpłata 12 zł Kurier Inpost Pobranie 18 zł

Urządzenie Body Optimizer GIO-1006 N
Urządzenie Body Optimizer GIO-1006 N
7500 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

URZĄDZENIE BODY OPTIMIZER GIO-1006 N Urządzenie służy tylko i wyłącznie do użytku profesjonalnego. Rewolucja w odchudzaniu. Urządzenie wykorzystuje rolki naciągająco-ssące do kształtowania i pielęgnacji ciała oraz skóry twarzy i głowy. To efektywna, nieinwazyjna metoda terapii próżniowej. Body Optymizer oferuje spektakularne rozwiązania do walki z miejscową otyłością oraz cellulitem. Jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość. Drenaż limfatyczny mobilizuje tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie, eliminuje płyny nagromadzone w obszarach poddanych zabiegowi. Urządzenie wyposażone jest w wymienne głowice zabiegowe do większych i mniejszych obszarów, które mogą obracać się w zgodnym lub przeciwnym kierunku z różnymi prędkościami. Do zabiegów wykorzystujemy podciśnienie ciągłe i pulsacyjne o różnych częstotliwościach i różnym natężeniu. Urządzenie Body Optymizer jest przeznaczone do wykonywania następujących zabiegów: - kształtowanie sylwetki (wyszczuplanie i modelowanie ciała) - redukcja tkanki tłuszczowej - aktywowanie metabolizmu - poprawa napięcia i jędrności skóry np. zwiotczenia powłok brzusznych, obwisłe ramiona - redukcja cellulitu - podnoszenie i ujędrnianie pośladków - zmniejszenie blizn i rozstępów skóry Ruchy głowic podczas poszczególnych zabiegów: 1. zabieg wyszczyplający i redukującycy cellulit. Głowica wyposażona jest w dwie ruchome rolki, kręcące się w przeciwnym kierunku, wytwarzane jest podciśnienie pulsacyjne, dzięki czemu fałd skórny jest łapny i rozmasowywany 2. zabieg ujędrnianiający zwiotczałą skórę i mięśnie - rolki kręcą się w przeciwnych kierunkach, głowica wytwarza podciśnienie pulsacyjne 3. poprawia kondycji fizycznej mięśni - rolki kręcą się w przeciwnym kierunku, głowica wytwarza podciśnienie pulsacyjne, zasysając fałd skóry. Daje to efekt masażu wibracyjnego, powodując równomierne rozprzestrzenianie się płynu międzytkankowego, wpływa uspokajająco na OUN, rozluźnia mięśnie, stymuluje głęboki partie skóry oraz mięśnie 4. relaks dla zmęczonych mięśni po wysiłku fizycznym. Głowica wytwarza podciśnienie a rolki kręcą się w zgodnym kierunku, ciągnąc za sobą fałd skóry, masując go 5. drenaż limfatyczny – w zależności od wyboru, głowica wytwarza podciśnienie lub podciśnienie pulsacyjne. Głowica posiada szczypczyki, które chwytają fałd skóry ugniatając go i przepychając chłonkę Dane techniczne: napięcie 230 V częstotliwość wyjściowa 50 Hz moc 550 W wysokość 119 cm wysokość z wysięgnikiem 186 cm szerokość 52 cm głębokość 48 cm długość rękawów 360 cm.. Nowe rolki Używane 2 lata stan bardzo dobry Do zobaczenia i przetestowania. Szkolenie z obsługi i pracy Warszawa Al.Szucha 3lok1 Klinika Urody Team Beauty Zapraszam Tel 505362182

PAS MASAŻER Wibrujący Odchudzający WIBRACYJNY FIT-okazja tanio hit
PAS MASAŻER Wibrujący Odchudzający WIBRACYJNY FIT-okazja tanio hit
99 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

PAS ODCHUDZAJĄCY MASAŻER WYSZCZUPLAJĄCY WIBRACYJNY to przyjemnie wibrujący pas, który będzie ćwiczył za Ciebie! Pomoże Ci spalić zbędne kilogramy i pozbyć się cellulitu. Dodatkowo ukoi mięśnie, napnie zwiotczałą skórę i przede wszystkim umożliwi szybkie schudnięcie - bez diety, wyrzeczeń i stresu. Świetnie nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn Jest idealnym rozwiązaniem dla osób które nie mają czasu ćwiczyć czy chodzić na siłownię . Pas masuje mięśnie, stawy co wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, doprowadza to do poprawy krążenia oraz lepszej przemiany materii. Jakie funkcje posiada to urządzenie? 6 funkcji w jednym pasie: wyszczuplająca odchudzająca – rozbija tkankę tłuszczową antycellulitowa – rozbija złogi tłuszczu – cellulitis wzmacniająca mięśnie – napręża mięśnie przez co stają się twardsze i sprężyste, tak samo jak podczas ćwiczeń na siłowni masażu – idealny masaż po ciężkim dniu relaksująca Co uzyskasz, zakładając odchudzający pas na pół godzinki dziennie? Ładnie ukształtowane, wymodelowane mięśnie; Szczupłe nogi, biodra, brzuch, talię i ramiona; Likwidację cellulitu; Wypoczęte, zrelaksowane i jędrne ciało. Modelujący pas jest zdecydowanie najprzyjemniejszym sposobem odchudzania i kształtowania ładnej sylwetki. Jest odpowiedni dla osób o dowolnej wadze i każdym typie figury. Wiele osób już się przekonało o tym, że pozwala szybko wyszczuplić talię i zwalczyć cellulit. Specyfikacja: Pas działa na zasadzie systemu wibracyjnego; Zasilanie na prąd; Dostarczany jest w komplecie z pilotem do wyboru trybu pracy i poziomu intensywności; Posiada 2 tryby pracy: automatyczny manualny Posiada 5 poziomów intensywności; Długość: max. 125 cm; Jest wygodny, poręczny i prosty w użyciu Przeciwskazania - nie powinien być stosowany tylko w następujących przypadkach: przez osoby chore na serce, chorobę wieńcową lub z wszczepionym rozrusznikiem serca, przez kobiety w ciąży. Dodatkowo nie należy umieszczać urządzenia na wrażliwych częściach ciała, bliznach, znamionach

Platforma wibracyjna z prądami TENS
Platforma wibracyjna z prądami TENS
470 zł
Bielany Wrocławskie 30+ kilka dni temu

Pierwsze na świecie przenośne urządzenie do zwalczania bólu, uczucia „ciężkich nóg", migreny, zmęczenia, bezsenności... Pozwala uzyskać stan głębokiego relaksu. JEŻELI PRZESTALI JUŻ PAŃSTWO WIERZYĆ, ŻE MOŻNA POZBYĆ SIĘ NIEKOŃCZĄCYCH SIĘ DOLEGLIWOŚCI BÓLOWYCH, URZĄDZENIE PLATFORMA VIBRA FIT TENS JEST WŁAŚNIE DLA WAS!!! SPRAWDZONE ZASTOSOWANIE MASAŻU WIBRACYJNEGO STÓP W WALCE Z BÓLEM. JESTEŚMY PO TO BY POMÓC PAŃSTWU UWIERZYĆ, ŻE MOŻNA ZNOWU ŻYĆ BEZ BÓLU!!! Perfekcyjny ergonomiczny design, dynamiczny duży pilot sprawiają że obsługa jest prosta I intuicyjna Nowoczesne wzornictwo, elegancja w powiązaniu z najwyższa technologią Może być wykorzystany jako masażer do stóp, rąk, prostaty u mężczyzn. Sterowany za pomocą pilota Manulny dobór programów Światło podczerwieni emitujące odczuwalne ciepło Stymulacja receptorów Możliwość masażu wszystkich partii ciała 25 minut automatycznego masażu tens 25 programów masażu prądami tens 3 ustawienia czasu 5-10-15 minut Program Automatyczny bądź manualne ustawienia Masaż wibracyjny - przyspieszanie procesów metabolicznych, - poprawia funkcjonowanie mięśni wewnętrznych organów, - dotlenienie i poprawa wygląd skóry, - stymuluje organizm do odbudowy komórek - działa przeciwbólowo, oraz przeciwzapalnie - 7200 wibracji na 1 minutę Lecznicze zastosowanie podczerwieni Podczerwień ma szerokie zastosowanie w medycynie, rehabilitacji i kosmetyce. Promienie długie podczerwone 7-14 mikronów wnikają do 6 cm w głąb ciała i działają przeciwbólowo, przeciwzapalnie i regenerująco. Stosowanie promieni podczerwonych powoduje odnowę biologiczną organizmu, wydzielanie endorfin i spowolnienie procesu starzenia (efekt anty utleniania). Silne i skuteczne działanie na strukturę receptorów w stopie znacznie przewyższające masaż klasyczny, czy masaż innym masażerem. Pobudza receptory stóp i dolnej partii mięśni nóg usuwając uczucie zmęczenia i mobilizuje do działania system immunologiczny i organy wewnętrzne bazując na technikach refleksologii. Jego przeznaczenie to komfortowy masaż stóp bazując na klasycznej akupunkturze i medycynie klinicznej. W świecie medycznym jest to najnowsza efektywna metoda leczenia. Metoda TENS Metoda przezskórnej, elektrycznej stymulacji nerwów - TENS (Transcutaneous Electrical Nervous Stimulation), jest znana od ponad 30 lat i szeroko stosowana na świecie. TENS jest odmianą elektrostymulacji, wykorzystującą prądy impulsowe o niskiej częstotliwości (przedział 1-150 Hz), zbliżonej do częstotliwości prądów fizjologicznych. Jest najczęściej stosowaną techniką w zwalczaniu ostrych jak i przewlekłych zespołach bólowych. Przezskórna elektrostymulacja nerwów jest niezwykle istotnym rodzajem postępowania terapeutycznego w przebiegu kompleksowego leczenia przewlekłych zespołów bólowych TENS, zależnie od dobranych parametrów, uruchamia mechanizmy fizjologiczne: Osłabia czucie bólu, zmniejszając ilość sygnałów wysyłanych przez nerwy bólowe do kory mózgowej. Specjalnie ukształtowane impulsy, powodują wzmożone uwalnianie do krwiobiegu endorfin - produkowanych przez organizm neurohormonów o działaniu podobnym do morfiny. Endorfiny, łagodzą na wiele godzin czucie bólu i stymulują chore tkanki do regeneracji. To właśnie endorfiny, wpływają na poprawę zdrowia i samopoczucia. Stymulacją TENS o częstotliwości 4-10 Hz, możemy uruchomić ten proces. Stymulacja o parametrach 1,5-4,0 Hz, poprawia ukrwienie w miejscu otoczonym elektrodami. Prawidłowe ukrwienie, jest warunkiem dobrego funkcjonowania tkanek. Doskonale sprawdza się ta metoda w leczeniu ran, obrzęków, owrzodzeń skóry. FUNKCJE: Ergonomiczna konstrukcja. Elektrobiologiczne programy, poprawa zdrowia i samopoczucia psychiczne. Masaż, oraz eliminacja toksyn z organizmu. Wzmaga cyrkulację krwi. Pobudzenie organizmu , uwolnienie sił witalnych. Spalanie tkanki tłuszczowej,eliminacja zbytecznych kilogramów. Bezpośrednie, odczuwalne oddziaływanie na określony obszar mięśnia. nerwu, mikro-naczynia krwionośnego, wspomaga mikro-cyrkulację krwiobiegu. Wzmaga obieg krwi w obrębie łydki , eliminuje zmęczenie i ból. Poprawia jakość snu, umożliwia w organizmie odkrywanie nowych pokładów energii. Poprawiających pracę układ nerwowy i zdrowotnego co wpływa na dobre samopoczucie. Eliminuje toksyny z organizmu, poprawia jakość cery. Ponieważ naczynia krwionośne i układ nerwowy są połączone z całym ciałem, efekt stymulacji w sposób stały stabilizuje ciśnienie krwi i metabolizm na właściwym poziomie. WŁAŚCIWOŚCI: - Oddziaływanie na strefy refleksologiczne w stopach i dłoniach - pobudzając puls i obieg krwi - Rozcierania płaszczyzn stóp (wytwarzając ciepło) stymulując masaż refleksologii. - Uderza w stopę poprzez stymulację wibracyjną - Wywołuje emisję zdrowotnych fal podczerwieni Infra - 3 lampy poprawiając wydajność masażu w miejscu odpowiedzialnym za pracę układu trawiennego - Pobudza metabolizm - patrz rysunek stóp - Sterowanie z pilota - Kilka trybów masaży - programy o różnych częstotliwościach - Regulowanie czasem i mocą impulsu z pilota - Masowanie stóp niskimi częstotliwościami wspiera szybko skurcz mięśni (wielogodzinny spacer w kilka minut) - Ujędrnia i wyszczupla sylwetki nóg i rąk - Urządzeniem można również masować dłonie W zestawie: Platforma VIBRA FIT TENS Instrukcja w j. polskim Gwarancja na 12 miesięcy Masaż pomaga zmniejszyć zmęczenie i obrzęki. Uwalnia napięcie mięśni i relaksując pomaga odpocząć organizmowi, dodaje witalności i energii. Nasza MASAŻER VIBRA FIT TENS znajduje zastosowanie zarówno w warunkach rehabilitacji szpitalnej, ambulatoryjnej jak i domowej. MASAŻER VIBRA FIT TENS to Doskonały pomysł na prezent - wykonany jest z największą starannością, wyposażony w szereg dodatkowych funkcji, zapewni relaks i przyjemność osobie obdarowanej !!! Serdecznie polecam.

VIBRA TONE pas odchudzajacy vibratone ujedrniając (vibra-tone)
VIBRA TONE pas odchudzajacy vibratone ujedrniając (vibra-tone)
99 zł
Nowa Sól 30+ kilka dni temu

Sklep OPEN w Nowej Soli Piłsudskiego 6 Zjednoczenia 5 Zobacz pozostałe ogłoszenia użytkownika MOŻLIWA WYSYŁKA Pełny opis produktu Vibra Tone to przyjemnie wibrujący pas, który będzie ćwiczył za Ciebie! Pomoże Ci spalić zbędne kilogramy i pozbyć się cellulitu. Dodatkowo ukoi mięśnie, napnie zwiotczałą skórę i przede wszystkim umożliwi szybkie schudnięcie - bez diety, wyrzeczeń i stresu. Świetnie nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn Jest idealnym rozwiązaniem dla osób które nie mają czasu ćwiczyc czy chodzić na siłownię . Pas masuje mięśnie, stawy co wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, doprowadza to do poprawy krążenia oraz lepszej przemiany materii. VIBRA TONE - to Twoja osobista mini siłownia, która umożliwia ćwiczenie znaczącej partii mięśni na całym ciele. Nie przepłacaj - produkt znany z reklam TV - u nas ten sam produkt ponad 300% TANIEJ !!! Jakie funkcje posiada to urządzenie? wyszczuplająca odchudzająca – rozbija tkankę tłuszczową antycellulitowa – rozbija złogi tłuszczu – cellulitis wzmacniająca mięśnie – napręża mięśnie przez co stają się twardsze i sprężyste, tak samo jak podczas ćwiczeń na siłowni masażu – idealny masaż po ciężkim dniu relaksująca Co uzyskasz, zakładając odchudzający pas Vibra Tone na pół godzinki dziennie? Ładnie ukształtowane, wymodelowane mięśnie; Szczupłe nogi, biodra, brzuch, talię i ramiona; Likwidację cellulitu; Wypoczęte, zrelaksowane i jędrne ciało. Modelujący pas Vibra Tone jest zdecydowanie najprzyjemniejszym sposobem odchudzania i kształtowania ładnej sylwetki. Jest odpowiedni dla osób o dowolnej wadze i każdym typie figury. Wiele osób już się przekonało o tym, że Vibra Tone pozwala szybko wyszczuplić talię i zwalczyć cellulit. System wibracyjny powoduje napinanie mięśni (30-50 razy na sekundę), a to z kolei wpływa na przetwarzanie się tłuszczu w energię, która jest następnie wydalana z komórek. Można z niego korzystać podczas wykonywania różnych codziennych czynności, także w pracy lub odpoczywając. Specyfikacja: Pas działa na zasadzie systemu wibracyjnego; Zasilanie na prąd; Dostarczany jest w komplecie z pilotem do wyboru trybu pracy i poziomu intensywności; Posiada 2 tryby pracy: automatyczny manualny Posiada 5 poziomów intensywności; Długość: max. 125 cm; Jest wygodny, poręczny i prosty w użyciu. Przeciwskazania Vibra Tone nie powinien być stosowany tylko w następujących przypadkach: przez osoby chore na serce, chorobę wieńcową lub z wszczepionym rozrusznikiem serca, przez kobiety w ciąży. Dodatkowo nie należy umieszczać urządzenia na wrażliwych częściach ciała, bliznach, znamionach. Co dostajesz?: Pas VIBRA TONE Sterownik-pilot zasilacz miarka torba instrukcja obsługi (ang) dieta (ang) pudełko Towar nowy, oryginalnie zapakowany w estetycznym pudełku !!!