Sortowanie:
Znaleziony: 8 ogłoszenie w kategorii Książki i czasopisma Polska: Wszystkie miasta
Książka w języku czeskim
Książka w języku czeskim
20 zł
nowe Kraków 7 dni plecy

Sprzedam książkę w języku czeskim widoczną na foto. Książka nowa, bez znaków używania.

Książka Jirina Jira'skova' - Jen to klidne' napis'te !
Książka Jirina Jira'skova' - Jen to klidne' napis'te !
40 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Nowa książka biograficzna pisarki w języku czeskim , nowa .

Schule fur alt blockflote
Schule fur alt blockflote
18 zł
Bytom 30+ kilka dni temu

Książka - Schule fur alt blockflote (książka do nauki gry na altówce, wydanie w języku czeskim i niemieckim); autor: Mirosław Klement; wydawca: Supraphon Praha 1987.

SCHULE FUR ALT BLOCKFLOTE
SCHULE FUR ALT BLOCKFLOTE
Bytom 24 dnia plecy

Książka - Schule fur alt blochflote (książka do nauki gry na altówce, wydanie w języku czeskim i niemieckim); autor: Mirosław Klement; wydawca: Supraphon Praha 1987.

Atlas okrasnych ptaku - atlas ptaków ozdobnych
Atlas okrasnych ptaku - atlas ptaków ozdobnych
184 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Wietrzę domową bibliotekę! Zdenek Veger Kapesní atlas okrasných ptáků - Atlas kieszonkowy ptaków ozdobnych Wydawnictwo SPN, 1980 Stan oceniam na bdb. Lekkie przetarcia na spodzie okładki Książka w języku czeskim, bogato ilustrowana. Atlas opisuje rasy hodowlanych ptaków kolorowych między in.gołębie, kury, kaczki, bażanty i inne Odbiór osobisty Warszawa - Metro Natolin lub wysyłka. Zapraszam na inne moje ogłoszenia z książkami! U mnie nie kupujesz kota w worku! Zamieszczam dużo zdjęć, aby jak najlepiej pokazać stan książki.

Michal Lutovský "Po stopách prvních Přemyslovců I." czeski
Michal Lutovský "Po stopách prvních Přemyslovců I." czeski
Lublin 12 dnia plecy

Michal Lutovský "Po stopách prvních Přemyslovců I. Zrození státu (872-972) od Bořivoje I. po Boleslava I." Nakladatelství Libri, Praha 2009. Michal Lutovský jest czeskim archeologiem i historykiem specjalizującym się w archeologii wczesnośredniowiecznej. Pracuje w Instytucie Opieki nad Zabytkami Archeologicznymi Czech Środkowych w Pradze. Książka w języku czeskim "Śladami pierwszych Przemyślidów I. Narodziny państwa (872–972) od Borzywoja I. do Bolesława I." Tom pierwszy z trzech. Wydawnictwo Libri, Praga 2009 r. Okładka twarda. Liczba stron: 272. Stan: nowa. Wymiary: 15 cm x 20,5 cm x 2 cm. Opis wydawcy: Morderstwo Wacława III. 700 lat temu zamknął jeden etap historii, kiedy miecz w Ołomuńcu przestał istnieć przez ponad 400 lat. Od początku końca IX wieku potomkowie mitycznych Przemyślidów pisali historię Czech, Moraw, Śląska i okolicznych krajów. Z pierwszą dynastią panującą w historii Czech łączy nas przede wszystkim przestrzeń, w której żyjemy i miejsca, w których chodzimy; połączenie to tworzy solidne korzenie naszej egzystencji narodowej i państwowej. Cykl stopniowo wprowadzi czytelników w dziesiątki ważnych, ale także wielu, od dawna wymarłych obiektów - ufortyfikowanych osad, sądów, klasztorów i pól bitewnych związanych z książętami „kamiennego tronu”, z pierwszymi generacjami Przemyślidów. Opis miejsc jest zawsze osadzony w wiedzy z zakresu archeologii i historii, także w jej obecnej formie. Pierwszy tom zawiera lata 872–972, tj. Od pierwszej wzmianki historycznej o Borzywoju I. do śmierci Bolesława I. Dostawa i płatność: odbiór osobisty, lub wysyłka za pobraniem: Poczta Polska - Paczka+: 16,50 zł (doręczenie pod adres), 14,60 zł (odbiór w punkcie). Zakupy na Allegro, opcja "kup teraz" (zakupy nie wymagają rejestracji): Allegro Paczkomaty 24/7 InPost: 8,99 zł. Allegro miniKurier24 InPost: 10,95 zł. Paczka w RUCH-u: 8,49 zł. Poczta Polska, Paczka+: 12,50 zł (doręczenie pod adres), 10,60 zł (odbiór w punkcie). Wszystkie oferty są wystawione na Allegro - zapraszam.

Joby Warrick Vzestup Islámského státu - Czarne Flagi czeski
Joby Warrick Vzestup Islámského státu - Czarne Flagi czeski
Lublin 12 dnia plecy

Joby Warrick "Vzestup Islámského státu – pod černou vlajkou teroru". Nakladatelství Jota, 2016. Książka w języku czeskim " Geneza Państwa Islamskiego - czarne flagi" Joby Warrick. Wydawnictwo Jota, 2016 r. Joby Warrick, bazując w dużej mierze na relacjach pracowników wywiadu, rekonstruuje losy twórcy Państwa Islamskiego, Abu Musaba Az-Zarkawiego. Okazuje się, że wielu z nich przewidziało rosnącą potęgę ekstremistów i próbowało jej zapobiec. Książka w twardej okładce z obwolutą. Liczba stron: 432. Stan idealny: nowa. Wymiary książki: 16 cm x 21,5 cm x 3,8 cm. Opis wydawcy: Zapierające dech w piersiach świadectwo narodzin i powstania organizacji, która przeraża świat. Reportaż nagrodzony nagrodą Pulitzera w 2016. Czy państwo islamskie jest niezrozumiane, czy raczej niezrozumiała jest organizacja? A czy to tylko banda zbirów? Czyny tego najwybitniejszego niepaństwowego aktora zbrojnego współczesności są jednoznaczne - i jak mogą być, gdy oprócz walki z prawdziwą bronią skutecznie atakują media i podbijają Internet. Jednak chociaż odniesienia do bojowników Państwa Islamskiego są niemal wszechobecne, co wiemy o nich i co wiemy o tworzeniu samej grupy? Islam, Bliski Wschód, sunnici, szyiccy, przemoc wyznaniowa. Dla laika z pewnością rzeczy trudne do zrozumienia, ale ta książka może być sprawnym przewodnikiem. Na pograniczu dziennikarstwa i fikcji przynosi czytelną narrację, która tworzy egzotyczne brzmiące nazwy dla znajomych postaci, których historie z życia bardzo wyraźnie łączą złożoną sieć wydarzeń. Dostawa i płatność: odbiór osobisty, lub wysyłka za pobraniem: Poczta Polska - Paczka+: 20 zł (doręczenie pod adres), 18,10 zł (odbiór w punkcie). Zakupy na Allegro, opcja "kup teraz" (zakupy nie wymagają rejestracji): Allegro Paczkomaty 24/7 InPost: 8,99 zł. Allegro miniKurier24 InPost: 10,95 zł. Paczka w RUCH-u: 8,49 zł. Poczta Polska, Paczka+: 12,50 zł (doręczenie pod adres), 10,60 zł (odbiór w punkcie). Wszystkie oferty są wystawione na Allegro - zapraszam.

Karel Hvíždala "Evropa, Rusko, teroristé a běženci" książka
Karel Hvíždala "Evropa, Rusko, teroristé a běženci" książka
15 zł
Lublin 12 dnia plecy

Karel Hvížďala "Evropa, Rusko, teroristé a běženci". Nakladatel: Mlada Fronta, 2016. Książka w języku czeskim "Europa, Rosja, terroryści i uchodźcy" Karel Hvížďala. Wydawnictwo Mlada Fronta, 2016. Książka zafoliowana, w twardej okładce. Liczba stron: 256. Stan idealny: nowa. Wymiary książki: 15 cm x 21,5 cm x 2 cm. Karel Hvížďala - dziennikarz i pisarz (* 1941), 1966–70 w Młodym Świecie, 1971–1977 w wydawnictwie Albatros, a następnie niezależny do 1990 r. W latach 1978–89 na emigracji w Niemczech. 1990-199 2 główny reporter i prezes zarządu wydawcy Mladá fronta Dnes, współzałożyciel i redaktor naczelny magazynu Týden w latach 1993-199 8. Teraz znowu freelancer. Autor napisał ponad dwadzieścia książek z wywiadami, pięć prozy, serię audycji radiowych, dwie książki w mediach, a teraz przygotowuje esej. Opis wydawcy: Większość wywiadów z profesorami uniwersyteckimi lub nauczycielami, którzy w większości mieszkają poza Czechami, nakreślają eskalację kryzysów w 2015 r., W ramach dwóch masakr w Paryżu: 7 stycznia część Charliego Hebdo została zamordowana i doszło do zginęło 130 osób. UE ledwo zapobiegła załamaniu finansowemu Grecji, Wielka Brytania zagroziła wystąpieniem z UE, sparaliżowała sąd konstytucyjny po Węgrzech i Polsce, znacjonalizowała media publiczne, a wszystkie kraje Europy Środkowej odmówiły udziału w dochodach uchodźców, z których około 1,5 mln przybyło do UE. Za granicą UE i NATO musiały interweniować w Iraku i Syrii, próbując wynegocjować zawieszenie broni na Ukrainie. Na Rosję, która została osłabiona przez załamanie cen ropy, nałożono sankcje za naruszenie integralności Ukrainy. Zmniejszenie napięć w 2015 r. Również przyczyniło się do zestrzelenia rosyjskiego bombowca Su-24 24 listopada Turków. Wydaje się, że ten i następne lata mogą być bardzo ważne dla naszego istnienia, ponieważ nie można już polegać na Stanach Zjednoczonych w rozwiązywaniu wszystkich problemów dla nas. Musimy przyzwyczaić się do faktu, że zwiększone ryzyko jest częścią życia. Dostawa i płatność: odbiór osobisty, lub wysyłka za pobraniem: Poczta Polska - Paczka+: 16,50 zł (doręczenie pod adres), 14,60 zł (odbiór w punkcie). Zakupy na Allegro, opcja "kup teraz" (zakupy nie wymagają rejestracji): Allegro Paczkomaty 24/7 InPost: 8,99 zł. Allegro miniKurier24 InPost: 10,95 zł. Paczka w RUCH-u: 8,49 zł. Poczta Polska, Paczka+: 12,50 zł (doręczenie pod adres), 10,60 zł (odbiór w punkcie). Wszystkie oferty są wystawione na Allegro - zapraszam.