Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Sport Polska: Wszystkie miasta
Fitsyou Fitness Tracker Opaska silikonowa Nowa
Fitsyou Fitness Tracker Opaska silikonowa Nowa
5 zł
nowe Łódź 30+ kilka dni temu

Polecam silikonową opaskę Fitsyou Fitness Tracker widoczną na zdjęciu wysyłka 7 zł

Hama BAND FIT TRACK 3900 opaska sportowa czarna
Hama BAND FIT TRACK 3900 opaska sportowa czarna
100 zł
30+ kilka dni temu

Witam, do sprzedania Hama BAND FIT TRACK 3900 opaska sportowa czarna. Wiecej informacji o produkcie Opaska Activity Tracker i Fitness do monitorowania i optymalizacji funkcji fizycznych w celu zapewnienia zdrowego stylu życia i aktywnego sportuCechy: opaska sportowa – monitor aktywności aktywacja zegarka za pomocą ruchu ramienia 6 profili sportowych krokomierz licznik spalonych kalorii przypomnienie o aktywności zmotywuje do ruchu przypomnienie o piciu napojów - zachowaj odpowiednią równowagę płynów monitor snu – pomoże wypracować zdrowszy schemat snu budzenie za pomocą wibracji nadgarstkowy czujnik tętna i ciśnienia krwi powiadomienia z telefonu: WhatsApp, Facebook, SMS, połączenia i inne tryb ‘nie przeszkadzać’ sterowanie muzyką zdalny wyzwalacz zdjęć tarcze do wyboru aplikacje: Hama FIT, Apple Health i inneSpecyfikacja: wodoodporność i ochrona przed wniknięciem pyłu: IP67 czas działania: do 10 dni (do 15 dni tryb czuwania) ładowanie za pomocą kabla USB Bluetooth 4.0 kolorowy wyświetlacz LCD 0,96″ akumulator litowo-polimerowy waga: 22 g

Nowy nieużywany Pasek hrm Moov burn
Nowy nieużywany Pasek hrm Moov burn
119 zł
Krotoszyn 30+ kilka dni temu

Nowy nieużywany, pasek czujnik, opaska Moov hrm burn Bluetooth, w oryginalnym opakowaniu. Moov – jeden z moim zdaniem ciekawszych przedstawicieli segmentu fitness – przygotował nowy smart gadżet do swojej oferty ubieralnych trackerów aktywności. Do rodzinki czytników ruchu dołącza Moov HR Burn, czyli wirtualny trener w wersji na klatkę piersiową. Urządzenie nie jest może unikatowe, ponieważ modele zbierające odczyty niemal prosto z serca są na rynku obecne już od dosyć dawna, ale mające dostęp do platformy producenta, która została przygotowana w bardzo dobry sposób. Tracker w opasce ma teraz alternatywę w postaci systemu na klatkę piersiową i też będzie pomagał w treningu przez analizy pracy serca. Autorzy zapewniają, że ich technologie użyte do pomiaru tętna są jednymi z najdokładniejszych na rynku. Moov HR Burn też będzie nimi dysponował, a umiejscowienie może monitoring jeszcze poprawić. Od dawna wiadomo, że odmiany czytników na klatkę są precyzyjniejsze. Opaskowy Sweat też jest świetnie umiejscowiony w kwestiach BPM. Moov HR Burn bazuje na coachingu w czasie rzeczywistym, który oferuje się w pozostałych trackerach marki. Gadżety korzystają z trybu HIIT (high intensity interval training), czyli interwałowego przeplatania intensywnego i umiarkowanego wysiłku. Efekty są tu najlepsze, ale trzeba pracę dostosować do możliwości organizmu. Strefy tętna pomagają w optymalizowaniu treningu i redukują ryzyko przeciążeń. Często udaje się też znaleźć ukryte rezerwy. Analizy przydadzą się podczas biegania, jazdy rowerem, czy ćwiczeń siłowych.Przypomnę jeszcze, że Moov HR w każdy wydaniu można zintegrować z modułami Moov Now, czyli czujnikami ruchu. Te z kolei posiadają w bazie sporo innych dyscyplin, które razem zbiorą jeszcze więcej danych. Czy to cardio boxing, rowerek stacjonarny lub bieg – pomiary będą pełniejsze. Przewodnik AI ma wspierać nas podczas każdej sesji. Moov HR ma również opcję wodoszczelnego mocowania, więc trening z tętnem przeprowadzimy również na basenie. Aplikacja zbiorcza pokaże statystyki, a jest jeszcze opcja integracji z serwisami third-party. Zawsze połączenie informacji z innymi programami będzie zaletą.

Pasek nowy, Moov hrm burn zamienię na sprawny lub uszkodzony Garmin
Pasek nowy, Moov hrm burn zamienię na sprawny lub uszkodzony Garmin
3 zł
Piła 30 dni plecy

Nowy nieużywany, pasek czujnik, opaska Moov hrm burn Bluetooth, w oryginalnym opakowaniu. Jeśli posiadasz uszkodzony lub sprawny Garmin, zamienie się. Skopiowane ze s Moov – jeden z moim zdaniem ciekawszych przedstawicieli segmentu fitness – przygotował nowy smart gadżet do swojej oferty ubieralnych trackerów aktywności. Do rodzinki czytników ruchu dołącza Moov HR Burn, czyli wirtualny trener w wersji na klatkę piersiową. Urządzenie nie jest może unikatowe, ponieważ modele zbierające odczyty niemal prosto z serca są na rynku obecne już od dosyć dawna, Tracker w opasce ma teraz alternatywę w postaci systemu na klatkę piersiową i też będzie pomagał w treningu przez analizy pracy serca. Autorzy zapewniają, że ich technologie użyte do pomiaru tętna są jednymi z najdokładniejszych na rynku. Moov HR Burn też będzie nimi dysponował, a umiejscowienie może monitoring jeszcze poprawić. Od dawna wiadomo, że odmiany czytników na klatkę są precyzyjniejsze. Opaskowy Sweat też jest świetnie umiejscowiony w kwestiach BPM.

Filtr